Тренировки в домашни условия-6

  • 41 628
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Момичета знам,че много от линковете на 1-ва страница вече не са активни,но не мога да си редактирам първия пост вече.Аз тегля най-вече от руския торент и някой други и нямам събрани тези от докса.За това ако някой друг иска да пусне новата тема или да пусне пост с линковете,които сте качили в докса,за да може да ги сложа в новата тема. Hug

Честита Нова Година и от мен с пожелания за много здраве,любов и спорни тренировки   bouquet

Аз след 20-тина дни почивка от понеделник започвам с инсанити.Мисля да се снимам в началото,за да следя резултатите.......дано да има де.....Междудругото съм пуснала малко коремче покрай празниците,но пък на килограми не съм мръднала.

# 706
  • Мнения: 164
Добър вечер на всички  Simple Smile
Влизам, за да ви се оплача. Тази вечер бяхме на гости на майка ми и се претеглих на кантара и .... 2 кг отгоре  Sad. От доста време съм много редовна в тренировките, уж за себе си мисля, че изглеждам и се чувствам по-добре, а пък тези килограми  Rolling Eyes Вярно, че и не се ограничавам особено с храната, ама чак пък толкоз. И така, това е от мен. Ще почвам по-сериозни ограничения явно..

# 707
  • Мнения: 4 678
Добър вечер на всички  Simple Smile
Влизам, за да ви се оплача. Тази вечер бяхме на гости на майка ми и се претеглих на кантара и .... 2 кг отгоре  Sad. От доста време съм много редовна в тренировките, уж за себе си мисля, че изглеждам и се чувствам по-добре, а пък тези килограми  Rolling Eyes Вярно, че и не се ограничавам особено с храната, ама чак пък толкоз. И така, това е от мен. Ще почвам по-сериозни ограничения явно..
...стига ги гледахте тез кантари #Cussing out..кантара не е гаранция ,че не отслабваш Peace

# 708
  • Мнения: 2 028
добрутро,
само да се разпиша с 10 минути тае бо кардио на гладно  Wink

мерси за Turbo Jam  Peace

# 709
  • Мнения: 2 068
Честита Нова Година  

viv-miv не го гледай тоя кантар, последният път когато се мерих и аз бях +2кг но пък изглеждам много по-добре  Simple Smile и най-важното корема ми има подобрение.



# 710
  • Мнения: 164
Поци, Калака, мерси за успокоението, ама като го видя тоя кантар , че  отива нагоре и  Close
Иначе и моя корем изглежда по-добре, а на краката и на дупето мускулите са ми по-стегнати, поне според моето скромно мнение  Simple Smile
Успех на всички  Hug

# 711
  • Мнения: 1 085
Днес открих сезона с 20 мин коремна преса и 20 мин кардио. Утре - повече  Simple Smile

А за килограмите, не съм мръндала, но ми се струва че се позагладих тия дни покрай празниците. Не съм мерила обиколки.

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
И аз съм опънала косъм покрай празничната трапеза. Не смея да се претегля, не ми се изпада в депресии, но след 2 часа хващам гирите и пътеката - не съм решила още какво да правя днес. Идеи?

# 713
  • Мнения: 2 068
аз още не съм открила година  Sad вчера само се опитах.....  преди нова година започна много странно цялото тяло да ме сърби а като тренирам положението става направо нетърпимо  Sick преди 2 часа ми биха една инжекция алергозан но подобрение няма. Утре пак съм на лекар.

# 714
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Момичета малко по-рано,но заповядайте в Новата тема  Ако някой се сеща за още програми нека ми пусне линковете на лични докато още мога да си редактирам първия пост.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт