FARM VILLE - четвърта тема - сей, бери, сей, бери!

  • 34 511
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22 436
Ето и следващата тема от поредицата ни за FARM VILLE. )))



един хубав сайт
http://www.farmville.com/main.php
една таблица за културите
цък

форума на Зинга
цък

няколко страници на български
цък
цък
още един линк с подробни обяснения з0а играта
http://fermer-farmville.blogspot.com/

Зрителната измама за оградите една върху друга
Това е "зрителна измама", по късно може да постна линк към клипче как се прави, просто се слагат оградите възможно най - близо една до друга и изглежда е правено на нива
Ето и линк:
http://www.youtube.com/watch?v=Ok80Jk4i7vA&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=L3WMR6PE5Es


Ако сте си блокирали съобщенията от играта
Отиди най-отдолу на страницата на ФБ, където ти излизат съобщенията от приятелите. Има една лентичка на която пише Older posts, Show hidden posts, Edit options. Натисни на Edit options, ще ти излезе всичко, което си забранила. Натисни бутончето Add to news feed на това, което искаш пак да го виждаш.
Мисля, че свърши работа  Flutter

Последна редакция: сб, 14 ное 2009, 18:38 от Mirama

# 1
  • Мнения: 603
Пу първа! Днес върви по-добре
Дори успях да наторя половината съседи.

# 2
  • Мнения: 626
Айде и аз тук . Тъкмо си мислих колко съм се прецакала , че си купих бебе пуйка , а сега имам още три осиновени. И мойто бебе искаше трансформация и се оказа че е друг сорт  Laughing . Осиновените са светлокафяви , а това е тъмно кафяво  Peace

# 3
  • London
  • Мнения: 292
Ето ме и мен.
Днес е като вчера, мишката ми все едно плува, толкова е тежка.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 508
При мен днес върви по-добре, наторих всички. Обаче се появи нов проблем - не мога да посещавам хората с Pending Neighbour Request, името им не е линк  Sad

# 5
  • Мнения: 2 229
И аз тук Simple Smile

Сега едно предложение за някой, който има монетки в излишък и друг акаунт - на мъж-а примерно, който може да използва. Laughing

Значи - няма нужда да чакате да ви подаряват кокошарник - просто го купувате за 5000 монетки от маркета и публикувате яйцето с другия акаунт, а с вашия бързо си го прибирате Simple Smile Така тъкмо ще помогнете и на други съседи Wink И го правите колкото пъти искате за джудже/фламинго. После го правите наобратно, и така, 5000 е доста, за да ви се пада бяла кокошка, но си струва за 1-2 фламинго-та Simple Smile)

Вчера всичките ми приятели публикуваха тоооолкова много яйца, и за 1 минута ги нямаше вече, та така няма нужда да дебнеш и да рефрешваш сто пъти Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 635
Добро утро, фермери!

Днес се надявам да успея да пообиколя съседите. Че в последно време само колкото да засея ми остава време.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Хайде и аз тук  Hug Днес определено върви по - добре, успях да поразместя това онова  Hug имам си и фламинго  bowuu

# 8
  • Мнения: 626
Малко да се поФаля  Mr. Green



# 9
  • Мнения: 22 436
Аз снощи успях да взема джудже и кафява кокошка. ) Само фламинго ми трябва. )

# 10
  • София
  • Мнения: 4 899
А защо бързахте толкова с новата тема, като бях казала, че ще я пусна аз и то с всичкото събрано инфо от  старите 3 теми, синтезирано за 1-ва страница, за да не отговаряме на едни и същи въпроси по 1000 пъти??? Все пак да се изчетат 150 страници от сам човек не беше лесно, но както и да е - инфото ще си е за мен, пък който иска нека преглежда назад.
Сега пак ще пишем едно и също за следващите 50 страници.


Вчера и аз си скъсах нервите с тази плачеща крава, но успешно в 1:20ч. успях да си подредя всичко.
Сдобих се с една кафява кокошка и едно джудже, фламинго все още нямам.
Много се радвам за разширението, че само него го чаках, за да си купя вилата. Сега всичко ми харесва мнооооого повече от преди.

# 11
  • Мнения: 2 229
Хм, защо единият пуяк е по-голям и тъмен? 2 вида ли има?

# 12
  • Мнения: 626
Хм, защо единият пуяк е по-голям и тъмен? 2 вида ли има?

Ми аз го написах по-горе, този тъмния беше бебето купено от магазина , другите ги осинових  Peace те се водят диви пуйки .

# 13
  • Мнения: 4 292
Записвам се набързо в темата, докато си наглеждам фермата.
Ха, получи се рима.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 229
Хм, защо единият пуяк е по-голям и тъмен? 2 вида ли има?

Ми аз го написах по-горе, този тъмния беше бебето купено от магазина , другите ги осинових  Peace те се водят диви пуйки .

Ох, много съм зле, да давам начало на питането едно и също Blush

Честно казано, като бебе излеждаше по-сладко  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт