ФЕВРУАРИ то се знае, в нашите къщи на бебе ще ухае !!! (29)

  • 16 891
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24
Милички, за по ранното раждане: Аз при предната бременност само дето влязох в деветия месец и вече се молех да родя, защото ожасно много ми тежеше.А пък то кво се получи преносих с 11 дена.На седмия ден след термина отидох да ме приемат в родилното и те казаха , че нямам никаква родова дейност и да си ходя у нас, та така чак на 11 ден след термина. Та сега не се и надявам за януари

# 61
  • Мнения: 24
mii,
какви ти 20 кг- въобще не ти личат?!?

# 62
  • Мнения: 4 187
Добър ден  Grinning ! Радвам се, че заглавието ви харесва  Hug !

Направила съм картинката на албумчето в първият пост, линк към Снимка БГ. Снощи, до късно го мъчих линка за вход, но все даваше грешка  Rolling Eyes. За сега ще е така !


Нашият домашен режим е отчайващ, лягаме в малките часови и спим до обяд  Embarassed ! Е, аз имам и ранни включвания, със ставане в 4-5, но те са изключения !

Бръмби, сега погледнах линка , който си дала, верно от рано са се метнали Ноемврийки  Shocked ! Да са има живи и здрави бебоците  Heart Eyes !

# 63
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Сега обаче съм си пуснала да слушам Любе- и аз и бебето ги обожаваме и хич не ми пука, че мъжо работи вън на студа-така му се пада.
Не ми напомняй за Любе -- тази година най-подло скриха от мен, че имат концерт на 9-ти. Поне Калина имаше честта да потанцува на техните песни през ноември 2006 (интраутеринни танци hahaha).

# 64
  • София
  • Мнения: 209
И аз ги шпионирам и ми направи впечатление. Да са живи и здрави!
Ако бебето е много голямо налага ли се по-рано да се роди? Просто се чудя, защото моето, доки каза че е доста голямо и ако варви така  Shocked...е аз добре го храня де Laughing

mii , сина ти много сладко отговаря Laughing

vabeni Hug Hug Hug

Мойта позната родила и сега се кефя newsm44 Мисля  да се черпя един шоколад по този повод Blush И аз  мисля, че трябва да си имаме вестоносци като другите. Още е много рано, но да си знаем от сега. А и като зачезне някоя мама да може да се свърже и да докладва за да не се притесняваме.

# 65
  • Мнения: 102
Звездичке, незная какво не си успяла да направиш, но благодарение на това аз пък успях да кача снимки, инъче не ми даваше, така че ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ  
  bouquet
vanya_pleven, благодаря и на теб почуствах се малко по- лека, от думите ти.
Мяуче, имат много добри имитатори от Казанлък-"Грамофон", и на външна прилика го докарват, сладури големи са, а и пеят божествено, почти като Любе ( но все пак почти)

# 66
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Бе то, ако някой иска да съобщи, все ще намери кого да помоли да пише в темата. Февруари 2007 нямаха "щъркели".

Обаче съм съгласна, че е най-хубаво на има. Само ако даваме телефони, моля да е на ЛС, че стават всякакви злоупотреби.  Crossing Arms

Мии, тъкмо се чудех да питам защо си се изтипосала в "домашни любимци", но отидох в албума и разбрах. Laughing

# 67
  • Мнения: 24
el_P, Дори и да е голямо бебенцето не предизвикват по рано от термина, освен ако ти нестояваш за планирано секцио.На мен ми викаха нормално е , около 3.500 кг, пък Алекс се роди по естествен начин 4.100 и ме оставиха да пренося цели 11 дена.

# 68
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Няма нужда да се ражда по-рано, най-добре си е раждането да започне (и за бебе, и за мама), па ако ще и секцио да се налага.

# 69
  • Мнения: 7
Ако искате за да няма притеснения мога да дам номера на дъщеря ми, той е на прима карта, всеки да си го запише и който цъфне да праща съобщение. Аз ще пиша тук веднага щом някой бебок се пръкне. Но за всеки случай да има още един номер ако аз тръгна да пръквам да има кой да поеме щафетата. Laughing

Във всеки случай да пишем необходимите неща за влизане в болница, че някъде май искат да носиш нещо. Ще потърся.

# 70
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Бръмби, защо не -- дай го тоз номер. Ще измислим и някакъв друг после. Ма не е ли още рано, бе, друзя? Shocked Аз не искам да раждам още... пъъък!

А иначе, като тръгнах предния път, ми казаха да не нося нищо. Всичко което ми се е наложило, ми го донесоха по-късно (но пусти инат -- не щях и не щях да стягам сакове до последно).

Специално в Шейново и нощници не ти трябват, те си дават техни, че са като пътни маркировки, да се знае в кой стадий си. Laughing

# 71
  • Мнения: 102
Веднага се типосвам и аз за вестителка, някой ако ми иска телефона да ми пише на ЛС

# 72
  • София
  • Мнения: 6 011
Настигнах ви, мацки!  Laughing
Днес времето е разкошно, цяла сутрин бяхме навън.
Не усещах Максо до много късно днес и накрая се притесних. Чудих се какво да правя и се сетих, че много се дразни от лежането настрани, легнах настрани след 5 секунди щеше да ми пробие корема.  hahaha
Иначе баткото /пу-пу/ е добре днес, няма температура, малко му е запушен носа, но не тече дори. Прокашля, но рядко. Дали пък не го изкара страшния грип за 30 часа? Ха, дано.  Praynig

# 73
  • Мнения: 7
Ей го номера: 0882 71 72 90.
А за Тина Киркова е това:
Какво да си носим в първата торба за болница Тина Киркова?!

Сапун, шампоан, балсам
Еднократно нощче за бръснене.
Четка и паста за зъби.
Тоалетна хартия.
Чаша, вилица, лъжица и нож
2/3 нощници- в болницата недават.
Чехли(за предпочитане за баня)
Зарядно за GSM
Дамски превръски по-големи и задължително лигнин
Хавлия и кърпа за лице.
Долно бельо
Жилетка и чорапи.
Вода ЗАДЪЛЖИТЕЛНО 0,5 на първо време една докато ви донесат
Шоколадче
Лични документи

# 74
  • София
  • Мнения: 6 011
За Вита - чехли за баня, четка и паста за зъби. Всичко друго е от тях. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт