Колкото сме по-красиви,МАЙчетата ще са по-щастливи. N8

  • 19 483
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 369
 Лилка, просълзи ме истрорията ти! Толкова се радвам, когато прочета за успели майчета! И аз много страдах и правих какво ли не,за да забременея първия път. После взе да става все по-лесно newsm78 Желая ти лека бременност и най-прекрасното бебе на финала:) То ще ви е подарък за всичко изстрадано! Най-хубавия подарък! Hug Hug Hug

# 676
  • Мнения: 6
Добре дошла, ЛилкаHug
Много се радвам за теб, наистина стават "чудеса"! Пожелавам ти лека бременност оттук нататък и май месец най-голямото щастие на света!!!

# 677
  • Мнения: 150
лилка, добре дошла и много лека бременност и през май да гушкаш едно сладко бебенце.... Hug

# 678
  • Мнения: 5
   Добро утро и от мен,
Kikiniki,  и при мен е така с носа, но интересното е, че е само дясната ноздра. А и аз като синя птика, като че ли през деня съм по - добре, но малко.
  Момичета, четох снощната "дискусия", ако може така да се нарече... Нека не зипадаме в открито заяждане, тук сме, за да сме заредени с хубави мисли, да черпим опит, да си споделяме, но не и за да се караме, и то далче от добрия тон.
  Аз цял живот съм гледала коте, имам страхотна персийка, която остана да си живее при родителите ми, ние нямаме животно в къщи. Но само човек, който е гледал животно знае, че то част от семейството. Незнам какво бих направила, ако живееше при нас, но напълно разбирам jasmin,  че продължава да се грижи за писана.

# 679
  • Мнения: 91
Лилка добре дошла сред нас  Hug
Мн се радвам за теб че най-накрая си видяла свете чертички.
Желая ти лека и безпроблемна бременност и най-прекрасното бебченце май месец  Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 1 167
Благодяря ви момичета за гостоприемството.Дано да е лека и безпроблемна не само моята ,но и вашите.Засега наистина не се оплаквам от нищо.Един единствен симптом нямам даже на бременна жена,но да си трая ,че тепърва започва всичко. newsm78 Даже се притеснявам малко без симптоми,но док каза да се радвам ,че е така и наитина му вярвам ,като съм чувала  наистина е неприятнио.

# 681
  • Мнения: 5
Лилка, мен историята ти направо ме разплака, то аз сега на всичко плача, много се радвам, сигурно с мъжа ти сте неописуемо щастливи. Пожелавам ти наистина лека и безпроблемна бременност и едно живо и здраво сладко бебче. Добре дошла. Hug

# 682
  • Мнения: 7
Добро утро момичета!
Днес мога и аз да се похваля , че успях да се наспя smile3524 успешно до към 10 newsm44.Не ми се беше случвало много отдавна.
Tinaina добре , че си ти да ни правиш темичките Hug
Лилка добре дошла, мила Hug.Много се радвам за теб и дано наистина всичко да е ок до финала и да се радвате на най-прекрасното бебенце newsm32
Аз ще се хвана да  newsm75 newsm79 1ironing докато го няма малкия пакостник, че иначе нищо не успявам да свърша.

Пожелавам на всички един прекрасен слъчев и усмихнат ден  Nature Sun With Face Hug

# 683
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен   bouquet добре дошла на лилка  Hug

 Laughing аниК за рецептите спокойно казвайте и аз ще се възползвам някой път,аз само за картинките и то не със лош тон  Flutter ами защото слюнките ми наводняват клавиатурата  Crazy
Някой беше казал нещо и за рекламите майтап,майтап обаче видя ли нещо по така а бе 70% от нещата мъжът ми ходи да ми ги купува,все пак тези 12-13 кг от нещо съм ги качила  Blush
Аз на 2-ри съм на феталната морфология в клиника Темелков...не знам при вас колко е,там струва 60лв,но нали е за бебо няма значение той да е здрав или ТЯ    newsm03

# 684
  • Мнения: 1 167
Момичета ,гледам някои от вас пишат ,че са на ФМ тия дни ,а са с една две седмици пред мен.Искам да попитам дали има значение толкова седмицата, в която се прави четох в нета, че е около 16 седмица.Аз другата седмица на 03.12 съм на биологичен скрининг във Варна тогава док ми каза да отида.Дали може да си направя и ФМ  да не се разкарвам пак до Варна? newsm78Е док ще каже най добре де ,но искам и вашето мнение да съм подготвена.

# 685
  • Мнения: 150
лилка , на мен моята лекарка на 02.12 ще ме изпрати на БХС, а за ФМ ми каза от 15 до 29 .12 тогава съм в 18 седмица и аз съм си записала час за 18.12., но то има 3 ФМ който може да направиш, така че по добре питай Simple Smile

# 686
  • София
  • Мнения: 28
Добро утро и от мееен
Добре дошла на новата ни мама  Hug пожелавам ти сладко и здраво бебе май месец
За мацата няма да коментирам защото си има и съм пристрастна.Имахме и зайче,но то за лош късмет умря точно в петък (13.11.2009г) Уж нищо му нямаше...и за 20 мин. почина  Cry ама да не си припмням,че ми става тъжно.А сега понеже живея при мъжо и родителите му се "сдобих" и с куче  Crazy мале колко космиии...Незнам какво шъ правим като се роди детето живот и здраве.Кучето няма да го махнат за нищо на света. По-добре аз да се чупя  Mr. Green
За килограмите..ами от началото досега съм свалила 8 такива и не съм качина ни един  Mr. Green ще видим как ще е занапред.
Мене нещо ме боли ниско корема и не мога да разбера от контракциите дето ги имам ли е или от това,че бебо мърда и матката се разтяга? newsm78
И така...аз пропуснах първата ФМ,защото бях болна и сега нз следващата кога се прави...мойта доки хич не се сеща да ми каже,а аз като разбера,че ще ме гледа на ехографа (нищо,че е скапан) забравям да питааам   Blush
А за спането...ми аз заспивам към 4-5 сутринта (няма заспиване просто) и ставам на обяд (а това не се харесва на свекърите).

# 687
  • Мнения: 150
Добро утро и от мееен
Добре дошла на новата ни мама  Hug пожелавам ти сладко и здраво бебе май месец
За мацата няма да коментирам защото си има и съм пристрастна.Имахме и зайче,но то за лош късмет умря точно в петък (13.11.2009г) Уж нищо му нямаше...и за 20 мин. почина  Cry ама да не си припмням,че ми става тъжно.А сега понеже живея при мъжо и родителите му се "сдобих" и с куче  Crazy мале колко космиии...Незнам какво шъ правим като се роди детето живот и здраве.Кучето няма да го махнат за нищо на света. По-добре аз да се чупя  Mr. Green
За килограмите..ами от началото досега съм свалила 8 такива и не съм качина ни един  Mr. Green ще видим как ще е занапред.
Мене нещо ме боли ниско корема и не мога да разбера от контракциите дето ги имам ли е или от това,че бебо мърда и матката се разтяга? newsm78
И така...аз пропуснах първата ФМ,защото бях болна и сега нз следващата кога се прави...мойта доки хич не се сеща да ми каже,а аз като разбера,че ще ме гледа на ехографа (нищо,че е скапан) забравям да питааам   Blush
А за спането...ми аз заспивам към 4-5 сутринта (няма заспиване просто) и ставам на обяд (а това не се харесва на свекърите).

мисля , че втората е от 17 до 20 седм., ако не се лъжа някаде бяхме коментирали но нещо немога да намеря в коя темичка.
Ох добре че не съм при свекървата , ние не се виждаме често и повече моя си комуникира с нея, че като ви слушам... Cry
аз съм по близо до майка ми на две крачки ми е , а тя не се бърка. Winkе само по някога .

# 688
  • Мнения: 467
момичета новата темичка е  готова. Laughing  Пак ще помоля, когато стигнете 50 страница да дадете линк към 9/тата темичка. Аз ви оставям за сега. Приятен и усмихнат ден!
Добре дошла на лилка и лека и безпрблемна бременост и здраво бебче пожелавам! Hug

# 689
  • T"A
  • Мнения: 2 515
На нас нали ни беше забранен секса зареди прокървяването и сега ме е страх даже да пробваме.  Искам като се престраша да ползваме и гела.
Също да питам и другите момичето които прокървиха в началото като мен ,вие възвърнахте ли си вече нормалният полов живот или като мен ви е страх ?

Да, ние започнахме да си го възвръщаме, и то - благодарение на моя инициатива. Достатъчно ми беше въздържанието  Blush

Аз нещо не мога да гласувам за име на тема  Confused

Лилка, добре дошла! Лека и безпроблемна бременност ти желая  Hug


За чорапките по време на раждането - в тукашните болници е много студено (на климатик са) и отделно майката е много време легнала, пък и упойката някак действала.... Както и да е, много често ми казват или пък чета да не забравя чорапки  Grinning
Аз чакам 20 г.с., за да обиколя болниците и да си избера. Искам и дула или акушерка за помощ или пък консултант по кърмене, но още не знам точно как да си избера (имам списък с телефони и имена, но няма как да се срещна с всички, знам ли...  Thinking)

Общи условия

Активация на акаунт