Колкото сме по-красиви,МАЙчетата ще са по-щастливи. N8

  • 19 468
  • 731
  •   1
Отговори

Анкета

Как да се озаглави 9-тата Майска темичка?

Опции:

# 720
  • Мнения: 150
BeBoRanChe , ето и една темичка в здравния, може да ти е полезна                                                                      http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314341.750

# 721
  • София
  • Мнения: 28
dilqnkaa Благодарско за инфото сега вече знам колко пари да и искам като толкоз настоява  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 150
dilqnkaa Благодарско за инфото сега вече знам колко пари да и искам като толкоз настоява  Mr. Green

то и аз съм се ориентирала за сега към часна клиника, но не заради клиниката , а защото имам голямо доверие на лекарката, но то да е всичко наред Praynig

# 723
  • Мнения: 5
  Аз мисля, че няма значение болницата, смисъл обстановката, ако лекарят ти и изражда, сигурно ще си по - спокойна, ако раждаш при него. Аз дори и не се замислям, дай Боже всичко да е наред, със сигурност ще е Шейново и моят лекар.

# 724
  • Мнения: 150
  Аз мисля, че няма значение болницата, смисъл обстановката, ако лекарят ти и изражда, сигурно ще си по - спокойна, ако раждаш при него. Аз дори и не се замислям, дай Боже всичко да е наред, със сигурност ще е Шейново и моят лекар.

аз точно затова се реших да си платя, тъй като тя ме наблюдава, а и изражда, и много добре се отнася и всичко обяснява,на мен това ми е достатъчно, да и имам пълно доверие... Simple Smile

# 725
  • Мнения: 5
  Много е важно да си спокойна като дойде момента. Аз не мога да си представя да ходя при един, а на раждането да бъде някой, когото не съм виждала до сега.
 Само дано всичко да е наред с всички нас и бебчетата ни. Praynig

# 726
  • Мнения: 91
Anik,подкрепям те напълно.Форумът е за дикутиране и даване на съвети,но в крайна сметка всеки си прави изводите сам за себе си и според мен не е редно да се месин в решението на другия  Naughty Било то за захранване,заголване на пишлето,стрлизиране или каквото и да е друго нещо  Wink Важното е че сме се събрали тук доста бременни,които сега сме на една и съща вълна и си споделяме за ставащото в момента и също се подкрепяме в труно моменти (не дай си боже да има такива  Hug )
Аз днес след кавгата с мъжо,стигнах чак до рев и ме заболя главата ужасно  Cry После и разлях едно кафе в колата върху CDто за капак на всичко  Confused Абе не ми е ден днес! Пих един парацетамол,но никакъв ефект.Така и не си взех розово масло да душкам както посъветва змейчето,но утре вече наистина ще си купя.
Сега ще накарам мъжлето да ме разтрие едно хубаво и мисля да си лягам че дано ми мине главицата най-накрая!
Пожелавам ви лека и спокойна вечер  Hug

# 727
  • София
  • Мнения: 28
Аз не се натискам да раждам в Токуда,дори незнам къде искам,ама мацката ми така се е загрижила да съм на чистичко и да не ми се карат като в МД Mr. Green
А в Шейново става ли без плащане  Laughing

# 728
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте МАЙчета

От 1-2седмици не съм влизала и вече сте изписали две темички newsm62 няма да мога да Ви изчета за още толкова време Rolling Eyes .....Надявам се, да са изпълнени само с хубави неща....  smile3501

От както започнах работа не ми остава никакво време да седна пред компа.... Сега прочетох няколко поста и реших и аз да пиша за усещането като "ритничета" на мъничетата.....и на мен ми се струва, че една вечер ме "побутна", защото за да се усети като ритниче, май е раничко още......Даже бъдещият татко сложи ръка в/у корема ми и той усети същото....много е приятно усещането....

Относно болниците.....засега се двуумя между 2-ра Градска Болница и Шейново....в къщи майка ми и свекито ми "препоръчват" Шейново, само че аз си мисля, че там нещата малко са като на конвейрн....Уфффф незнам още...има още време до тогава

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 21:19 от Just Woman

# 729
  • Мнения: 5
Беборанче, мисля,че самото раждане не се плаща, но се плаща за избор на екип, ако решиш 900 лева и за стая , ако искаш ВИП, и ако има свободна.

# 730
  • Мнения: 5
майчета, хайде да се местим в новата тема Simple Smile, това е адреса http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450133.0

# 731
  • Мнения: 72
Здраейте, момичета!!!

Исках да ви кажа, че направих малки промени в албумчето! Пуснах и ново такова за нашите първи покупки ако някой веч е направил това нека да има къде да сложи снимчица:) ако има момечета които не удобряват това което съм направил анек ами пишат ще върна всичко по старо му. Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт