Пробвали ли сте Флейвър Уейв Турбо Овън от Телешопа

  • 90 877
  • 734
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Здравейте, интересува ме дали някой от вас е изпробвал рекламираната по Телешоп фурна Флейвър Уейв Турбо Овън. Струва ли си парите или ще е поредния боклук, който ще пълни кухненските ни шкафове?
Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Здравейте, интересува ме дали някой от вас е изпробвал рекламираната по Телешоп фурна Флейвър Уейв Турбо Овън. Струва ли си парите или ще е поредния боклук, който ще пълни кухненските ни шкафове?
Благодаря предварително Simple Smile

.Аз я имам от 2000 година купена  от Гърция и съм много доволна.Моята е марка BOSS. Аз тогава я купих за 55 евро.Идеално пече и е доста икономична от страна на ток.Когато си я купих имаше и книжка към нея с различни рецепти но при идването ми в България някъде съм я погубила.Когато се пече да не се употребява много течност защото тя не може да се изпарява.Но може да се пече и с тавичка която да пасва на дъното да не  е нито много голяма нито много малка.До колкото си спомням трябваше да бъде около 26 санитиметра.На мене когато си я купувах ми направиха подарък такава тавичка и всичко си правя с нея.Пека баници и сладкиши,меса или риба.Картофи и всякакви зеленчуци.

# 2
  • Мнения: 62
Много благодаря за бързия отговор. Ще се радвам да чуя и други мнения. Хубав ден

# 3
  • Мнения: 262
Майка ми в последно време се е зарибила по това чудо , та се записвам и аз да следя.

dunia53   може ли този уред изцяло да замени фурната , като чета доста неща правиш в него ?

# 4
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Майка ми в последно време се е зарибила по това чудо , та се записвам и аз да следя.

dunia53   може ли този уред изцяло да замени фурната , като чета доста неща правиш в него ?



Да този уред изцяло заменя фурната.Всичко каквото може да се пече във фурната се прави и тук.Но ако сте по голямо семейство е необходимо например пържоли да се пекат на 2 пъти,ако са по големи.А как хубаво изпича пиперът и патладжанът било то за ядене,или туршии.

# 5
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Едни познати си я поръчаха и казаха,че е пълен боклук.Пробвали са де пекат картофи,тиква,пържоли и т.н. и казаха,че всичко си е останало недоизпечено или е било на "подметка'.
Мисля тези дни да я взема да пробвам да направя пикантни картофки и панирани хапки да видя как ще станат и тогава мога да кажа и аз своето мнение.
Малко съм скептично настроена,защото каквото и да са си вземали от Телешопа се е оказвало боклук(познатата ми е маниак на пазаруване от реклами).

# 6
  • Мнения: 62
Здравейте,
много бих Ви била благодарна, ако след като я изпробвате ми пишете какъв е резултата. Леля ми мисли да си я купува, че и на мен иска да купи, да не говорим, че и баба се е навила много за нея. А и цената й никак не е ниска.
Поздрави

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте, интересува ме дали някой от вас е изпробвал рекламираната по Телешоп фурна Флейвър Уейв Турбо Овън. Струва ли си парите или ще е поредния боклук, който ще пълни кухненските ни шкафове?
Благодаря предварително Simple Smile

Точно вчера една моя приятелка каза, че си го е купила и още на другия ден го върнала. Нейната оценка е - пълен боклук.

# 8
  • Мнения: 62
Е, това, че е могла да го върне е супер. Ще го имам предвид като опция. Благодаря.

# 9
  • Мнения: 372
Е, това, че е могла да го върне е супер. Ще го имам предвид като опция. Благодаря.
Ако решите да си вземете,нека не е от ТопШоп.Заложете на качествена марка.Аз също чух лоши отзиви за тази фурна.От друга страна много известни марки правят такива фурни.Поинтересувайте се!Със сигурност ще намерите нещо,което поне да си заслужава парите - все пак те не са малко! /май прозвуча малко наставнически,но е само съвет  blahblah  /

# 10
  • Мнения: 354
Ние я имяме, но все още я изпробваме, като цяло сме доволни.
Исках да питам някой има ли книжката с рецепти,ч е моята съм я загубила, а много ми трябва рецептата за пълнена пуйка  Praynig Praynig Praynig

# 11
  • Мнения: 409
А някой има ли книжка с рецепти на български? Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 354
Д си самоотговоря, намерих книжката с рецептите - има ги и на български, като я купихме ни ги дадоха преведени. Честно казано са малко странни - американска кухня, но пък за ориентира на времето на готвене са идеални.

# 13
  • Мнения: 305
Майка ми си купи преди време защото нещо фурната и се беше повредила! Тя много харесва това подобие на печка, но аз не съм никак впечатлена! Според мен не може да замести фурната в едно семейство! Единственото, което ми хареса беше печени чушки, но те стават и в друга фурна та нищо по-специално! Печеното пиле става като варено и някак сухо! Друго не съм имала намерение да да правя!
Давам му не много добра оценка!

# 14
  • Мнения: 152
Каква е цената и в БГ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт