Пробвали ли сте Флейвър Уейв Турбо Овън от Телешопа

  • 90 893
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 354
На нас ни я подариха, мисля че е 250..
Относно печеното пиле - ти на колго градуса го прави? Зщото трябва максимум на 170 и става като купено от някой грил, много беше вкусно.  newsm78
Но определено за едно семейство не може да замести печката.

# 16
  • Мнения: 152
Аз снощи си поръчах от ТУК за 94.95 евро,ако не се лъжа доставката е 7.50.
Нямам търпение да пристигне.  chef

# 17
  • Мнения: 409
Исках да питам някой има ли книжката с рецепти, че моята съм я загубила, а много ми трябва рецептата за пълнена пуйка  Praynig Praynig Praynig

Мога да ти я препиша, аз имам рецептите на английски. Издирвам книжката с български рецепти за свекър ми Peace

# 18
  • Мнения: 354
 Ами благодаря ти, но аз си я открих вече, ако иска6 мога да ги сканирам преведените и да ги кача тук

# 19
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Аз както писах в по предните постове моята си я взех от Гърция от магазин за електроуреди, и тогава през 2004 година цената и беше 66 евро.Но в моята фурна като приставка имаше и ена специална надупчена тавичка,в която се слагат зеленчуците за готвене на пара.Тук в този уред не виждам такава тавичка.

# 20
  • Мнения: 409
Ами благодаря ти, но аз си я открих вече, ако иска6 мога да ги сканирам преведените и да ги кача тук

Ако не те затруднявам много? Blush Много ще съм ти благодарна  bouquet Направо ... Hug Heart Eyes незнам как да ти се отблагодаря Hug

# 21
  • Мнения: 354
Да, няма проблем, те са няколко листа, само да се кротне малкия, но най-вероятно довечера.

# 22
  • Мнения: 17
И аз се включвам. От няколко дена имам такава фурна, но от промоцията на Метро. Вече пробвахме печени свински ребра, пържени картофи без мазнина, а тази вечер и заек. Доволна съм, всичко стана добре. Единствено ме притеснява, че стъкления съд е голям и ме е страх да не го счупя докато го мия.

Все още незнам добре как се работи с фурната, тъйкато в книжката с инструкции не е обяснено добре, има само няколко рецепти и то преведени с някакакъв може би автоматичен преводач.


Затова аз също бих се радвала за рецептите на български език. Ще съм благодарна на tanzen  да ги сканира и да ги публикува тук.
 Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 110
Имам фурната от началото на лятото. Взех я, за да заместя микровълновата си печка, а и в къщи сме само двама души и не искам да хабя излишна ел. енергия.

Доволна съм. Печката е идеална за приготвяне на всякакви меса, зеленчуци и картофи.

Следва да се има предвид, че няма как да се ползва правилно, както и да се готви вкусно, ако преди това поне не се прочете упътването.

Нямам пълният комплект с тавичката, стойка за филийки и яйца, защото ги намирам за излишни. Баници и сладкиши пека в голямата фурна.

# 24
  • Мнения: 354
Малкия легна да спи и започвам да сканирам рецептите  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 15 485
Малкия легна да спи и започвам да сканирам рецептите  Hug
И аз бих се раздвала на рецептите, защото моята ще е от чужбина и няма да има нищо на български! Ако не е много сложно, бавно и трудно, сканирай и инструкциите. Praynig

# 26
  • Мнения: 354
Сканирах ги, оформлението не никак впечатляващо, но се надявам да ви свърши работа.
Качих ги ето тук в моя блог , така мисля ще е най-удобно.

# 27
  • Мнения: 409
Сканирах ги, оформлението не никак впечатляващо, но се надявам да ви свърши работа.
Качих ги ето тук в моя блог , така мисля ще е най-удобно.

Много, много Благодаря-яя  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 15 485
Сканирах ги, оформлението не никак впечатляващо, но се надявам да ви свърши работа.
Качих ги ето тук в моя блог , така мисля ще е най-удобно.

Идеално се виждат, сложих си ги в бързото избиране!Много благодаря! Hug newsm51

# 29
  • Мнения: 354
Е, за нищо  Hug като изрoвя инструкциите ще сканирам и тях  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт