Перла 23-Краят наближава,но спомен в сърцата ни оставя

  • 58 706
  • 762
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 569
Ето и новата тема за Перла Stuck Out Tongue

/копирано от първия пост на Перличка в старата тема/

Gümüş (гюмюш)=сребро     vs.    Inci(инджи)=перла/бисер. Тъй като в БГ език няма еквивалент на фонема "ü", за благозвучие и по-лесно произнасяне, сериалът(и името на глaвната героиня) е преведен като Inci.
Също така Gümüş означава и вид дребна риба (подобно на цаца)






Със специалното съдействие на Sayerin





Животът на главната героиня Инджи се променя изцяло, когато чичо й съобщава по телефона, че богатото и известно семейство Садоглу я е избрало за своя бъдеща снаха. Инджи е влюбена в сина на Садоглу - Мехмет - още от дете и с обаждането на чичо й се сбъдва най-голямата й мечта. Тя се премества в Истанбул изпълнена с очакване да започне нов живот с мъжа, когото обича.Междувременно в тежка катастрофа Мехмед загубва приятелката си, с която е бил в продължение на 6 години, въпреки неодобрението на родителите си. След трагедията Мехмет затваря сърцето си за любовта и започва да води абсолютно безсмислен живот ден за ден. Една вечер той се забърква в побой и неговият дядо го спасява.

От този момент нататък Мехмет започва да изпълнява всичко, което дядо му пожелае, включително това да се ожени за Инджи, въпреки че сърцето му не е готово за нова любов. Преди сватбата обаче Мехмет променя решението си и избягва, в резултат на което болният му баща умира от инфаркт. Мехмет е принуден да се завърне, за да управлява бащиното си наследство.

След като Инджи най-накрая се омъжва за любовта на живота си, тя научава по трудния начин, че бракът не е толкова прекрасен, колкото си го е представяла. Тя трябва не само да спечели любовта на Мехмед, но и да се справи с интригите на свекърва си и снаха си.

оригинално заглавие Gumus

В ролите:

Къванч Татлъту

Сонгюл Йоден

Гюнгьор Байрак

Екрем Бора

Сердар Орчин

Айджа Варлъер

Севинч Гюршен

Сойдан Сойдаш

Джансън Озьосун

Хилал Уйсун

Фюсун Ербулак

Режисьори: Тарки Алпагут, Кемал Узун

Значение на имената:тук

Сайтове,където се качват вече излъчените серии: vbox7.com   lapache.info bananabg.com

тема1, тема2, тема3, тема4, тема5, тема6,тема7, тема8,тема9,тема10,тема11,тема12,тема13,тема14,тема15,тема16,тема17,тема18,тема19,тема20,тема21

Линкове към песните от сериала:
Dayan gonlum : http://www.youtube.com/watch?v=m8C-zg74Fe4
Gulum : http://www.dailymotion.com/video/x2jteb_gumus-gulum-ugur-aslan_music
Deyer miydi ? : http://www.youtube.com/watch?v=-7QcVHq5fpk
Sezen Aksu : Biliyorsun : http://www.youtube.com/watch?v=QZFi_bkHvHc  


За предстоящо развитие на филма моля използвайте бели букви.Избирате произволен цвят от гамата,изтривате цвета и пишете на негово място white.
Пример:[color=black ]..............[/color],[color=white ]..........[/color]
Информация за предстоящото развитие на сериала можете да намерите http://selvetniyazieva.blogspot.com/

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 12:01 от estel-V

# 1
  • София
  • Мнения: 7 874
А да ни е честита новата тема и да е изпълнена с много приятни емоции.

# 2
  • Мнения: 3 262
Да е честита новата тема но както ги дават сериите по БТВ май ще има още 50 страници

# 3
  • Мнения: 135
Честита тема и от мен  bouquet  bouquet  bouquet
Перличка къде си изгуби се,дано сте добре
И мен ме ядоса семейството на Рукие,най голямата грешка ,която могат да направят е да си я вземат на село.Е тогава никога няма да се оправи

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
 4470 Чакам с нетърпение следващата серия.
Честит първи сняг!  Nature Snowman

# 5
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз пък снощи пропуснах серията, какво стана можге ли някой да я преразкаже, докато я пуснат в нета  Praynig

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Кенан скри документи (фактури) от папката, която Инджи предаде в счетоводството. Така излиза, че Инджи е присвоила огромна сума пари - 500 000 долара. Семейството на Рукие се скараха за пореден път с Орхан, а сега и с Инджи. Искат да вземат Рукие на село да я гледат. А тя се подобрява след ежедневното посещение на Панар.

# 7
  • Мнения: 8 939
Simple Smile Да следя темата! Simple Smile

Hug

# 8
  • Мнения: 342
Здравейте момичета.Добре съм,благодаря,че се интересувате  Mr. Green
estel-V Благодаря,че си ме отменила и   bouquet за новата темичка.Ще помоля само да пуснеш анкета към нея.Предлагам въпроса да е "Според вас заслужава ли Дилуруба,Фикри да й прости?" Според мен се е променила и наистина го обича,не вярвам чак толкова да се преструва,та чак да се поболее  newsm78 Иначе и мен ме дразни,особено цялото и фемили,барабар с внуците,много нахални деца  Crossing Arms За Кенан пък да не говорим  ooooh! А на Рукие роднините.....  #2gunfire направо ми идва да ги пребия,ама и Орхан какво мълчи.Да им каже Руие какво направи,и с парите от тотото и с бременноста си  Naughty Аз не мога така ....някой да ме обвинява на празно и аз да си мълча  #Crazy

# 9
  • Мнения: 539
Заглавието на темата според мен не е много правилно, "края на приказната любов..." - излиза, че Инджи и Мехмет се разделят завинаги -  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 15 465
Заглавието на темата според мен не е много правилно, "края на приказната любов..." - излиза, че Инджи и Мехмет се разделят завинаги -  Peace
Трябва да е "Края на филма за приказната любов...."

# 11
  • Мнения: 342
"Краят наближава,но спомен в сърцата ни оставя"  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 569
Заглавието на темата според мен не е много правилно, "края на приказната любов..." - излиза, че Инджи и Мехмет се разделят завинаги -  Peace
Flutter права си ама вдъхновението ми избяга
промених го

Перличка и анкетата е готова.Нарочно не слагам само Да и Не,а такива дето уж да мислим /кой колкото може де/ Mr. Green
Обосновавайте се  Stuck Out Tongue

# 13
  • Мнения: 342
Заглавието на темата според мен не е много правилно, "края на приказната любов..." - излиза, че Инджи и Мехмет се разделят завинаги -  Peace
Flutter права си ама вдъхновението ми избяга
промених го

Перличка и анкетата е готова.Нарочно не слагам само Да и Не,а такива дето уж да мислим /кой колкото може де/ Mr. Green
Обосновавайте се  Stuck Out Tongue
  Mr. Green писах ти на лични за анкетката  Whistling   bouquet

# 14
  • Мнения: 4 569
Заглавието на темата според мен не е много правилно, "края на приказната любов..." - излиза, че Инджи и Мехмет се разделят завинаги -  Peace
Flutter права си ама вдъхновението ми избяга
промених го

Перличка и анкетата е готова.Нарочно не слагам само Да и Не,а такива дето уж да мислим /кой колкото може де/ Mr. Green
Обосновавайте се  Stuck Out Tongue
  Mr. Green писах ти на лични за анкетката  Whistling   bouquet

видях и разбрах bowuu

Общи условия

Активация на акаунт