Лакове за нокти-3-та част

  • 84 318
  • 710
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 326
Тук си говорим за различните марки лакове и любимите ви цветове. Hug  bouquet

   
   

старата тема.

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 15:54 от renci

# 1
  • Мнения: 4 435
Денси, благодаря за хубавата темичка. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 15
Да се запиша. PeaceПисах на Експерта Фешън,но още не са ми отговорили. Rolling Eyes
Междувременно да кажа за ей този лак,който си взех наскоро за 2,50 лв-Essence-05 Sweet as Candy.

Много красив цвят в шишенцето,но за съжаление не е достатъчно покривен,въпреки че седи много нежно на ноктите.Аз исках да е по-плътно светлорозово,но и така ми харесва.Страхотен е за френски маникюр и за пролетта.За трайност не мога да кажа,преди малко се лакирах. Peace

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 14:19 от Stardust*

# 3
  • София
  • Мнения: 984
страхотно оформление

# 4
  • Мнения: 557
Да се запиша. PeaceПисах на Експерта Фешън,но още не са ми отговорили. Rolling Eyes
Междувременно да кажа за ей този лак,който си взех наскоро за 2,50 лв-Essence-05 Sweet as Candy.

Много красив цвят в шишенцето,но за съжаление не е достатъчно покривен,въпреки че седи много нежно на ноктите.Аз исках да е по-плътно светлорозово,но и така ми харесва.Страхотен е за френски маникюр и за пролетта.За трайност не мога да кажа,преди малко се лакирах. Peace

Даа изобщо не са покривни  Rolling Eyes
Денси мен заглавието ми харесва  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 10 330
Вместо “запис” показвам любимия ми лак за френски.. уникален е за френски с 1-2слоя или 2-3 слоя като обикновен лак.


# 6
  • Мнения: 31 326
На мен също сегашното заглавие ми харесва. Peace Ще изчакаме всички момичета да дадат мнение и тогава ще преброим и решим. Всеки да казва. Ще сложа анкета.

# 7
  • Мнения: X
Може да добавиш една анкета:
- сегашното заглавие
- лакове за нокти  - тема 3
- друго?

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Честита ни темичка!   bouquet
И на мен това заглавие си ми харесва.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 243
Може да бъде: Модерни лакове за нокти или Любими или Последни тенденции при лаковете за нокти.

# 10
къде може да намеря лакове ORLY в София?!

# 11
  • Мнения: X
Може да бъде: Модерни лакове за нокти или Любими или Последни тенденции при лаковете за нокти.

Да, хубави предложения.  Heart Eyes  Crazy
Излишно ми се струва в заглавието да има еди коя си марка и останалите.

# 12
  • Мнения: 31 326
Може да бъде: Модерни лакове за нокти или Любими или Последни тенденции при лаковете за нокти.
Добавих ги в анкетата. Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 243
И за да не оставам голословна да покажа как се направих преди малко:



Това е China glaze - Awaken от колекцията от миналата пролет Romantique. Супер покривен (на снимката съм с един слой), супер металически. Цвета ми напомня на Терминатор 2. Иска ми се да му сложа и печатче, само че се чудя каква картинка би подхождала на подобен лак.

# 14
  • София
  • Мнения: 152
densi, мерси за новата тема  Peace Свикнах такова да е заглавието на темата, не държа особено за друго, както го решите така да бъде  Hug

Общи условия

Активация на акаунт