децата и BIOPTRON?моля,да споделите впечатления

  • 48 864
  • 184
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
Вярно, че е по никое време, но пък както се казва никога не е късно да се изфукаш Simple Smile
Вече терапи еър-а е у дома и много му се кефя!!! Незнам дали си въобразявам,но ми се струва, че въздуха вече е по-чист Simple Smile малко скъпичко ми излезе, но не съжалявам за парите които дадох, както се казва 'спестен лев, спестена емоция' малкия в къщи неспира да си играе с копчето за увеличаване на мощността, само се надявам да не го повреди, но мисля,че ще удържи. Вече съм си набелязал нова уграчка за приготвяне на паржоли от някаква нова серия тигани, но ще почака на този етап. Доста неща ми се насабраха и пречиствателя засега е достатъчен.  Peace

# 121
  • Мнения: 2 484
Вярно, че е по никое време, но пък както се казва никога не е късно да се изфукаш Simple Smile
Вече терапи еър-а е у дома и много му се кефя!!! Незнам дали си въобразявам,но ми се струва, че въздуха вече е по-чист Simple Smile малко скъпичко ми излезе, но не съжалявам за парите които дадох, както се казва 'спестен лев, спестена емоция' малкия в къщи неспира да си играе с копчето за увеличаване на мощността, само се надявам да не го повреди, но мисля,че ще удържи. Вече съм си набелязал нова уграчка за приготвяне на паржоли от някаква нова серия тигани, но ще почака на този етап. Доста неща ми се насабраха и пречиствателя засега е достатъчен.  Peace

По-чист въздух от "Биоптрон"? Значи и като прахосмукачка може да се ползва. Трябва да почерпиш! ПАржоли ли ще печеш с "Биоптрон"? Опитай, може и да се опекат! А за кюфтета и кебапчета дали няма да стане?

# 122
  • Мнения: 1 769
Вярно, че е по никое време, но пък както се казва никога не е късно да се изфукаш Simple Smile
Вече терапи еър-а е у дома и много му се кефя!!! Незнам дали си въобразявам,но ми се струва, че въздуха вече е по-чист Simple Smile малко скъпичко ми излезе, но не съжалявам за парите които дадох, както се казва 'спестен лев, спестена емоция' малкия в къщи неспира да си играе с копчето за увеличаване на мощността, само се надявам да не го повреди, но мисля,че ще удържи. Вече съм си набелязал нова уграчка за приготвяне на паржоли от някаква нова серия тигани, но ще почака на този етап. Доста неща ми се насабраха и пречиствателя засега е достатъчен.  Peace

Дразнещо е вече! а и темата не е да хвалиш всички продукти на въпросната фирма! темата е само за Биоптрона! Прекалявате! ако сега трябваше да се чудя дали да го купя(без значение дали действа или не) вярвайте ми с тази непрестанни дразнещи агитации -нямаше да го купя! супер досадно! аман!
п.с. имам го,ползвам го(не много редовно),но аз лично мнението и опита с уреда ще запазя за истински питащите и интересуващи,а не  на агитатори (чак досаждащи до Ен-та степен)!

# 123
  • Мнения: 0
vl отново не гледаш. Колегата говори за Therapy Air® на ZEPTER. Това е уникална система за пречистване на въздух. Предотвратява алергии, пречиства въздуха дори и от най фините частици прах..

# 124
  • Мнения: 5 979
Малкият Биоптрон струва 1700 лв. относно подарък към него на тел 0899004453
Нещо се шегувате с аудиторията, такива кварцови лампи се намират за максимум 500лв, ако подаръчето е за 1200лв  - може  Shocked

# 125
  • Мнения: 0
Виждам,че има много противоречиви мнения относно BIOPTRON.Искате ли още едно мнение....моето Wink На 45 год.съм и за първи път чух за уреда преди 3 месеца и не само чух ами се сдобих с него.Купих го заради децата.Синът ми е футболист и често получава травми.Благодарение на BIOPTRON Pro1 (средния размер)той се възстановява буквално за часове.Ползва го сутрин и вечер като терапира всички основни групи мускули.Дъщеря ми беше със синузит,с вечно запушен нос и болка когато се възпали.За 3 месеца проблема беше решен.Разбира се и ние със съпругът ми също го ползваме. И двамата сме бивши спортисти и старите травми се "обаждат",пък и поопънахме бръчките. Не съм съжалила нито за миг че дадох толкова "много" пари....Ха бъдете живи и здрави!! Simple Smile

# 126
  • Мнения: 0
Здравейте отново, сега ще споделя нещо от собствен опит. Днес сутринта имах проблеми с лимфи на врата, боляха ме много и едва си въртях главата. Направих няколко терапии с БИОПТРОНА и ми мина..

# 127
  • Мнения: 2 484
А запек и "щастие" лекува ли? А ниско и високо кръвно налягане? Ниска и висока кръвна захар?

# 128
  • Мнения: 0
Само за запек не съм чувал да го използват. Иначе другите ги лекува да... Simple Smile

# 129
  • Мнения: 0
Хахахаха VL ти ме съсипваш бе човек, че кога съм казал, че ще пека кюфтетата с биоптрон хахахахаах нещо май не се разбрахме правилно. А и сигурно сте прави да ми правите забелешка, но невиждам нищо лошо в това, че хваля продуктите на цептер, още повече, че аз не правя агитация. Някъде да съм написал 'купете си' или нещо от сорта? Аз просто си изказвам впечатленията. А и ако искате да чуете от мен нещо лошо за фирмата мога да ви кажа, че цените са доста високи например. Но като цяло аз съм приел за себеси философията да не обиждам, а да хваля това което ми харесва. Та по този повод ще кажа, че според мен БИОПТРОН (нали все пак темата е за него) е един страхотен уред който има много благоприятно действие върху човешкия организъм и не съжалявам, че съм го купил. И за да съм коректен ще кажа, че цената му би било добре ако беше по-ниска. Хайде успех ви желая в начинанията

# 130
  • Мнения: 0
Ех VL хубаво ми го каза Simple Smile това за разпространителите. Само неразбрах защо ме намесваш в това, но ти със сигурност си имаш обяснение. Grinning а относно негативната енергия аз си имам начин да я премахвам. За мое щастие имам и начин за привличане на положителна, чрез усмивки, незнам защо, но у мен остава впечатление, че си мрачна личност. Искрено се надявам да не съм прав. И накрая дано да не съм много досаден, но да си довърша мисълта, никога не съм отричал физиотерапията. Даже напротив, но ако даден продукт може да ускори възстановяването, то тогава няма ли да е по-добре??? Аз съм на мнение, че моят уред би могъл да го стори. Даже когато си го купих ми казаха, че в "Иван Рилски" (физиотерапевтичен център) имат такъв уред. Предполагам,че им върши работа ( няма как да знам все пак дали е така, но предполагам)

# 131
  • Мнения: 2 484
Хубаво предполагаш. Може и да печелят от него. Но тук в тази тема никой не показа ясна статистика на излекувани с това чудо на техниката и медицината. Ако съвременната медицина се крепеше само на предположения..... Толкова лекарства и методи на лечение на различни заболявания са създадени през 20-ти век! Дали са се утвърдили само с предположения, че лекуват???
Зададох и въпрос дали сега кожната ТБ се лекува по метода на Финсен, но отговор от твоята колежка нямаше. Нейният отговор се състоеше само от упреци и обиди към мен. 

# 132
  • Мнения: 0
Хаха аз съм възпитан човек и не обиждам хората,освен в случай, че те не са го сторили преди това. Незнам коя е 'моята колежка' и какво е искала да каже, но знам, че традиционната медицина има не само плюсове, но и минуси. Някъде да видя да съм написал, че съм против медицината? Не, просто съм привърженик на новостите и смятам, че всеки има право да прецени за какво да харчи парите си. Никого не съм накарал да си купи уред. Аз си изказваммнението, това е. Не съм учен, немога да ти дам отговор на всички въпроси, но мога да споделя моите наблюдения, а те са, че уреда ми помага когато имам настинка да се оправя без да пия лекарства за 2-3 дни.(за мен е добър срок), екземата на сина ми около устичката мина за 2 процедури( умишлено не сме го мазали с елоком през това време), имах синина отвътрешната страна на кракът и доста бързо премина, майка ми има болки в едната ръка и след като си прави 6мин. Светене с уреда казва,че я боли много по-малко. За мен това е напълно достатъчно да не се чувствам прецакан. Даже ако щеш се радвам,че си го купих, но както писах и по-рано щеше да е хубаво ако беше по-евтин Wink хайде сега ще лягам,че пак стана никое време Simple Smile

# 133
  • Мнения: 2 484
Тук липсват доказателства, че това творение наистина помага и при кои болести помага. Необходима е статистика. Няколко човека не правят статистика. Необходими са стотици и даже хиляди, на които да е помогнал. Също трябва да се изясни за кои заболявания е помогнал и в каква степен. Едва тогава може да се смята, че той върши сериозна работа. И това не е нова методика, а доста стара-на повече от 100години! Е, не с този уред, а с други. Но пак с видима и ИЧ светлина. Според публикациите от преди 100г. Финсен е достигнал до 50% излекувани от кожна ТБ. Това достатъчно ли е? По всичко изглежда, че тази методика е изоставена и с нея отдавна не лекуват кожна ТБ. Няма данни и за други заболявания, които да са излекувани пак по него време. Тогава за какво говорим? От настинка човек не може ли да се оправи само с чай, аспирин и дори без нищо??? Говориш за екзема. А тя не минава ли без никаква намеса? Или непременно трябва да  я мажете? Каква е цената на мазилото и каква е на "Биоптрон"? Колко хора могат да се похвалят с излекувана екзема по този начин?

# 134
  • Мнения: 0
VL мисля че много добре знаеш. Тези форуми не са направени да изкарваме статистики в тях..
Дано админите не сметнат това като реклама "http://www.bioptron.com/bg_BG/?m=425&m0=425"

Общи условия

Активация на акаунт