Случаят Сашко от Сандански /осем месеца по-късно/

  • 63 654
  • 1 774
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
 Sad чакам да чуя по Пробг в емисията новини.

# 16
  • Мнения: 701
Дано детето да се оправи по-скоро и дано да не му останат спомени ...

За тези изверги - ами каквото и наказание да си помисля, все им е малко. Доживот в затвор и никога повече да не видят слънцето.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ужасно е! Горкото детенце!
Къде са ДАЗД??? Имало е сигнали да ги дяволите вземат  Twisted Evil!

# 18
  • Мнения: 637
Сигурно думите ми ще прозвучат много крайно и някой ще каже,че живеем в 21в,но аз съм за такива изроди да се наказват както е било в средновековието.Жестоки мъчения.Много крайно настроена съм към такива ... не знам как да ги нарека.И смятам,че само смърт не им е достатъчна.А че системата е тромава и не работи както трябва...аман вече невинни деца да страдат,защото нещо в тая държава не работи.Побеснях!!!

Не е никак крайно, напротив. Такова деяние не бива да остава без наказание, но не какво да е, а мъчително. По-потресаващо нещо не бях чувала от доста време.

И аз съм за средновековни наказания за такива. Днес докато пътувах, чух по радиото. Още не мога да се успокоя. Искам смърт, смърт, смърт ако се докаже вина. Изродщина пълна  Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 19
  • Мнения: 682
Безумци!!!!!Какви са тези хора?Не мога да повярвам, че подобни неща се случват, по-скоро не искам да повярвам.Боли ме душата.

# 20
  • Мнения: 985
Току що го чух и аз.В потрес съм... Най-жестоките мъчения за тия-малко им е, ДА ГИ ОСАКАТЯВАТ ДО ЖИВОТ БЕЕЕЕ!!!Думи нямам! #Cussing out

# 21
  • Мнения: 4 532
Ужасно е! Горкото детенце!
Къде са ДАЗД??? Имало е сигнали да ги дяволите вземат  Twisted Evil!

Нямали били доказателства.  ooooh! Явно състояние, близко до смъртта, се явява достатъчен повод да се (само)сезират. Отвратена съм от тромавостта в нашата държава!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Що за майка е тая????  #Cussing out

# 23
  • Мнения: 5 577
 Sad По Пробг не казаха изнасилване, само малтретиране, дано да е само бито.
Не съм мислила, че ще кажа такова нещо.
Дано да са преувеличили в нета, дано.  Praynig

Дано да се оправи и понеже е малко да не помни нищо.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
По БТВ казаха,Сексуално насилие,но повече в късната емисия.Леле бясна съм направо на такива.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 171
"Разкъсан пикочен мехур и разкъсан анус"...приемано все с кръвоизливи. Лекарите едва ли са подавали сигнали за нищо...

# 26
  • Мнения: 2 821
Цигани ли са тез мизерници.... Twisted Evil

# 27
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Цигани ли са тез мизерници.... Twisted Evil

В Дир-а пише, че са българи, но от години живеели като клошари...

# 28
  • Мнения: 2 386
"Разкъсан пикочен мехур и разкъсан анус"...приемано все с кръвоизливи. Лекарите едва ли са подавали сигнали за нищо...
Ох, лошо ми стана!!


Само бавна смърт в големи мъки за този, нищо друго.

# 29
  • Мнения: 985
Цитат
"От доста време подозираме, че е насилвано, но се радвам, че сега това се потвърди", каза д-р Анастасия Трендафилова, завеждащ детското отделение на болницата в Сандански.
#2gunfire #2gunfire #2gunfire Направо са за разстрел всичките!!!

Общи условия

Активация на акаунт