Течни перилни препарати (гелове) и омекотители -3

  • 113 473
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 149
Момичета,извинявам се предварително ако е коментирано,но нямам време да ровя,бифте ли ми споделили какво мислите за този продукт  http://freshaktiv.eu/7/13/126.html

# 751
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 732
Аз съм доволна от Ариел ексел гел-а. ПОръчах и от английския, но не съм прала още с него,  беше много изгоден 4 паунда за 28 пранета.

# 752
  • Мнения: 0
Какво мислите е качеството на капсулите Ариел за цветно произведени във Франция? (32 пранета=около 17лв.)
Колко много магазини обиколих с надеждата че ше намеря немски, но навсякъде където проверих на кутията пише че са прозиведени във Франция. Simple Smile

Ще можете ли да ми предложите и ефикасен прах или гел за бяло пране? ОМО-то дали е добър и само за бяло пране ли го има?

Поздрави на всички! Simple Smile)

# 753
  • Мнения: 43
Аз ползвам капсули на ариел за бяло пране,чак да изкарва петната като от рекламата др път,но си пере нормално.По старите дрехи не стават като нови .Аз и течния первол за бяло пробвах и тои така пере.Докато са нови дрехите всички са бели.Без накисване и малко търкане никой препарат не изпира петна.Имайте предвид,че пера само с хубави препарати имам такъв магазин и вс съм пробвала.А последното ми пране на черни дрехи(прано с черен первол)си изкарах дънките с калта.Изпраха се като ги поразтърках .

# 754
  • Бургас
  • Мнения: 10 833
И аз искам да сменя черния си Первол с друг препарат за тъмни/черни/дрехи.Похвалете някой,че с този съм вече 2-3 години и много ми опротивя.

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 13:18 от margo**

# 755
  • Мнения: 82
Купих си Frosch. Умишлено първата пералня беше с дрехите на дъщеря ми, без да изтъркам калните колене и разни други битови петънца  Wink Мога да кажа, че съм доволна от експеримента  Peace

# 756
  • София
  • Мнения: 11 790
И аз искам да сменя черния си Первол с друг препарат за тъмни/черни/дрехи.Похвалете някой,че с този съм вече 2-3 години и много ми опротивя.

Аз съм ползавала препарата на Coral за черни и тъмни дрехи.

# 757
  • Мнения: 206
Определено  Корал  за  черни и тъмни  дрехи  на Юниевър. Много  хубав  продукт

# 758
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
И аз! Peace За първи път купувам този препарат - търсех нещо за подови настилки. А на тубата пише, че освен за почистване на подове, мебели и санитария, бил идеално средство и за ръчно пране #Crazy Онемях.
Моля за мнения, който е ползвал продуктите на тази марка

# 759
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 801
днес си взех течен Первол за цветно. мирише страхотно. дано и така пере

# 760
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
В едно магазинче в квартала има промоция - течен Ариел за цветно за 70 пранета струва 30 лева.
Бил немски. На етикета пише "Произведено в EU."
Изгоден ли е?
Немски ли е?

# 761
  • Мнения: 5
дай  снимка на етикета  отзад,  баркода  е на централите на компаниите. Така  че  е мн   възможно да е немски.

# 762
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не ми е удобно да го снимам.
Надписите на етикета и отпред и отзад са на немски.
Цената е изгодна, нали?

# 763
  • Мнения: 206
Цената  според мен  е мн  добра.

# 764

Общи условия

Активация на акаунт