Обучение срещу ваучери по схема “Аз мога” 2

  • 74 554
  • 908
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 2 200
И аз подадох документи. Според служителя, който ми ги прие,
резултатите ще излезнат около ноември. При вас ангажираха
ли се с някакъв срок?

# 901
  • Мнения: 205
♥VIKI♥ ,а нова тема - нов късмет?    Hug

# 902
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
здравейте. имам въпрос.
като попълвате заявление за ключова компетентност посочвате и точно какъв курс искате да карате - например английски, френски, лидерство?

# 903
  • Мнения: 34
Здравейте,
бих искала да попитам дали някой може да ми преподъча школа близо да дианабад или студентски град.
"Център за професионално обучение към ""АНХЕЛ М"" ООД" или Бюро Студентски труд - аз за тези знам, но не съм ги чувала и затова не зная какво да правя.
Ако на някой му говорят нещо бих се радвала да го сподели.
Благодаря!

# 904
  • Мнения: 515
Хайде на Есен с песен  Party Party Party НОВА ТЕМА

# 905
  • Мнения: 0
здравейте и от мен

 искам и аз да кандидатствам но за компютърен курс  по схема “Аз мога” в  град София и много съм се отчаяла всички до момента ми се струват големи мошеници моля някой ако може да ми препоръча такъв център  za PC курсове където звъня или не ми вдигат или не знаят нищо за такава програма

# 906
  • Мнения: 0
Има ли желаещи от Плевен ,още по добре ако имат начални познания и да почнем от А2 или В1 (Англииски)

# 907
  • Мнения: 1 849
здравейте и от мен

 искам и аз да кандидатствам но за компютърен курс  по схема “Аз мога” в  град София и много съм се отчаяла всички до момента ми се струват големи мошеници моля някой ако може да ми препоръча такъв център  za PC курсове където звъня или не ми вдигат или не знаят нищо за такава програма
Какво точно искаш, начална компютърна грамотност или нещо друго?

# 908
  • Мнения: 515


Има нова тема, ако обичате  Wink

Общи условия

Активация на акаунт