изтичане на води в 6 месец

  • 18 763
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 128
Аз мисля, че чудото няма да стане изведнъж. Вероятно ще отнеме много енергия и усилия, а и време. Но нищо от всичко това не бива да жалиш: ако е трябвало да я загубиш, отдавна да си я загубила, защото критични моменти сте имали и преди, а преди е била далеч по-неподготвена и крехка. Мисля, че определено ще се справите.  Peace Само повече кураж, защото ти, мила, много си се наплашила ... наистина много! Стегни се и повече амбиция: я виж малкото си момиченце как може, та ти ли няма да можеш?! И на двете ви сега е най-много нужна.

# 46
  • Мнения: 108
icygirl,моля се за вас и стискам палци малката принцеска да се оправи скоро. newsm17 newsm10
Браво на малкото момиченце ! Истински борец е !  Heart Eyes
Силни прегръдки и Бог да е с вас !  Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 418
Скъпа майчице, не се отказвай когато борбата е в разгара си! Ти от всички най-силно вярвай, защото чудеса стават! Твоята принцеса е жива и нека с всяка глътка въздух да вдишва и твоята надежда.
Прегръщаме те силно и се молим заедно с теб  Hug Praynig Praynig Praynig

# 48
  • Мнения: 128
нека с всяка глътка въздух да вдишва и твоята надежда.


Абсолютен синтез на всичко, което се опитваме да ти кажем всички, мила.

# 49
  • Мнения: 10
макар и малко късно искам да честитя най светлият детски празник на всички мами и техните малки и големи съкртовища......нека да са ни живи и здрави...много усмихнати и ни зареждат само с положитени емоции.... Peace....и нека господ да е с всички нас... Praynig

# 50
  • София
  • Мнения: 418
Честито и на теб, миличка
  bouquet за теб и
  party006 за малката

# 51
  • Мнения: 83
Мила майчице, и аз съм майка на недоносено детенце. Много добре разбирам какво преживяваш и се моля за теб и Неделина. Не се предавай, не се отказвай - щом детето се бори - ти нямаш право на това! Казвам ти тези думи, защото съм ги изстрадала. И сега сълзите ми напират. Моли се. Само Бог ще ти помогне. Даже ако имаш възможност - кръстете детенцето още докато е в болница.
Изпращам ти много сила.

# 52
  • Мнения: 10
моята принцеса досега доказа че е борбен бебок....вярвам вече в нея Praynig....въпреки че днес вече разбрах че сме с бронхопулмонална дисплазия/придружена с тежка инфекция/ и шум в сърцето....мами...кажете ми....знаете ли не6то за тази БПД-може би лекарства,начин на лекуване и наи вече последствия...

# 53
  • Мнения: 4 615
Цитат
Не се притеснявай! БПД е по-скоро норма за бебенце с вашите габарити и възраст. Ще я вадят и връщат в кувьоза, след това в термо- леглото, ще ти казват, че са я изписали от интензивното, а като отидеш ще е отново там. Изходът е труден, бавен и често стъпка напред, три назад. Лошата новина е, че заради БПДто наддават трудно, боледуват често и гледането им не е песен. Добрата новина е, че се израства, колкото и невероятно да ти звучи сега.

А ето и цялата тема (не съм я изчела) от архива на бг мамма. Най-малкото оцеляло бебе в света е родено в 22 г.с и е тежало едва 284 грама. Оцеляло е обаче. Не губи надежда, ще стискам палци на малката мишка. Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 2 908
моята принцеса досега доказа че е борбен бебок....вярвам вече в нея Praynig....въпреки че днес вече разбрах че сме с бронхопулмонална дисплазия/придружена с тежка инфекция/ и шум в сърцето....мами...кажете ми....знаете ли не6то за тази БПД-може би лекарства,начин на лекуване и наи вече последствия...
Моля се за бебчето,вярвай във него. Praynig,а в коя болница е?

Ето една тема за БДП:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361255

и една статия
http://kidshealth.org/parent/medical/lungs/bpd.html

# 55
  • Мнения: 10
благодаря ви за информацияра мами.....историята на малката Алекс е почти идентична с нашата...надявам се Алекс да си е в къщи вече и всичко лошо да е останало зад гърбът и....пожелавам си го и на нас.. Praynig

# 56
  • Мнения: 4 615
И аз ви го пожелавам от все сърце, за съжаление Алекс е вече ангелче. Не съм сигурна обаче какваа е причината. Можеш да поговориш с майка й на ЛС.

# 57
  • Мнения: 617
Ооооофффффф стига бееееее!!!!! Cry

# 58
  • Мнения: 10
много съжалявам за малката Алекс....сега още повече започна да ме е страх...... Praynig

# 59
  • Варна
  • Мнения: 6 345
Icygirl, стискам палци за Неделина. Борбено момиченце е.  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт