Серенити бей-Царево

  • 78 197
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13
гледам във визит са написали "деца до 3,99г. не се таксуват и се броят като бебета" - значи аз ще съм с 2 бебета. Трябва да видя в този случай дали ще ми дадат студио newsm78. Апартамента е добра алтернатива, но моите и двамата спят при нас. Ако сме в апартамент не виждам как ще ги накарам да спят в отделна стая и то на чуждо място. Най-добре да пусна едно запитване, а после ще решавам.

Имам спомен че матраците на спалнята са два отделни.Така че и това не е много добър вариант за спане заедно със децата.Но това е мое мнение.С по големи деца апартамента е по удобен.Минимума заради ДВАТА телевизора и детските канали Mr. Green
 
И все пак попитай дали когато са две деца до 4 г и двете са бебета
Имам впредвид, че спим в едно помещение, всеки е в леглото си - бебето в кошара, големия е в детско легло. Не е проблем, че матраците са отделни. Големия ми син може да спи на разтегателен диван или фотьойл, а за малката си носим кошара. Когато бяхме в Албена това лято, в едно малко стайче ни бяха сложили две дървени кошарки и децата спяха там. Събрахме се, предполагам че в Серенити е далеч по широко и комфортно.


Аха ясно.За големината на студиото незнам но стаите на апартаментите не са много големи.В една стая няма да се съберете.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
гледам във визит са написали "деца до 3,99г. не се таксуват и се броят като бебета" - значи аз ще съм с 2 бебета. Трябва да видя в този случай дали ще ми дадат студио newsm78. Апартамента е добра алтернатива, но моите и двамата спят при нас. Ако сме в апартамент не виждам как ще ги накарам да спят в отделна стая и то на чуждо място. Най-добре да пусна едно запитване, а после ще решавам.

Имам спомен че матраците на спалнята са два отделни.Така че и това не е много добър вариант за спане заедно със децата.Но това е мое мнение.С по големи деца апартамента е по удобен.Минимума заради ДВАТА телевизора и детските канали Mr. Green
 
И все пак попитай дали когато са две деца до 4 г и двете са бебета
Имам впредвид, че спим в едно помещение, всеки е в леглото си - бебето в кошара, големия е в детско легло. Не е проблем, че матраците са отделни. Големия ми син може да спи на разтегателен диван или фотьойл, а за малката си носим кошара. Когато бяхме в Албена това лято, в едно малко стайче ни бяха сложили две дървени кошарки и децата спяха там. Събрахме се, предполагам че в Серенити е далеч по широко и комфортно.

Ние бяхме в апартамент- всички спяхме на спалнята , разтегателния диван беше неудобен. Малкия беше на 11м. а големия на 6г. Ето снимка от спалнята:



Отдясно се вижда още 1 нощно шкафче, има съвсем малко разстояние и после е банята с тоалетната. Няма как да се побере 2-ра кошара
За вас може и студио да е ОК

# 737
  • Мнения: 331
Рая Никол,сметнала съм ги грешно.В апартамент изглед парк с отстъпката стават 773,50лв(среден сезон).,което е с 70лв. над студио.Обаче сега се загледах в хотел Компас в Албена,който има от онези пратери в басейна.Искам твоето мнение,понеже си била в Албена като мен,знаеш какъв е плажа,курорта,анимацията,Варна е на близо,а аз обожавам Варна,била си и в Серенити.Кой е по-добрия вариант.Цената за Компас ще ми е 711лв(активен сезон).,но пък хотела е на 600м. от плажа,което не е толкова страшно,нали имат бусчета.Кой ми препоръчваш.Минуса е,че Албена искат 100% плащане при резервация.Минуса на Серени е,че е доста по на далеко.

Ако искаш и моето менение е - Серенити бей! Албена запада с всяка изминала година, била съм Ралица Супериор, Панорама, Компас , Вита Парк, нещата, които повече ми харесват на Албена са че е просторно, има къде да се отиде и храната е по-хубава от Серенити бей

# 738
  • Мнения: 13
Ние на Албена не сме ходили.Причината е че хотелите на който съм пращала запитване ми отговярят че нямат стаи за 2в с 2д.От един ми предложиха две отделни стаи.Знам че там храната е хубава поне където са ходили приятели

# 739
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Сериозно ли храната в Албена е по-добра от тази на Серенити???Аз от коментарите през изминалото лято за Серенити прочетох,че храната е на по-високо ниво от Албенската.Малко след чуденката ми дали Компас или Серенити,решихме да е Серенити,въпреки че в края на юни е нестабилно времето и не се нае колко ще е топло.До края на месеца мисля да отида да резервирам за Серенити.

Към новата тема за новия сезон Simple Smile - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=698698.0

# 740
  • Мнения: 7
Невероятен хотел с достъпни цени. Много приятно си изкарахме.  Кухнята е на ниво. Очарована съм от тортите и сладките на  Снежана Орлова.
Пожелавам й да продължава да рисува по своите изделия и да бъдат все така привлекателни както на външен вид, така и на вкус.
препоръчвам да посетите Серенити бей-Царево и непременно да опитате сладките и тортите на г-жа Орлова. Hug

# 741
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Невероятен хотел с достъпни цени. Много приятно си изкарахме.  Кухнята е на ниво. Очарована съм от тортите и сладките на  Снежана Орлова.
Пожелавам й да продължава да рисува по своите изделия и да бъдат все така привлекателни както на външен вид, така и на вкус.
препоръчвам да посетите Серенити бей-Царево и непременно да опитате сладките и тортите на г-жа Орлова. Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=727825.60

заповядай в актуалната тема за Серенити!
Не знам тази защо още не е заключена....

Общи условия

Активация на акаунт