Отговори
# 405
  • Мнения: 893
Привет,

Меги, благодаря! Ще вземем нещата от склада.

А относно детската количка и слонче, може би да пуснеш нова тема, че ги подаряваш и да пишеш за кой град става въпрос.

# 406
  • Мнения: 893
Привет, това е графика за продавачите за базара  Simple Smile

Събота
сутринта - Бозгунова и компания, Анета, Марта, Ива  Филипова
следобяд - Анета, Верче, Вася и момичетата от София - Ива и Петя


Неделя
сутрин - Вася, Ива, Петя, Цвета, Марта
следобяд - Ферара, Верчето, Ива филипова

# 407
  • Мнения: 893
Момичета, моля ви прегледайте новия ни сайт и ако имате забележки ми пишете, тая нощ ще го пусна.

# 408
  • Мнения: 893
Първия ден от базара приключихме на 755 лв.
Предвид общото положение мисля, че се справяме добре.

# 409
  • BG
  • Мнения: 793
Ей, браво на вас, вие сте страхотни   bouquet
Иска ми се и на мен да участвах, в такива моменти ми е мъчно, че вече не сме вече в Търново  Rolling Eyes

# 410
  • Мнения: 622
вижте сега,колко пари ще съберем е без значение,за мен е изключително важно,колко много се забавляваме при подготовката и провеждането на базарите,тази добра енергия  ще отиде при миличките дечица от страхилово

# 411
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Добро утро, Работиллница за надежди!
Снощи в 20 часа равносметката от базара беше 1551 лева. Още някои неща ще бъдат продадени до празниците, надявам се Simple Smile. Всички неща бяха супер красиви, според мен с изработката се справихме по-добре от минаата година.
Сега може би трябва да се срещнем и да обсъдим какво правим занапред, тъй като доставъпроси възникнаха, преди  и по време на базара.
По-спешното за обсъждане са подаръците за децата за Коледа. Тържеството им ще е на 28 преди обяд. Говорихме с Пепито и тя каза, че играчки имат достатъчно и няма смисъл да се трупат още. Мого са харесали бюрата в кабинета, така че едната идея е по едно бюро за всяка група, а за групата, където ще са повечето ученици - две или три?
Другата нейна идея, която изглежда че на всички ни допада, е да купим колкото решм от книгите от Библиотека за ученика, които се изучават в началните класове, за да могат децата да ги ползват, надявам се и да ги четат с интерес Simple Smile.
Тя е хареса и лаптоп детски от Хипо  newsm78. Доколкото разбрах,отново нямат раници.. Май нямат и домашни чехли. Вася е купила на Д. нова раница, аз ще мушна и едни чорапки за под мокрите гуменки  Sad
Тряба да се свържем с Пепи, за да каже какво мислят че е добра идея за подарък възпитателките и на другите групи.
Позвлявам си да замоля за някой лев и за моите 7 балвански, имат нужда от ботуши и ръкавички.
Ако нещо пропускам, допълвайте Simple Smile

# 412
  • Мнения: 263
здравейте, момичета.

И според мен тази година нещата ни бяха много изпипани, но кризата май си каза думата. Аз някак си очаквах малко повече парички да съберем. Но ми направи впечатление, че не само от нас, а като цяло хората не пазаруват като преди и излизат с ръце в джобовете от мола Sad

Но все пак резултатът е страхотен!

За подаръците съм съгласна - бюра и домашни пантофки (направо ми се дорева като ги видях последния път). Трябва да вземем номерата на децата и да се погрижим тази седмица да ги купим (мисля, че имам идея откъде).

Смятам, че трябва да помогнем и на момичетата на Ива. Все пак базарът е за всички нуждаещи се деца!

Още веднъж - поздравявам ви и ви прегръщам всичките!  Hug

# 413
  • Мнения: 893
Благодаря на всички, които ни подкрепиха!   bouquet

Иве, аз също нямам нищо против да отделим част от парите за закупуване на ръкавици и ботуши на момичетата от Кризистния център.
За другите неща, също съм съгласна. А ако имате възможност като ходите на коледното тържество, можете да вземете и три стола за кабинета  Wink



Кратка статия за нас във в. "Янтра днес"

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 13:13 от devilkin

# 414
  • Мнения: 893
Привет,

Можете да разгледате новия ни сайт.

Скоро в хедъра ще има и логото ни.
Ако имате някакви забележки, пишете ми.

# 415
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Здравейте, момичета! Аз отново не успях да ви видя, толкова се каних и толкова исках, а взех че се разболях. Хрема, температура, а точно сега не трябва да боледувам и затова си останах на топло вкъщи да се лекувам с бабини илачи Tired Радвам се, че сте събрали парички за дечицата! Ама вие много хубави ангелчета сте измайсторили от макарони - направо удивителни!!! Тази сутрин една колежка ми донесе една чанта от тях (от Бозгунова) и до 8,30ч. ги бях продала, много ги харесаха тук! Ще питам Диди за още, че има мегдан за още продажби Peace И аз си купих едничко (за малко и без едно да остана) и довечера ще го сложа на елхата.
Страхотни сте! Hug Hug Hug

# 416
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Меги, много ти благодарим всички за съдействието Simple Smile!
Едно от момичетата от БМЧК се е свързало по телефона с Вася - те са събрали 72 лева, които искат да дарят на децата в Страхово. В крайна сметка идеята е те да купят книжките за учениците, според мен би било чудесно, ако някоя какичка дойде на тържеството на 28ми, за да ги подари и за да се запознае с децата, а и те много ще и се радват. Може и батко, де - малко са ощетени от към мъжко присъствие и модел на поведение...
Предколедна-следколедна среща?

# 417
  • Мнения: 893
Иве, само да те поправя. Свърза ли са се с Дидето Бозгунова  Wink В момента купуват книжките.
Изобщо Лясковската група е много активна  Hug

# 418
  • Мнения: 263
Супер сме. И аз оставих късметчета и ангели в "Биоградина" (магазина за био хранителни продукти, детски решки и дървени играчки срещу входа на Полицията във ВТ). Оставих  и касичка до панерчето, за да не ги занимавам с водене на счетоводство (и без това са по 1 левче артикулите).

Искам пак да помоля Цвети да се свърже с директорката и да иска номерата на дечицата, за да им купим пантофките, от които имат отчайваща нужда.  Praynig

Хайде на среща де Simple Smile Но може би другата седмица, че предколедно всичките сме на някъде или имаме задачи.

# 419
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Здравейте!
Аз също имам някакви проблеми със скайп, бегъл поглед на сайта им ме навежда на мисълта, че може би повредата не е в моя телевизор.
Цвети, у мен има твои неща, не съм проверявала какви са, но е възможно да ти трябват - днес съм горе-долу свободна, ако искаш мога да ти ги донеса.
Пишете, моля, в темата какво ново се случва, че станахме много хората без връзка със света Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт