ВЕП дойде u замина,но TyK пролетно-летния купон с рози продължава за стотимаTR32

  • 34 346
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 418











ДОБРЕ ДОШЛИ В 32-тa ... Розoва TR Тема !
ПО ТРАДИЦИЯ - ЗАПОВЯДАЙТЕ ПPИ НАС  НА МYХАББЕТ C BEPHИ APKAДAШИ u ГЮЛ ШЕРБЕТИ, ГЮЛ ТАТЛЪСЪ u 'РОЗОВО' ТУРСКО КАХВЕ !








Кои сме ние  :
newsm78 bowuu  Grinning  :










HoBa pyбpuka “Наши бисери” : 
hahaha Joy Whistling Mr. Green :










В ТА3И ТЕМА ЩЕ ИМА  ГЮЛАЧ,  ГЮЛЕВО СЛАДКО И МИРИШЕЩО НА РОЗА ТЕСБИХ ЗА ВСЕКИ,  КОЙТО ИСКА ДА СЕ ВКЛЮЧИ В ДИСКУСИИТЕ НИ !






За всички в темата специален и популярен Розoв поздрав от БаpЪш Манчо (Gül Pembe)   Heart Eyes  bouquet Hug Wink :











Турска кухня =1=
Рецепти от турската кухня ! =2=

~~~ Турция ~~~
Турция`2 ~*~ MERHABALAR ~*~
~*~ Hosgeldiniz! ~*~ - Турция 3
~*~ Bir varmis, bir yokmus.... Имало едно време... ~*~ - Турция`4
Gonul ne cay ister, ne de kahve, gonul muhhabet ister, kahve bahane! ТУРЦИЯ- 5
Сърцето граници не признава! - Шеста турска тема
Седмата градина на турските предпролетни цветя - 7 Турция
С турско кафе, баклава и локум на сладка приказка сме в този форум - Турция 8
Бьорек, чьорек, хайде при нас на по един турски геврек! - Турция 9
Десетата турска тема на сладкодумните и лъчезарни мами и бъдещи мами - Турция 10
11-та тема на турските мами локумки-сладкодумки - Турция 11
Дванадесетта тема на турските мами - Турция 12
Турската тема прекрасна с бебе Дениз се хвали сега! =Турция 13=
Рамазан Мубарек! - четиринадесетата тема на турските мами ~ТУРЦИЯ 14~
Турските мами лъчезарни турски земи озаряват и из форума подвизават-Турция 15
С нови бебета и радости сега е изпълнена 16тата комшийска (турска) тема
С локум и баклава дамите на ориента очакват деня на любовта. 17-та тема 

1001 размисли и страсти от турските мами Шехерезади - 18'та комшийска тема (ТР) 

Осмомартенска тема на турските мами - 19'та комшийска

Пролетното българо-турско приятелство продължава за 20'ти юбилеен път

Легални дори по хамерикански за 21 път, но АЛА ТУРКА - 21 великденска
На срещи горещи, с думи човешки, живота в Турция нищим и благи гости посрещаме22







BpeMe e За виртуална Розoва разходка  Whistling Party Mr. Green Laughing Heart Eyes Hug :










А сега заповядайте и на виртуална разходка в Розoвия парк Гюлхане:









*** 
Имаме и албум с наши снимки. Всеки, с който сме се опознали достатъчно и желае да се запознаем и визуално, е достатъчно да поиска паролата за албума от нас. (Ако има грешка или някой не е написан (рожден ден, деца, град) да пише на ЛС, за да бъде добавен  Wink)

** ако искате да качвате снимки от компютърa cu, можете да ползвате тази страницаwww.radikal.ru

 



PS: Изненада ...полезни нещица Heart Eyes Mr. Green Laughing Crazy Wink Hug Peace :
http://bz-pedia.blogspot.com/2009/06/turkey-101.html



      






Нека темата ни върви по вода ... гюлова вода  Praynig Whistling Crazy Laughing Mr. Green Heart EyesWink








Последна редакция: пт, 14 май 2010, 18:01 от bz

# 1
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Пу първа Hug HugДобро утро   bouquet  bouquet
БЗ темата пак е сатнала много хубава.,бравос HugМного пембяна и сладка ,чак от монитора помирисвам розите Hug HugВиктор и Ролф ряпа да ядат.
И много моля да не ме обвиняват някои субекти в бахурство,Като гледам последните 2 стр, на старата тема все за мамбо се говори. ooooh! Sick #Crazy Mr. Green Mr. Green Crazy Embarassed Rolling Eyes

# 2
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
E , как да не се запиша първа в тази омирисана на рози тема! А може ли доктор Хаксев да не ме изпревари, докато се туткам! Hug
Докторе, добро утро! Виж ни кои сме най-ранобудните!


Добро утро, моите хора!

БЗоооо, що-ще Мосю льо Президон между китките?  Mr. GreenБарем буля-гюловица да беше изтипосала!  Hug

# 3
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДобрЮутрУУУУУУУУУ на РозУвата темаааааа newsm68 newsm68 newsm68
Хайде на закускатааааа

БЗ-че Hug
Благодаря ти за темата, отново страОтно оформена и както отбеляза ХакитУ, многУ розУва. Един от цветовете които също много обичам
АНЖ Hug
Благодаря за чая от рози- предполагам, че е от това иначИ неможе да бъде друг във тази розова тема и със тези розови красоти във който си поднесла чаьО smile3503 И както отбелязваш, тази омирисана на гюл тема, много ароматна шЪ бъди. Нека бЪди, тъй да бЪди. Сигурно това е единствената ароматна тема и тя си е нашата smile3501

# 4
  • София
  • Мнения: 7 876
Малииииии що рози що нещо.

# 5
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Андже,ами ранобудни сме и отрано сме си по работните места .А както знаеш =работата краси човека.Я кви сме хубавици Hug Hug Hug
И да не прозвучи така сякаш на краставичар краставици да продавам=една емблематична песен,вместо кафе  http://www.youtube.com/watch?v=cXfzYb59J08

# 6
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Като ми е влязла мухата от няколко дни,че не мога да ви покажа кадърни фотографии на Розовата долина, розовите полета , розоберите и други такива ...Толкова съм доволна, че открих онлайн галерия на един от най-добрите казанлъшки фотографи, Александър Иванов.Снима и от въздуха и имаше една страхотна пътуваща изложба на открито преди две години, "България 360". Ето авторската му страница .
А това е галерията "Рози.Лавандула" Наслаждавайте се!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 924
Цоп ... Ето ме и мен  Grinning
Бизи  Hug Пак си надминала себе си ! ... Креативността ти е неизчерпаема и много пъргава ! ... Ама откакто почнахме да ти четем мислите през компютъра , ще ти се налага вече да измисляш темите в момента на пускането  Joy
Аз имам едно предложение - да продължим в началото на темата да слагаме линкове към предишните теми (както е било до 29 тема ) .

Анджи , "жестоки" са тези фотографии ! ... Мисля , че изложбата се казваше "България от птичи поглед"  newsm78 ... Във Варна я бяха експонирали на алеята , започваща от входа на Морската градина . Случи се така , че ходих да я видя по-късно вечерта , така че фотографиите бяха със специално осветление и въздействието им се засилваше многократно ... Не мога да намеря думи , за да опиша въздействието ... Но едно осъзнах със съжаление ... Колкото и да е малка България , ИЗОБЩО не я познавам ...

# 8
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Черпя ви по едно парфюмче вместо поздрав   bouquet

Дядо Хаджи, туй за тебе, че ти подхожда и на името -

БЗ, за теб специален сет, с благодарности за  новата темичка  Hug Hug Hug

Наистина страхотни фотографии има този човек, Анджи! Наслада за окото и душата!

Лори, дай някоя снимка от събитието ако имаш време  Hug

Делте, моят татко не беше морски по професия, а по душа. Пишеше за морето и хората предимно и основно. И да се фук-на, има 2 книги издадени приживе и една сборна, след смъртта си.
А на Зъбата съпругата му съм я виждала, но не сме разговаряли. Знам че имат двама или трима сина и това е. Предполагам че и те са хубави хора, то не би могло да е иначе, сигурно....

Хей, и да не си забравяте слънцезащитните кремове, като мен вчера, че вече си е сериозно лято май, май  Heart Eyes

# 9
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689

Eto, Джорди, така изглеждаше на Сашо изложбата във Варна.

Искаш ли да ми кажеш името на баща си и заглавията на книгите му? Може и на лични.

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 09:59 от angelina.bgk

# 10
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДЖОРДЕ Hug
Дали нямам книгите на баща ти ако са на морска тематика newsm78
Ако искаш пиши на лични.
Мдаааам, такава беше изложбЪтЪ у ВарнЪтЪ
Иначе ДжардЕ, във Варна едва днеска е по топло и пак не е за слънцезащитен крем както  във Истанбул. А от утре пак започват дъждове, дават и тука да вали, така, че тия кремове за по нататъка може би ще трябват, може би newsm78

# 11
  • Варна
  • Мнения: 924
Джорди , баща ти е бил много интересен човек , лека му пръст  Praynig Жалко че Господ обикновено ни дава малко време , за да се радваме на такива хора ...

Тук можете да видите слайд-шоу на изложбата "България от птичи поглед" . Фотосите могат да се увеличат до размера на екрана .
http://www.slide.com/r/gmV6myCB2T8u-FzeEn1cBkA4K4rassXc?view=original
Ето и малко инфо http://avtora.com/articles/statii/fotosi_na_bulgariya_ot_ptichi_pogled

# 12
  • Мнения: 0
                                               


Привеееееееееет


БЗчеееееее,златни ти ръце миличка.
Сътворила си поредната прекрасна тема.



Момичета и Дядо Хаджия,да ни е честита новата тема.
И на вас да са ви златни ръцете.
С удоволствие чета разказите ви,за лалета,за рози,за книги и изложби, и за манджииииииииии Wink Wink Wink

                                          

# 13
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Попаднах на страхотен блог-пост на съфорумка, който ме караше да се усмихвам дълго след като съм го прочела и да ми се иска да познавам авторката лично. Толкова ми хареса, че си постнах във ФБ профила. Не мога обаче да не го споделя и с вас :
Пътеки и булеварди: черно кафе
Friday night : Наргиле нощ

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 20:35 от angelina.bgk

# 14
  • Varna
  • Мнения: 2 595
"В него се влюбват хора с по-особена сензитивност, с фини сетива и летяща космополитност. Такива, които възприемат дори местата като откровени или лицемерни. Хора, които обичат да откриват ценното, а не да го консумират."

Това е написала за Истанбул тази млада Дама. И леко се възгорвявам Embarassed какво е написала за хората които сме влюбени във този град.
И казвам майна та ти на оная кукумявка която скочи отгоре ми във Фейса, заради хубавите думи които казах за моя любим Истанбул. Даже казвам и други нИщА, ама шЪЙ срамУта да ги напиша тука newsm47
АНЖДЕЛОТИ newsm20

Общи условия

Активация на акаунт