Ще имам близнаци! Тема с продължение....18

  • 38 260
  • 883
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
Ако очаквате близнаци или тризнаци сте попаднали на точното място Grinning



Добре дошли на всички двойни и тройни майки Hug


Ето и какво показва нашата анкета досега.

- 3 двойки момченца                                        

- 3 двойки момиченца                                      

- 7  двойки момиченце и момченце          

- 4 двойки, които още крият пола си              

- 1 тройка                                                            

    А сега ето и нашите термини и дати на раждане по ред на очакваните бебета  Wink



28.06.2010г.   - kukuni                         -    
03.07.2010г.   - didre                           -    
07.07.2010г.   - japanese                    -    
08.07.2010г.   - ninkata80                   -    
13.07.2010г.   - megsun                      -    
20.07.2010г.   - Malechka                    -  
30.07.2010г.   - tanyka                        -    
07.08.2010г.   - Julia Yankova              -      
12.08.2010г.   - Gretta                         -    
13.08.2010г.   - miss_iv                        -    
31.08.2010г.   - mozzi                          -    
01.09.2010г.   - petence 1                         -      
04.09.2010г.   - beb4o_fb                         -      
07.09.2010г.   - ilik123                         -      
07.09.2010г.   - TANYA02                         -        
14.09.2010г.   - baiobaio                         -  
22.09.2010г.   - mamabebe76              -    
06.10.2010г.   - ♥Димяни ♥                  -  
vania7803                  -      


Линк към предишните темички:

Ще имам близнаци! Тема с продължение....
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 2
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 3
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 4
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 5
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 7
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 8
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 9
Ще имам близнаци! Тема с продължение....10
Ще имам близнаци! Тема с продължение....11
Ще имам близнаци! Тема с продължение....12
Ще имам близнаци! Тема с продължение....13
Ще имам близнаци! Тема с продължение....14
Ще имам близнаци! Тема с продължение....15
Ще имам близнаци! Тема с продължение....16
Ще имам близнаци! Тема с продължение....17
Ето и линк към бебешката тема:

Бебешка близнашка тема XVIII

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 09:24 от AnMary

# 1
  • софия
  • Мнения: 1 201
Записвам се в новата темичка Grinning

Ще си копирам поста от старата, не погледнах на коя страничка сме и писах там

ninkata80 , стискам палци малките принцеси да се преборят и да си и приберете скоро вкъщи  Praynig Praynig Hug

cecitooo ,добре дошла  Hug HugАз имах ужасно гадене и повръщах по десетина пъти на ден, можех да се храня само на обяд и така беше чак до към 18-19 г.с, но после премина.Дано при теб е по-кратко, че е много неприятно.Ако повръщаш повече гледай да пиеш течности, за да не се обезводниш  Peace

Ние днес бяхме на преглед-измериха ни 890(момчето) и 700гр(момичето)-за първи път ги мерят с такава голяма разлика, но девойката не спря да шава и да рита и не знам дали и измериха съвсем точно грамажа-Док каза, че сме много добре и да не ме тревожи разликата в теглото, ама на мен нали това си ми е болна тема  CrazyИначе всичко ни е наред, слава Богу и контракциите ми спряха от 2 седмици-сега остава да наддаваме така и да се стискаме до началото на август  Wink Grinning
___________________________

# 2
  • София
  • Мнения: 1 871
Честита ни нова темичка! Момичета, искам да ви попитам нещо - има ли някоя от вас, която ще ражда в клиника Щерев? Току-що четох прекрасен отзив за родила там мама, но тя е с едно бебе......

# 3
  • София
  • Мнения: 12 231
  Честита ни нова темичка и дано се напълни само с хубави новини  Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Хоп, да се цопна и аз в новата темичка  Hug !
Живии здрави!Да се народят тук още много здрави доносени близначета  Praynig Praynig Praynig!И да се запишат още нови мамита чакащи х2 и х3 бебочета  Peace Peace!!!
Но гледам списъчето отпред не е много актуализирано  newsm78 !Вече си имат бебочета/да са им живи и здрави!/:Еkaterina visokaliyska, Хриси79, ninkata80

# 5
  • Мнения: 965
Цоп и аз в новата темичка  Hug
Моя термин е 28.11.2010г , но най-вероятно по-рано ще се случат нещата .
Ако може да ме добавите в списъчето  Embarassed
Много късмет,здраве и кураж на всички  Hug
Нинка, стискам силно палчета,принцеските да се оправят бързо и скоро да са при мама и тате вкъщи  Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 650
Честита нова темичка!!!!

Цецито, добре дошла, позитивни мисли и повечко пазене (в смисъл на внимаване) и всичко ще бъде наред!!!

# 7
  • Мнения: 965
Благодаря на всички за топлото посрещане  Hug Hug Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 5 721
Цецито,добре дошла и лека бременност!  bouquet

Нинка,честито и се моял всичко да е наред и скоро да си се гушкате в къщи с бебочетата! Praynig Hug  bouquet

Аз имах всеки ден повръщане и гадене до 16г.с. и от тогава пак се случва на 10 ина дни по един път но определено се чувствам добре и сега започва вече да тежи и нощите ми не са много леки,че ме болят кокалите и едвам се завъртам! На кила съм плюс 5 но много голям корем хорааа/.... ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 638
Честита нова темичка, дано е пълна с много бебета и щастливи мами! Мерси, Креми! bouquet

ninkata80
, добре дошли на дъщеричките ти!  Heart Eyes Дано скоро укрепнат и се гушкате всички вкъщи!  Praynig

cecitooo, лека и успешна бременност!   bouquet

mozzi , не се притеснявай излишно за теглото. То няма как да бъде измерено с абсолютна точност.  Naughty Разбирам те, защото и аз като теб се притеснявах за всяко грамче разлика между моите момичета, но после като ги видиш бебетата разбираш, че са наистина две отделни и много различни човечета. В коремчето някак си ни е трудно да осъзнаем това. Освен това твоите са и разнополови, просто няма как да са с еднакви мерки. След като са в нормите всичко е наред  Hug
Моите и досега вървят с разлика в теглото, просто едната е с по-едър кокал, а другата по-мъничка и по-лекичка.  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 382
Да се запиша и аз в новата темичка.Лека бременност на двоините и  троини мами Hug

# 11
  • Мнения: 87
Нинката80, стискам палци и двете бебчета да са добре и скоро да са при вас и много да им се радвате! Praynig

И ние днес бяхме на преглед - наваксали са девойките - между 2 300 и 2 500 гр. ги изкараха.  Heart Eyes Много се зарадвах, че сме минали две кила. Довечера ми е четвъртата инжекция дипрофос и приключвам с това.  
Вчера ни докараха количката с две порт-бебета - сглобихме я, много ми харесва, маневрирам без проблем и не е тежка. Grinning Сега остава да досглобим и детската за каката...

Цецито, добре дошла! Лека и безпроблемна бременност и две хубави здрави бебета накрая!

# 12
  • София
  • Мнения: 164
Ето ни и нас...хайде да ни е накъсмет новата темичка  Praynig Hug Дано всички гушнем здрави и щастливи рожбите си на финала...
Добре дошла на Цецито - успех   bouquet

# 13
  • Мнения: 140
Честита нова тема и от нас.
Добре дошли на всички новозаписали се бъдещи мами  Hug.
ninkata80, от сърце желая да ви изпишат по-скоро и съм сигурна, че всичко ще бъде наред.

# 14
  • Мнения: 965
Аз с килограмите съм 5кг надолу,но аз почти нищо не ям,от снощи дето съм горе долу по -добре...
После ще наваксвам ,само да спре гаденето и повръщането  Peace
Много гуш на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт