? към младите шофьори(КИ) - 5

  • 34 641
  • 717
  •   1
Отговори
  • Мнения: 743
НОВАТА ТЕМИЧКА


                                                                                
                                                                                          

ПРЕДИШНИТЕ ТЕМИ

не съществува, но да не развалям номерацията


ПОЛЕЗНО




Njoy! Wink
п.п. За поправките си знаете!

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 12:11 от DiDika

# 1
  • при него
  • Мнения: 1 230
да ни е честита   bouquet
успех и безаварийно шофиране на всички ! Hug

# 2
  • Мнения: 743
А сега да ви кажа какво ще правя след малко. Взимам едни кърпички, лак за коса и слизам да обработя номерата на колата. И една полезна информация - камерите по пътя са настроени на +30 км/ч. Информацията е потвърдена и от 2-ма приятели полицаи. Ноооо, не се сетих да попитам само извън населено място ли? Най-вероятно.
Сега ви пожелавам един усмихнат, много слънчев и весел ден!
И карайте внимателно!

# 3
# 4
  • Мнения: 4 785
Jizzlobber ма как няма да им свиркам бе! Не очаквам от тях да летят, но при такова кофти място да ми се влачи по пътя млада, права, говорейки по телефона и спирайки по платното да си порови в чантата - има да ме прощава  Stop Иначе стари хора ги чакам, изпускам светофари, майки с колички, с малки деца за ръка - чакам! Ама мотаещи се по платното не - ще пресече, пък ще спре на тротоара и да си рови до залез, все ми е тая!

Камерите наистина са на +30, защото са заринати от честитки, не могат да се оправят - пращат само за +30 км/ч, минаване на червено и тем подобни!

DiDika - мерси за темата  Hug

От вчера колата ми е оправена на бензин, направо като ми замириса на бензинец   Crazy Heart Eyes И днес е за смяна на масло, не сме записали кога е сменяно и като видяхме последен ремонт, и минати 20 000 км, направо  #Crazy, обаче има една бележка при маслото, дето според нея са 11 000 км. минати, днес обаче е на смяна и си записвам вече, че... ooooh! Иначе ще го сменям със синтетика, предното беше полусинтетика, ама за Хлопела само качествено  hahaha

# 5
  • Мнения: 9 990
Хора, бъдете по-спокойни де, кви са тия нерви. Wink
Трейси, и сестра ми е млада и права изглежда, хихихи. ама....
Имам предложение-сложете линковете , клипчетата за паркиране.От полза са.

# 6
  • Мнения: 1 318
Пешеходецът винаги е с предимство. Дори да са заблудени баби с пазарски торби, бавно движещи се. Знам, че е неприятно да ти се мотае някой, който говори по телефона и се влачи със скоростта на костенурка, но този някой също е с предимство и той го знае.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 555
Да взема да се запиша, за да не ме забравите! Laughing

DiDika -   bouquet

Аз не бях карала около 2 седмици и сега последните дни влизам в ритъм.  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 4 916
А сега да ви кажа какво ще правя след малко. Взимам едни кърпички, лак за коса и слизам да обработя номерата на колата. ...


В началото на месеца така обработих номера на една кола във Франция.


Ето съвети за икономично шофиране - http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=493751

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 361
А сега да ви кажа какво ще правя след малко. Взимам едни кърпички, лак за коса и слизам да обработя номерата на колата.
Това с лака и кърпичките за какво е?Какво им обработваш на номерата?
Сори за тъпия въпрос,ама нещо не разбрах... Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 919
И на мен ми е интересно каква е идеята с лака за коса за номера.
Днес моето Бу трябва да  мине на технически преглед, с брат ми естествено, защото аз с такива подробности не се заниамавам  Embarassed.

# 11
  • Мнения: 22 436
Хайде и аз в новата тема. ))))

Изглежда от лака за коса камерите не могат да засекат номера, вероятно се отразява светлината заради лака или нещо подобно и се вижда размазано. ) Поне така си обяснявам аз нещата, иначе няма логика. )))

За пешеходците, не се дразня изобщо от такива, които са на пешеходна пътека.
Но ме вбесяват хора, които тръгват да пресичат на 5крачки буквално от пешеходната пътека. Толкова го мързи да направи още няколко крачки и да отиде на пътеката, ами пресичат като овце.
Не им спирам, освен ако няма да ги блъсна. )

# 12
  • Мнения: 4 785
Пешеходецът винаги е с предимство. Дори да са заблудени баби с пазарски торби, бавно движещи се. Знам, че е неприятно да ти се мотае някой, който говори по телефона и се влачи със скоростта на костенурка, но този някой също е с предимство и той го знае.

А да..аз мога ли да почна да им отнемам предимството... значи аз не трябва да спра на пешеходна, за да имат видимост, трябва да спра, да изчакам, да се съобразя винаги, те се гримират по средата на натоварено кръстовище, ми извинете аз не мисля така - трябва бързо да се освободи, никой не ги кара да тичат разбира се, но мотаенето...  Stop Аз също съм пешеходец и преминавам бързо по пешеходната, за да освободя платното, не се срещам с позната по средата и да започна лаф-моабет, не си ровя в чантата, защото само след 3 метра е тротоара и мога да го направя там, говорейки по телефона, не ми пречи да премина бързо...нали, или?

Това с лака за коса върху номера за мене е глупост, познавам двама "лакирани" дето си получават честитки няколко пъти - по-добре да го ползват по предназначение, ама...  Laughing

# 13
  • Мнения: 9 990
Наистина се учудвам как може да сте толкова раздразнителни.
Ами-трафик, разберете.
Трейси, ти-така, ти-онака, ама останалите имат право да си правят всичко това.Аз не подтичвам, като пресичам, а ходя бавно и внимателно,защото от зор и бързане ми се случи и да падна веднъж.Аман от нерваци и бъзрзаци и подсвиркащи.И аз искам да ми спират на пешеходна, ама рядко ми спират и какво сега? Laughing
Просто сте нервни сякаш повечко от необходимото. PeaceУсмихнете се, успокойте се..

# 14
  • Мнения: 4 785
Всъщност съм доста спокойна, но да - нетолерантността ме дразни до безкрай!

Общи условия

Активация на акаунт