Най-страхотните мадами през СЕПТЕМВРИ стават мами!

  • 21 750
  • 699
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 17
Здравейте тумбачета и честити имен ден на всички  Hug Аз да поискам отново паролката за албумчето и да се похваля че ние пък привършваме с покупките на беба-ходихме до Джъмбо в София,накупихме толкова сладки неща и понеже ние също няма да имае детска стая,купихме едни много сладки като гумирани мечета,които ще залепим над леглото и две сладки кукли за стена,абе мещо като детски кът ще стане Grinning А вчера поръчахме леглото,точно това,което исках на Аделина-бяло,много съм щастлива,и засега останаха само малките довършителмни неща за родилното и козметиката.А вие каква козметика ще купувате,аз съм се спряла за сега на бюбхен newsm78
Тук при нас е дъждовно и неприятно,но ако невали ще си спретна една разходчица,хайде лек ден и от мен!

# 691
  • Мнения: 3 637
Момичета,честито и от мен на празнуващите   bouquet  bouquet  bouquet!
п.с.След малко ще пусна новата темичка,защото после може би ще ходим до апартамента,а има много за ремонт там и незнам кога ще се приберем  Hug !

# 692
  • Мнения: 9
Здравейте мамчета,аз се завърнах от болничния престой.Да ви кажа така и не разбрах презастраховане ли беше това от страна  на моята лекарка или не,но каквото такова,не ми навреди за всеки случай.Пак получавам контракции и ми се втвърдява корема,разликата е че сега ще си стоя в къщи,дадоха ми болничен 30 дни, след тях идва време за майчинство.Попитах в болницата защо толкова много ,те ме попитаха дали ми се ражда в седмия,ако е така да си ходя на работа Shocked.Е ами за бебчо ще си полежа в къщи колкото трябва пък и после той като дойде няма да има почивка Wink
Казаха ми че бебо бил към 1 кг,а на мен ми се видя малко,въпреки че навсякъде пише "отговаря на срока на бременноста" newsm78
За пазаренето почвам и аз да се притеснявам,че няма да сме подготвени ако реши да излезе по рано,дано да си постои до края Laughing
а и с ремонта не сме готови ,простоооооо отвсякъде  #Crazy
Днес поне е хладно,няма да ни мъчат жегите или в частност в Бургас Crazy

 Hug на всички мами и бебчовци

И честито на именниците Hug

# 693
  • Мнения: 207
Честит празник на всички,които днес празнуват  bouquet

# 694
  • Мнения: 600
Мама на Део - Много неприятно това с цистита. Дано скоро да се почувстваш по-добре Една позната ми беше казала преди време много лесна и елементарна "бабешка" рецепта, с която се справила с честите цистити. Мисля че беше това - вземат се две шепи ечемик, измиват се и се оставят да киснат един час в предварително завряла вода (1 л.). Прецежда се и се пие през деня. Тя беше много доволна от ефекта. Нямало вкус, само водата била по-жълта на цвят. ОБАЧЕ - дано не съм забравила нещо по рецептата - ако тия дни я видя непременно ще я питам. Сори, че не я помня  Embarassed
А на последната лекция на "9 месеца" водещата каза, че не е добре много да кичим и украсяваме детските стаи. Много шареното и веселото може да ни допада на нас, но натоварвало психиката на бебетата и ги изморявало, плачели повече. Аз се чудя как ще избягна това, след като сме в една стая и е много шарено заради малката. Плюшените играчки - ако купувате такива - гледайте да са от тези бебешкия плюш, т.е. да не задържат много прах и акари. От времето, когато работих в Рейнбоу да ви кажа, че за да се отървете от акарите по плюшките е добре да ги сложите в торби и да ги държите един ден и една нощ във фризера и да ги перете по-честичко.

# 695
  • Мнения: 3 637
Момичета ето новата тема,само че незнам днес дали ще мога да я дооправя  Rolling Eyes !Ако не довечера или утре   bouquet  bouquet  bouquet!
Надявам се да ме извините  !  Hug Hug Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=507983.new#new

# 696
  • София
  • Мнения: 1 193
Добро утро и от мен!
Честит празник на всички ,които имат повод днес да празнуват , а и на тези , които нямат  Wink !
Може ли паролката за албума и на мен ,че да ги видя тези покупки и аз.
Аз съм се побъркала на тема покупки, само обикалям магазините и зяпам , мъж ми не ми дава още нищо да копувам.В неделя ходих до Вис Виталис и харесах едно боди ,снощи съм го сънувала Crazy че отивам да си го купя ,а то свършило ,много ми накривя....
Иначе продължавам да се побърквам на тема бебешки колички.По принцип не ми се дават много пари за количка ,но пък искам да има всички екстри и да е червена.Много съм харесала зипи 3в1 на Инглесина ,но ми се вижда много пари 1200лв. за една колика.По принцип се бях спряла на следния модел на Hauck  http://www.bebe-best.com/strollers_kolichki-hauck-products_id-18364.html , но като го видях на живо ,установих ,че червеното е вишнаво и започнах да се разубеждавам....снощи видях ето тази на Джордани http://www.babyplanetbg.com/index.php?m=320&category=126& … 8%20LX&lang=1  и не мога да спа да мисля за нея , толкова е червена......и хубава , но парите пък вече ми се виждат повечко...

# 697
  • Мнения: 1 427
geryaleksandrova, от мами ползвали точно тази на джордани знам, че кошовете са много тесни и още на 7-8 мия месец търсиха други колички.
някой писа за плюшените играчки - мразя гиииии Twisted Evil, а са ни затрупали с такива, мога стрелбище да отворя вече. обаче лора си е харесала едно куче, едно пате и една кукла и си ги търси за спане. пера ги в пералнята най-редовно, иначе такъв прахоляк събират.
 ooooh!

# 698
  • Мнения: 1 900
Кошницата от количката на Джордани лично на мен ми беше неудобна. На 5м. вече не се събираше детето в нея, освен това като правя сравнение с другата която е на Чико еми не е толкова качествена. Самите коланчета са по неудобни Peace

# 699
  • Мнения: 214
Леле момичета страшни сте! аз още нищо не съм купила за бебо
само от англия използвах един приятел че си идва и ми донесе от там през един сайт много сладък космонавт и якенце на Найк. аз нали съм си маниячка на тема спортни стоки и така Simple Smile

Майка ми не се сдържа и отиде да купи легълцето на бебо което бях харесала. та и него имам вече но още е в кашона, милото ще го сглоби чак след 3 седмици някъде..  Crazy

но дрешки никакви нямам   Sad
влизам в магазините гледам гледам и си излизам не че няма желание просто ми е ... едноо такова странно не знам какво ми трябва какво да купувам,... свекито доста настоява за "прегърни ме" а аз нещо не съм очарована...  абе трагедия е при мен кога ще се стегна и ще направя един списък и ще изляза да купувам не знам...
сега петък съм за последен болничен и от 26 ти в майчинство  Whistling

другото което ме мъчи много понеже и аз няма да правя отделна стая на бебко а ще е в спалнята при нас се чудя какво скринче да му измисля да купя за дрешките му.
харесала съм си ето това моделче

http://www.mobbo-bg.com/item_images/7590-ENFI_big.jpg  но не знам дали ще е досатъчно..
отделно кошарката има отдолу чекмеджета а отстрани повивалник с още 4 чекмеджета..

мнения моля Simple Smile

Поздрави от не толкова слънчев Бургас

Общи условия

Активация на акаунт