GC tooth mousse

  • 40 630
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
Ако някой скоро е купувал, моля , да сподели от къде и на каква цена
Интересува ме и може ли да се ползва при бременност и кърмене?

# 46
# 47
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
lola82, благодаря Peace

# 48
  • Мнения: 0
Моля, пак заповядай, galatea72 Simple Smile

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
От писалите по-рано в темата - имате ли още отзиви - независимо дали положителни или отрицателни или неутрални - за употребата на Tooth Mousse върху вас или децата ви? Grinning
Малкото дете има проблеми със зъбите, а и аз самата, замислям се дали това няма да е добро решение (ще се консултирам и със зъболекарката си, разбира се).

# 50
  • Мнения: 186
Бу аз нанасям на сина ми от 1.08. туут мус, вечер след като заспи. Кариозните лезии на горните два резци не са се развили, така си стоят (заради тях ни го предписаха). Но тези дни забелязахме с таткото нови петна по кътниците. Според мен действа, щом стопира развитието на кариеозните лезии, но причината за появата им си стои и затова има нови. Не знам дали мисля в правилната посока, но това ми е тълкуванието в момента, без консултация със стоматолог за новите петна.

# 51
  • 1st floor
  • Мнения: 9 113
В понеделник сме на зъболекар и ще се похваля какъв е резултата /надявам се/. По спомени мазахме зъбките на малкия в началото на годината, но по принцип през шест месеца имаме по нов развален зъб, та сега ако нямаме , ще е цяло чудо...

# 52
  • Мнения: 6
lola82 аз съм поръчвала от тази фирма и съм много доволна, супер коректни са, но не знаех, че имат и сайт. Сега вече е много по-лесно Simple Smile Виждам, че обсъждате цени, тук открих най-ниските, на промоция са им точно туут мусовете: http://evgenystefanov.com/promo

# 53
  • 1st floor
  • Мнения: 9 113
При нас няма никаквъв ефект Sad...Не сме ходили на зъболекар от три-четири месеца и вече има нови два кариеса...

# 54
  • София
  • Мнения: 3 857
На мои близки са им предписали това гелче и аз се заинтересувах, изчетох ви.Сега остава да проведа една консултация със стоматоложката, за видя дали се налага ние да ги употребяваме.

# 55
  • София
  • Мнения: 650
Разбрах от форума за този гел. Мъжът ми щеше да ходи на зъболекар при познат стоматолог и го накарах да го помоли да ни поръча една тубичка. Човека специално ми се обади по телефона на мъжа ми, за да ми каже да не се занимавам с глупости. Според него нямало да има никакъв ефект и всичко било преувеличено с търговска цел. Това не го казвам с цел да споря, просто споделям какво ми е казал стоматолог...

# 56
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз съм доволна и от двата вида паста PeaceСега ползвам  тази с флуор за малкият и зъбките за 2 седмици му изглеждат много добре.Все пак който си е предразположен естествено че пак ще си прави кариеси-просто по-малко,за мен е много добър продукт Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 102
Здравейте! Виждам,че отдавна не е писано по темата, но и ние стигнахме до тази паста(синът ми е на 4 г. и вече с два кариеса). Днес преди да започнем с мазането се зачетох в ссъдържанието на Муса-освен останалите съставки , видях и Етилпарабен- Е 214, Пропилпарабен-Е216 и Бутилпарабен. Информирах се веднага и за характеристиките на съответните Е-та и леко, да не кажа тежко се притесних-канцерогенни, забранение в доста страни в Ес, предизвикват алергии, дерматити, астма, уртикарии, абсолютно забранени за уптреба отдеца. Някой от вас дали се е сблъсквал с тези "размисли и страсти" ? Rolling Eyes
Благодаря предварително на всеки, изказал мнение по въпроса, особено благодарна ще съм ако прочета мнение от специалист в областта.
 Hug  bouquet Hug

# 58
  • Мнения: 186
И мен ме притесниха, затова спрях употребата  newsm78 , още преди година. Но около година май го ползвахме  #2gunfire Не съм забелязала голяма промяна, в каквато и да е посока.
Имам една опаковка даже останала, неотворена. Някой ако иска, подарявам я!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 451
Бу аз нанасям на сина ми от 1.08. туут мус, вечер след като заспи. Кариозните лезии на горните два резци не са се развили, така си стоят (заради тях ни го предписаха). Но тези дни забелязахме с таткото нови петна по кътниците. Според мен действа, щом стопира развитието на кариеозните лезии, но причината за появата им си стои и затова има нови. Не знам дали мисля в правилната посока, но това ми е тълкуванието в момента, без консултация със стоматолог за новите петна.

 thumbsup thumbsup thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт