® Португалия - тема № 13

  • 35 212
  • 724
  •   1
Отговори
# 1
  • Португалия
  • Мнения: 3 975
хайде в новата тема-с нов късмет и нов облик  Grinning
лято е-време за море,вино и любов  Heart Eyes , а може и за наморо с чаша вино на брега  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 101
Деси Hug
 4ул те господ за пожеланията Peace

# 3
  • Мнения: 40
Здравейте момичета  Hug Ние си направихме хубава разходка- нали мъжо кара grande camio Joy и ходихме с него до Италия - там малко разходка и айде обратно,че по темата за жегата - поне за последните 7 дни,тук определено е най - горещо Sunglasses

# 4
  • Мнения: 0
Ей ,Деси мноооооооого  романтика лъха от снимките SUPER Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
A последната снимка направо ме върна десетина години назад,когато се гушкахме  с  моя,(все още гаджета), на лунна светлина на буните в Варна.Ехххх спомени ,спомени..........а бяхме млади Wink

# 5
  • Португалия
  • Мнения: 3 975
 Joy Joy  нали затова говоря  Hug -възродете романтикатааа!
малко трудно,но не неизпълнимо!

# 6
  • Мнения: 146
Мерси Деска за хубавата нова фатална и романтична тема!!  Hug
Айде сега, ще се надпреварваме ли  Laughing
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бе публикуван нов отговор.

# 7
  • Мнения: 0
Доста трудничко ми се вижда newsm78,особенно сега....–едното реве,другото все нещо не му е наред,третото(най –голямото бебе) и то с претенции........абе идилия....ама ти най–добре знаеш Wink
Романтика само по ПРАЗНИЦИ Wink

# 8
  • Португалия
  • Мнения: 3 975
ааа,не  Naughty хич да не ми се оплаквате-поне мъжете ви са си до вас !
добри,лоши-ваши са си,поглезете ги,че да ви поглезят и те  Wink

# 9
  • Мнения: 146
Така е, всичко е до желание... И не е необходимо много... А лятото и не е трудно даже  Grinning
Абе важното е младите да се обичат  Laughing
 Heart Eyes
Деси е виновна  Laughing

# 10
  • Мнения: 878
Честита нова темичка Hug
При нас романтиката хич я няма,предния месец сме вечеряли тримата заедно точно един път,Филип като заседне на биричка и се забравя ooooh!,ама аз съм свикнала вече то всяко лято е така,преди се връзвах,ама вече не ми прави впечатление,другия месец в Бг ще сме по романтични CrazyДнес даже го бъзиках,че за да правим лИбоФФ трябва да си уреждаме среща Whistling
Светле центруфуга си взех,откога я дебна в Лидл,че е по евтина,правя си сокчета всеки ден.Аз пък хич не обичам желатин Sick
И нещо смешно от репертоара на Дани,бях си сложила червен лак и той ми вика,че приличам на  bruxa Crazy
В събота сме на плаж newsm44,нямам търпение да дойде Party

# 11
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Да се запиша и аз  Hug
Деси страшно оформление  Crazy чак ме хвана носталгия  Confused
Тук времето е никакво,ту топло,ту вали....работим на климатик/28градуса/ а навън няма и толкова.
За фризьор - сестра ми една,супер е,за подстригване 6лв,кичури 14лв.В Португалия за същото 7Е/35Е.
Пр мвн - работата ме уморява,колкото и странно да е.Като си пусна филм вечер и заспивам на половината  Blush
Взех днес 1ва заплата - доволна съм.Макар и да е вече похарчена  ooooh!
Приятен уикенд  Hug

# 12
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 640
Добър вечер, момичета!
Обръщам се към вас с въпрос - по-специално към живеещите в Лисабон (ако има такива).
През август планираме посещение на Лисабон и в момента съставям програмата. Понеже много ми се слуша фадо, искам да ви питам дали знаете някоя таеврна/ресторант/бар, където можем да отидем да послушаме. В сайта на туристическото бюро на Лисабон намерих изброени няколко, но не знам дали не са "капани за туристи". То сигурно повечето такива места са по-скоро за туристи, отколкото за местни, но ако знаете някое подобно местенце извън утъпканите пътеки, с удоволствие ща приема съвети.

Благодаря ви предварително!   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 101
Доре това е добре 4е си доволна..  а за умората ще свикнеш Peace

Роца дано да се вклЮ4ат моми4етата от Лисабон...аз не съм много запозната с капан4етата Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 0
Здравей Роца.Много хубаво ,че сте решили да посетите Лисабон,дано да останете доволни и само с хубави впечатления да си тръгнете......Наистина е добре да поетите Фадо ресторант и да послушате фадо музика.Такива ресторанти в центара на Лисабон има много ,в района на Росио,Баиша,Алфама,но  Naughty цените са доста“туристически“.Конкретен ресторант не мога да ти предложа(все пак не ходим всеки ден на фадо,тук не е като в БГ през уикендите да ходим на кръчми) Wink но избора е много голям.Всички имат вход от 10–15 евро, и се включва някакво аперитивче,а една вечеря за двама излиза около 50 евро минимум.
Приятни дни в Лисабон Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт