Кюретаж и забременяване след това - 12

  • 22 067
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 884
Дами....дзак и от мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
За мъже си говорите...то и аз да се включа Laughing Laughing и половинката е на 34 и е Лъв/май съм казвала Thinking/ и понякога като развихри гривата....хи хи не шегувам се-добро е момчето-ама понякога направо ме убива....
Последно ме пита.."Добре де ...не може ли да разберем точно кога е момента Blush Blush и аз казвам,че предполагаемо е около....Не -не може да не може да се разбере с точност/лъвска му работа Mr. Green Mr. Green/....че ако точно се знае нали ще се осуети цялата индустрия за предпазни материали...като всеки знае кога Laughing Laughingкато отговора не беше приет окончателно..."Е не може да не може" Mr. Green
За всички Hug Hug

# 721
  • Мнения: 450
Ами те мъжете са практични създания бе, абстракции от тях не търси. Всичко е черно и бяло.

# 722
  • Мнения: 442
Ох, боже,боже...Хорозе пак си права...няма улягане  Mr. Green
Мечкони, ама те нашите явно са през няколко дена - моя нали беше онзи ден на 20-ти, лъв...дето имаше една реклама - знам за какво ми говориш... Joy - ще си оплакваме една на друга съдбата Grinning Аз тук май съм го разправяла - миналия път ме беше попитал дали ще е нормално бебето... #Crazy викам му как да е нормално, бе - виж се ти колко си луд, пук и аз дето се забърках с тебе явно не съм в рде, така че няма какво друго да излезе   bash

Някой питаше за Коконито, какво стана с това момиче - къде изчезна?

# 723
  • Мнения: 450
Аз питах...щото щеше да се жени, пък незнам си кво, изпопритесни ни тука и драсна

Абе лъв, козирог (моя) няма значение

# 724
  • Мнения: 181
и моя и моя е на 36  smile3501-идва ред на нова темичка newsm44

# 725

Общи условия

Активация на акаунт