Събирам забравени спомени 1

  • 40 421
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 407
А свещички с метални щипки имахте ли?
Леко засукани спирално,мръсно-бели на цвят или червени...
Разваляха ми формата на боровата елха-трябваше да ги слагам в края на клонките,огъваха ги грозно надолу,по-тежки бяха..Не стърчеха,а висяха.
Мама се боешеда не запалим елхата,та за това.
Бенгалските огънчета съхнеха на края на печката и след 12 часа ги палехме навън под звездите,в снега.Тупкаше ми сърцето докато светнат...
Обикновен,аз кака ли съм ти? Laughing
Имаме все още свещички с метални щипки. Като гъбки са. Веднъж палихме елхата и я гасихме с одеяло...
Веселчето, не си ми кака, наборчета сме. Wink

# 736
  • Мнения: 672
Счупените играчки натрошавахме на ситно и украсявахме картички. Имахме и свещички, а по-късно и лампички - снежинки, донесени от Великия Съветски съюз. Ех, къде ме върнахте  Hug

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 422
С натрошена топка стъклена украсявахме картички в училище,беше като брокат.

# 738
  • Мнения: 945
Елинор, бъди добро дете и ни зарадвай с нова тема Grinning Hug

# 739
  • Мнения: 465
Играчките трошех в плик за писмо.Чук,чук чук с дървения тлъчник.
С лепило"Кале" по крайчеца на картичките.Безумно красиви в детските ми очи.Бодеше на пръстите...
Почти калиграфски завъртах "Ч" то на "Честита Нова Година"....
Не съм изпращала никога Коледна картичка.... Embarassed
Таман да се подмажа на Елица-Хубавица с един шоколад Крава от голееемите....за Нова тема Joy

# 740
  • Мнения: 9
Хмхм newsm78, изчезна ми поста.
         Утре, отивам, да си взема Камбанките и Гъбките от мама и тате.

# 741
  • Мнения: 803
Aз до тук съм ви батко, на всички. Само Вълкът е по-старши. Да го уважим - той да разчупва Коледната тема?

# 742
  • Мнения: 608
Хайде Вълк, зарадвай ни с нова тема Simple Smile (и без това послените два пъти все се случваше заедно да отваряме май )
Ако няма до полунощ или утре ще направя аз Simple Smile И без подмазване  Laughing
Пък на мен ми донесоха бахуур-домашен  smile3533

# 743
  • Мнения: 1 192
Aз до тук съм ви батко, на всички. Само Вълкът е по-старши. Да го уважим - той да разчупва Коледната тема?
Еееееее, Дедо...какъв дедо си ти, щом Вълкът е по-голям от теб, пък ни е батко  hahaha

# 744
# 745
  • Мнения: 1 192
Вълчо, днес да не е 1 април  newsm78 Joy що ни пращаш в началото на тази тема  Thinking  Mr. Green

# 746
  • Мнения: 608
Не бе Пум, я си виж над главата/ поста какво пише? "Събирам забравени спомени 1", там е номер 2 Wink Хайде бягайте в новия дом  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт