Събирам забравени спомени 1

  • 40 442
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 803
Няма да се бием сега, я! Живот и здраве и две срещи ще направим. Тя, моята, ще си седи от таз година Laughing

# 721
  • София
  • Мнения: 407
Преди малко във фейсбук попаднах на нещо,което много ме развълнува и реших да го споделя с вас.

Писмо до татко

Здравей татко!

...


Много е добро! И аз преди време го бях качвал в една друга тема.  Peace

# 722
  • Мнения: 2 172
Брех, много сте активни нещо - за два дни ви изоставих и сте се изпоразписали всички почти.  Ами не знам дали е по темата, но за да не ме упреквате после, що съм си траял, та сте разбрали от други - ЩЕ СТАВАМ ТАТКООО!!!!  newsm44 EFP 1stroller  ylinfant

notar, ЧЕСТИТА ДОБРА ВЕСТ!Пак опущих...Ама затова никът ми е със fенер, да не зспива , да си върши работата Wink
Ще чета , когато намеря време Hug

# 723
  • Мнения: 608
 Аист, пиленце любаво, само да не опущиш момента на носене на хубавицата  Mr. Green  Hug Ние не фенер, прожектор за стадион ще ти подарим Simple Smile

# 724
  • Мнения: 1 252
Като нищо ще изпусне събитието!
То лятото тук е пустош, ако момата ще идва август? Ама аз съм винаги на линия и без фенер, и на море да съм.
Ах , колко много орисници!

А днес имам задача да намеря някоя баба, която продава , защото има свръхприозводство , а не заради печалба.
Търся домашно сушени чушки.
Тия в хипермаркетите миришат на пушек. Ех , едно време на баба чушките как миришеха , ама тя ги сушеше на проветриво и сенчесто място, не във фурната....

# 725
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Сега, както е мъгливо, да вземе да свие малко студ на заранта. Ще се заскрежат дърветата, една такава ледена дантела. Като омекне по обед, почва да се сипе скреж. Все във врата ми пада, ама нали съм си естет, та не се ядосвам.

Дядо обичаше да подремва, зимно време  - повечко. Макар и малограмотен, все се приспиваше с книга, взета от рафта и отворена напосоки. Прочиташе десетина реда, дали и толкоз успяваше. Не подбираше книгите. Случи се веднъж да уцели един разговорник по английски. Почете малко, после го завъртя наопаки, пак почете малко, пак го обърна, пак чете, пък го остави. "Яз ли окьоравЕх, они ли не могат да пишат, брей!" рече и захърка в няколко тоналности едновременно.

 

# 726
  • Мнения: 608
"Яз ли окьоравЕх, они ли не могат да пишат, брей!" рече и захърка в няколко тоналности едновременно.

 

 Joy Joy Joy
  Получих картичка от Олди..едно такова хубаво и топло ми стана.. Hug Благодаря ти мила! То последните години съвсем се технолизирахме- имейли, поздрави в скайп, ФБ, форуми..Да получиш писмо, да погледнеш нетърпеливо на плика името..Почти забравено удоволствие и вид човешко общуване  Hug

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 824
"Яз ли окьоравЕх, они ли не могат да пишат, брей!" рече и захърка в няколко тоналности едновременно.

 

 Joy Joy Joy
Това ми напомня за моята баба виждаща за първи път електронен часовник.Слага го до ухото и:"Инче,баба тоя часовник гаче не тиктака".

# 728
  • Мнения: 465
Тихо и кротко вали сняг цяла неделя...
Гледам,децата в махалата си направили снежен човек.Модерен-със слушалки на MP3-ka.
И метла няма-една дръжка на мапа за под боднали,китайски лампички с батерийка за очи.
Иначе същите зачервени бузи и възторг..Като нас.
Сетих се,че се гмечехме със сняг.Бой,бой със снежни топки-като паднеш ти напълнят врата на якето."Ухажваха" ни момчетата. Blush
ПС.Ще ми липсват поздравителните телеграми,Куркума.
Ех,за новото Нотарче да можех да пратя...
Да я донесе пощаджия на крак с кожена чанта...
Верно,че и Щъркел си имаме... Joy

# 729
  • Мнения: 672
Вчера цял ден рових из нета за снимки на стари коледни играчки. Искам си ги същите като от детството ми. Особено много искам да намеря снимка на гъбка. Моля ви, ако някой има такава, нека постне.

# 730
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 292
Вчера цял ден рових из нета за снимки на стари коледни играчки. Искам си ги същите като от детството ми. Особено много искам да намеря снимка на гъбка. Моля ви, ако някой има такава, нека постне.

тук има и тук  Hug
камбанки, топки, звънчета  Hug
и прасето помня  Joy

Последна редакция: ср, 22 дек 2010, 18:11 от Goody

# 731
  • Мнения: 672
Вчера цял ден рових из нета за снимки на стари коледни играчки. Искам си ги същите като от детството ми. Особено много искам да намеря снимка на гъбка. Моля ви, ако някой има такава, нека постне.

тук има и тук  Hug
камбанки, топки, звънчета  Hug
и прасето помня  Joy

Благодаря  Hug

Последна редакция: ср, 22 дек 2010, 18:36 от _Nat_

# 732
  • София
  • Мнения: 407
Вчера цял ден рових из нета за снимки на стари коледни играчки. Искам си ги същите като от детството ми. Особено много искам да намеря снимка на гъбка. Моля ви, ако някой има такава, нека постне.

тук има и тук  Hug
камбанки, топки, звънчета  Hug
и прасето помня  Joy

Камбанки и шишарки има при майка ми същите. Simple Smile
Чайниче има, ама е малко по-различно.

# 733
  • Мнения: 465
А свещички с метални щипки имахте ли?
Леко засукани спирално,мръсно-бели на цвят или червени...
Разваляха ми формата на боровата елха-трябваше да ги слагам в края на клонките,огъваха ги грозно надолу,по-тежки бяха..Не стърчеха,а висяха.
Мама се боешеда не запалим елхата,та за това.
Бенгалските огънчета съхнеха на края на печката и след 12 часа ги палехме навън под звездите,в снега.Тупкаше ми сърцето докато светнат...
Обикновен,аз кака ли съм ти? Laughing

# 734
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 292
А свещички с метални щипки имахте ли?
Леко засукани спирално,мръсно-бели на цвят или червени...
...

нашите бяха от мръсно белите  Laughing те бяха причина да се пали елхата всяка година  Crazy
има ги най-долу на втория линк Wink

Елхата се украсяваше бързо (все пак трима бяхме аранжорите  Laughing ) и пак толкова бързо се събираха парченцата счупените играчки.  Whistling
след това пали-гаси и изхвърляне в снега
на сутринта всичко що-годе годно за употреба влизаше в кутията, а всичко друго в печката  Hug

а гадаенето с листенце чимшир на коледа  Sunglasses много ми вървеше, всички желания се сбъдваха  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт