Шишета за големи деца?

  • 4 732
  • 74
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
От раждането до сега ползваме NUK. Като бебета опитах и други видове, но тези най ми допаднаха и на мен и на децата. Те още си пият вечерното мляко от шише с биберон и май не мислят скоро да се отказват, а и нас не мисля да им го спирам докато сами не се откажат. Проблемът е, че ми омръзна да давам по 35 лв на 2-3 мес за шишета. Стъклени преди ползвахме, обаче най-големите са по 240 мл, а те са ни малки вече. Та препоръчайте ако се сещате по-евтино шише 300 мл, за което има биберон с големи дупки. Пък ако има такова на което да стават нуковските биберони ще е идеално.

# 1
  • Мнения: 132
predloji im 4ashi sas slamka.....da si izbirat vseki den cviat! nie taka na 2.5 god spriahme s shishetata i sega e po interesno!
po kolko ml piat na vednaj, 4e pitash za po-golemi shisheta?

(sajaliavam 4e niamam kirilica tazi ve4er)

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не, имаме всякакви чаши, но те си предпочитат шишетата. Успокояват ги, нещо като ритуал преди лягане. Пият по 300 мл. Сега видях, че Аvent имат 330 мл с биберон с 3 позиции. Не е много по-евтино от нук, но не видях друго голямо. Отзиви за него? Ей това
http://www.bebe-best.com/hranene_hranene-philips-avent-products_id-12763.html

# 3
  • Мнения: 6 713
Савина, аз ползам само такива шишета на Авент от доста време - много добре тече млякото. Моята щерка всяка сутрин си търси мляко (добавям бисквити и става по-гъсто, никакъв проблем с отвора на биберона, само не трябва да стане на бучки де). Вечер на лягане също си иска да си цока, пие различно, към 150-200 понякога. Tired Не са особено евтини, но аз примерно ги държа тия шишета поне по 3-4 месеца, че някой път и повече. Whistling Мия ги с четката на Авент, доста се издраскват от нея обаче. Rolling Eyes

Ако някой предложи друго шише, бих пробвала и друга марка, но трябва да има голям отвор, защото засега изгледи за отказване - никакви, а насила изобщо няма да си хабя нервите да я отказвам.

# 4
  • Мнения: 15 379
Синът ми още пи АМ сутрин и вечер с такова шише Авент.
Сменям го при първите признаци на износване. Ползва го с дръжка за шише Авент.
Доволна съм.

# 5
  • Мнения: 6 713
Синът ми още пи АМ сутрин и вечер с такова шише Авент.
Сменям го при първите признаци на износване. Ползва го с дръжка за шише Авент.
Доволна съм.

Горе-долу като време можеш ли да кажеш?

# 6
  • Мнения: 15 379
Не съм засичала като време, но гледам като пластмасата започне да се надрасква да купя ново.
Може би някъде около 4-5 месеца.
От значение е и миенето - аз четка не ползвам, а отделна гъба и препарат за миене на съдове.

# 7
  • Мнения: 6 713
Ясно, и при мен така на 3-4 месеца е смяната, според зависи, но и аз не мия всеки път с тази четка, че наистина много драска.  Peace

# 8
  • Мнения: 15 379
Самите производители на Авент препоръчват шишетата да бъдат сменяни при първите признаци на износване или на около 6 месеца.

# 9
  • Мнения: 4 615
Най-големите стъклени шишета на НУК са с вместимост 300 мл.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз не знам дали в четката е проблема. Последните шишета ги мия само с гъба и пак бързо се надраскаха. Не знам от какво...  newsm78
Лоли дай линк към тези шишета ако имаш. Аз 2,5 год ползвам Нук и не съм видяла такова. Само пластмасови по 300 мл и стъклени по 240 мл.

# 11
  • Мнения: 4 615
Има, аз ползвам и съм ги взела от Щъркела-а. Тук има и показани даже.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
 Знам ли. Аз имам големи стъклени и са по 240 мл. Плъстмасовите ми са по 300мл. Ще потърся.
А на Авент бибероните - каква и разликата между биберон 3 позиции и биберон 4 дупки? Кое пуска повече?

# 13
  • Мнения: 6 713
Аз съм пробвала 4 дупки на Авент и доколкото си спомням течеше трудно млякото с бисквити обаче. Ако ти не даваш вечер с бисквити, мисля че няма проблем. Но с трите позиции е идеално просто за нашите нужди. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 27 524
Самите производители на Авент препоръчват шишетата да бъдат сменяни при първите признаци на износване или на около 6 месеца.

На Авент ползвах и аз, имат големи, удобни са и ги сменях на 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт