Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 72-ра тема

  • 117 567
  • 746
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 166
Тотално съм ви истървала, ще има да чета пак цяла нощ! Ето от мен едни брускетки на Джули от филма Джули и Джулия

Брускети a la Julie and Julia


От кога ми са ми се прияли,ако знаеш BlushМного благодаря за рецептата  bouquet

# 631
  • Мнения: 4 358
Здравейте прекрасни кулинарки Hug.Доста съм изтървала пък.Мамо Цоце не се жалвай, че аз съм по неорганизирана от тебе.Ти поне с 4 пък аз седно hahaha и пак не смогвам.
Честито на празнувалите - запомних Пепика, Варабел и леля Ог.Да сте живи и здрави момичата и много щастливи  bouquet
От мен снимани само едни Топли сандвичи с шунка и маслини

и много бързо, лесно и вкусно Сметаново пиле с мащерка което сервирах с пържени картофки
 
Лабрекс, Венета все се каня да ви питам каква извара използвате за изварените вкуснотии.Аз купувам БГ извара на Маджаров - безсолна, но не е хомогенна и нещо хич не ми се получава с нея newsm78.Всичко стои едно такова зърнесто......

# 632
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, Венета все се каня да ви питам каква извара използвате за изварените вкуснотии.Аз купувам БГ извара на Маджаров - безсолна, но не е хомогенна и нещо хич не ми се получава с нея newsm78.Всичко стои едно такова зърнесто......

Хъни - Бъни, аз си купувам от едно магазинче на пазара, всеки ден им карат прясна, безсолна е и много вкусна. Взимала съм и на Маджаров, и на Дядо Либен, не е същото, но за сладкиши става. Разбий я с миксер хубаво или с пасатор, блендер, щом те дразни, че е зърнеста.

Чудната баничка на Морена, разкошна е! Peace  bouquet


# 633
  • Мнения: 1 190
Чудната баничка на Морена, разкошна е! Peace  bouquet




Изтекоха ми лигите Crazy ,  може ли линк към рецептата Grinning

# 634
  • Мнения: 22 867
Чудната баничка на Морена, разкошна е! Peace  bouquet

Изтекоха ми лигите Crazy ,  може ли линк към рецептата Grinning

Toni4ka, с удоволствие, Баницата на Морена, по-вкусна от нея не съм яла, отдавна я правя!   bouquet

# 635
  • Мнения: 44
Шоколадовият сладкиш с майонеза ммммм  newsm76
,

# 636
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Мили момичета, пак съблазнявате безмилостно.   bouquet
LabrexHug чудна баница, как да издържи човек като я гледа. Сигурно само така като мен, с алергия към пшениченото брашно.
Мариета, Елица-сестрица  ти е дала линк към сладкиша, но ето ти го още веднъж Brownies със сирене крема. Този, който виждаш на снимката тук в тази тема е направен от двойна доза продукти. Ако вземеш количествата по оригиналната рецепта не трябва, да печеш сладкиша в тава по-голяма от Ø 22 см.
Хъни - Бъни, аз купувам ето от тази извара, но не знам дали в България има такава. Пасирана е много добре и е съвсем гладка.
А за днес отново моя хляба, за който съм като омъжена без право на развод.

Хляб без глутен.

   

# 637
  • Мнения: 22 867
Мили момичета, пак съблазнявате безмилостно.   bouquet
LabrexHug чудна баница, как да издържи човек като я гледа. Сигурно само така като мен, с алергия към пшениченото брашно.

Вени, а при вас няма ли такива кори за баница, безглутенови newsm78. Иначе баничката е фантастична, наистина! Peace Heart Eyes

И харесалите ни се напоследък тиквички в млечно-майонезено-орехово-чеснов сос. Grinning


# 638
  • Мнения: 232
Привет,кулинари!!!
Чета ви най-редовно,че и по два-три пъти на ден!
Невероятни вкусотии правите  PeaceЕ,то и аз,ама не снимам,че много ми се смеят в къщи  Mr. Green Пък и вашети снимки са на ниво   bouquet
Ама ето днес реших да пуса и аз две снимчици.Ребърцата ги снимах преди време,но днес ги правих същите!Батерията ми падна и нямаше кой да чака да се зареди  Mr. Green,та снимах само бобчето!
проста бобена чорбичка
и ребърца с медец,чесънче,лимонче и соев сос.Не съм яла по вкусни!!!!

# 639
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лабрекс, днес се отказах да взема кори за баница, обаче твоята снимка ще ме накара да бягам в дъжда до магазина Laughing...
Бъни, искам и аз такъв сандвич Crazy.
Аелис ми навря вчера един линк в очите и аз мога ли се стърпя  Hug-

питка, още топла:


И едно съвсем обикновено кремче - нишесте ягода, ама Дребо сам си го пожела и "купи" днес:


Вечерята се пече във фурната - пилешки крилца, към тях - пържени картофи и тиквички.

# 640
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
mari_eta , страхотна питка   bouquet!Тестото какво е?

hrisi74 , чудни ребърца Hug.

labrex , много е вкусна наистина баницата на Морена Wink.

Хъни - Бъни , много апетитно пиле Hug.

Елица-сестрица , благодаря ти, че си дала линк за тортичката Hug.

zlatina_ZZ , чудни са станали американските палачинки, пухкави, точно каквито трябва да са Hug.

# 641
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аелис, ами "моето" си тесто, аз вече само с него си правя питките - с айрян е.

# 642
  • Мнения: 22 867
Аелис, ами "моето" си тесто, аз вече само с него си правя питките - с айрян е.

mari_eta , това ли е твоето тесто newsm78 Голямо търсене му тръснах, това открих. Grinning На ръка ще стане, а в каква фурна печеш - градуси например.  bouquet

# 643
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Точно това е, Лабрекс, като вече процедирам така - брашно:айрян - 2:1 и 1 яйце+1 белтък /вторият жълтък за намазване/.
А градуси - ми де да знам  Embarassed - с Раховец съм, пека на 3 степен от 4 възможни като отначало покривам отгоре с вестник.

# 644
  • Мнения: 22 867
Точно това е, Лабрекс, като вече процедирам така - брашно:айрян - 2:1 и 1 яйце+1 белтък /вторият жълтък за намазване/.
А градуси - ми де да знам  Embarassed - с Раховец съм, пека на 3 степен от 4 възможни като отначало покривам отгоре с вестник.

Ясно, ще направя нещо с тестото другата седмица, много хубаво бухнала изглежда питката ти, пък и някъде гледах снимки на парченца със сиренце, чудно изглеждаха. Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт