Момчешки неволи.

  • 9 569
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
Идея си нямам къде да пусна темата, понеже съм много афектирана.
Искам мнение от майките на момчетата най вече, защото както всички ще разберете това е проблем на мъжете.
Значи...
Момчето ми от ден-два ми се оплаква че бубата (така и казваме) го сърби и леко наболява.
Мажем се с едни кремчета...както и да е.
След обяд обаче ми прави впечатление че е възпалена, грабвам го и отиваме в "Урология"-Русе.
От това което преживях не запомних името на лекаря, беше на възраст ако някой е от Русе да ми пише, искам да си спомня как се казваше  Crossing Arms
Та слагат  детето ми  на едно легло, лекаря казва на сестрата да му хване ръцете, аз да му хвана крачетата  #Crazy и без да обяснява нищо хряс бубата , залости детето и започна да я стиска със все сила , при което детето квичеше от болка, а от бубката му хвърчеше гной като за световно.
Вярвате ли ми че спрях да дишам, задушавах се, а детето направо умираше от болка #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Без нито едно обезболяващо!!!!!

Накрая го пуснаха и ми каза: отивайте си  #Crazy
Попитах за лекарства, какво да правим: ами давай му нещо за болката и го мий  #Crazy #Crazy #Crazy

Сега се прибирам, не помня как се казвам, детето лежи.
Напишете ми нещо, защото ще откача!!!!

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 20:01 от Маргало

# 1
  • Мнения: 573
Ей ,ти лекари понякога нямат акъл за 2 ст.Все едно с животни работят ........... #Cussing out
Съжалявам много за това ,което сте преживели и двамата.
Това за ,което се сещам на първо четене е да правиш промивки с лайка ,тетра.......риванол.Моя син по предписание на лекар съм го мазала с Имазол плюс.
Дано бързо се оправи детенцето Praynig


пс.мисля,че може за болката да му дадеш панадол или нурофен.....

# 2
  • Мнения: 13
Подай жалба в НЗОК. Щом не знаеш името му, може би ако напишеш само в колко часът сте отишли пак могат да разберат кой лекар е бил. Би трябвало да имат някакъв график лекарите от отделението (понякога е закачен на по- видно място). Погледни ако има и сайт на болницата, някои имат дирекно линк за подаване на оплакване, или в самата сграда попитай охраната към кого да се обърнеш (аз така направих, не, че имаше някаква файда). За пореден път се убеждавам, че когато става въпрос за деца лекарите са напълно безскрупулни. Close Това надали щеше да го направи с един голям, здрав мъж...

# 3
  • Мнения: 1 568
В момента тая картина се повтаря пред очите ми и ме избива пот, ще полудея!
Сестрата беше младо момиче, което почти се разплака и после ме гледаше виновно и мълчеше, а оня си се сваляше с нея дърт идиот!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 343
Маргало Hug
Ако искаш опиши случая на проф.Бранков (д-р Оги) и искай мнението му.Много грубо е действал оня д-р #2gunfire

# 5
  • Мнения: 820
Нямам думи, много съжалявам за случилото се. Не се сещам за лекар с М, сещам се за Д-р Петков, Д-р Томитов , Мутафов  Rolling Eyes май имаше.... ужасно е, и аз имам момченце вече и ...  Hug Hug Hug  мисля, ако се сетя друго име ще пиша ...

# 6
  • Мнения: 1 568
Маргало Hug
Ако искаш опиши случая на проф.Бранков (д-р Оги) и искай мнението му.Много грубо е действал оня д-р #2gunfire

Помолих го за мнение  ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 568
Нямам думи, много съжалявам за случилото се. Не се сещам за лекар с М, сещам се за Д-р Петков, Д-р Томитов , Мутафов  Rolling Eyes май имаше.... ужасно е, и аз имам момченце вече и ...  Hug Hug Hug  мисля, ако се сетя друго име ще пиша ...

Мутафов!
Така трябва да е било, бърках го с Мустаков, но Мустаков е уши, нос, гърло.

# 8
  • Мнения: 820
Действай, оплачи се, нека си понесе последствията.

Кой те прати там?

# 9
  • Мнения: 1 568
Не желая да съм българка заради българското здравеопазване!

Много сме лежали в болници, колят ти детето като животно, а ти трябва да търпиш, защото няма къде да идеш и пари да даваш все тая!

# 10
  • Мнения: 1 568
Действай, оплачи се, нека си понесе последствията.

Кой те прати там?

Понеже е петък следобяд кой лекар е на работа?!
Личния  е сложил бележка още преди месеци че направления нямало!
Та грабнах дечко и директно в спешното, оттам ни казаха да се качим в Отделение!

# 11
  • Мнения: 820
Съчувствам ти, били сме веднъж в спешното с дъщеря  ми - шиха я, пищеше, аз я държах...  Cry Cry

# 12
  • Мнения: 1 568
Съчувствам ти, били сме веднъж в спешното с дъщеря  ми - шиха я, пищеше, аз я държах...  Cry Cry


Ах майчице  Cry

# 13
  • Мнения: 382
Не желая да съм българка заради българското здравеопазване!

Много сме лежали в болници, колят ти детето като животно, а ти трябва да търпиш, защото няма къде да идеш и пари да даваш все тая!
Аз също.
Позната картинка с докторите. Просто нямам думи.
 Sick  Close Дано всичко се оправи и детенце е добре. Hug

# 14
  • Мнения: 820
Съчувствам ти, били сме веднъж в спешното с дъщеря  ми - шиха я, пищеше, аз я държах...  Cry Cry


Ах майчице  Cry

даже се опитаха да ме изгонят ... едва ли не аз я бях пребила, но не обясняват като хора... лошо, много лошо...

Общи условия

Активация на акаунт