МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас -тема 6

  • 69 956
  • 1 094
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 18
Мери, имаш ли представа защо в сайта вече не се виждат снимчиците на всички бебчета???

# 1 081
  • Мнения: 378
Вчера си взех календарчето! Много е хубаво!  Hug    bouquet Heart Eyes

# 1 082
  • Мнения: 1
Мери, имаш ли представа защо в сайта вече не се виждат снимчиците на всички бебчета???

Защото отделяме сайта на болницата на отделен домейн www.devamaria.com, а този на света софия на www.saintsofia.com досега бяха на едно. Необходимо е техническо време да се случат нещата 48 часа да се обновят всички сървъри по цял свят. След това мисля, че няма да има проблем.

# 1 083
  • Мнения: 1
Утре е денят на родилната помощ. Всички, които желаят да споделят с нас този празник са добре дошли в МБАЛ "Дева Мария" в 9 часа.

# 1 084
  • Мнения: 112
Здравейте и от мен. Аз четох, но не открих инфо има ле прегледи по ЗК в Девата...?

# 1 085
  • Мнения: 1
Болницата работи с НЗОК, т.е. с направления само в болничната полощ. За доболничната помощ нямаме договор с касата и затова няма прегледи по ЗК.

# 1 086
  • Мнения: 65
За престоя на бебето си аз бях заплатила.Вики се роди  на 16-ти декември. Беше в кувьоз 5 дена после до 7-ми януари качвахме грамчета. Първите 7-дена бяха по 25лв. после 50 лв за всеки ден.

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 14:20 от primavera85

# 1 087
  • Мнения: 73
Страхотни са календарите  newsm44, само че защо съм качила такава ужасна снимка на Ники:))))) Ама то като си спомня преди 2 месеца какъв беше невзрачен  baby_neutral

# 1 088
  • Мнения: 0
Здравейте , мили мами!На 19.01  в 9.30 се роди Петя ,а в 9.33 Кристиан.Много са ми хубави миличките,дано бързо се възстановя,за да се грижа за тях  Praynig.Благодарим на всички мами за съветите и подкрепата. Hug  bouquet

# 1 089
  • Мнения: 60
Хайде момичета , заповядайте в НОВАТА ТЕМА ! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=558369.new#new

# 1 090
  • Мнения: 0
Честит професионален празник на всички гинеколози и акушерки в  МБАЛ "Дева Мария", да са живи и здрави и едно голямо БЛАГОДАРЯ! Момичета календарите са страхотни, поздравления!

# 1 091
  • Мнения: 60
Сузана има нова тема Simple Smile Пише в нея по-горе съм я копирала Simple Smile

# 1 092
  • Мнения: 15
Здравейте,

От известно време чета темата. Много е интересна и ми е доста полезна. Март месец ми предстои раждане и смятам да е именно в Дева Мария. Но имам няколко въпроса, на които се надявам да можете да ми отговорите:

1. Заявлението за раждане има ли го на сайта на болницата и къде да го намеря?
2. Задължително ли е да се направи преглед в деветия месец от лекар на болницата и при кого ми препоръчвате да отида, тъй като не ги познавам. Д-р Георгиев преглежда ли?
3. Изследванията, които са посочени в началото на темата, правят ли се в болницата по Здравна каса?
4. Ако си взема лаптоп, интернетът е безплатен, нали, защото в сайта пише 20 лв на ден, но предполагам с техен компютър.

Благодаря ви предварително!

# 1 093
  • Мнения: 0
zdr.mery,nqmam vreme da vlizam vyv foruma,no mi e interesno za6to mu e na semir nomera da govori s men,pri uslovie 4e be6e tam,nqmam drugo kakvo da mu kaja,kakvoto imah go kazah,ne postypi 4esno sprqmo men.do kolkoto razbrah ot foruma qvno samo na men sa mi wzeli tezi 127lv.no ve4e nqma zna4enie,razo4arovanieto si ostava,uspeh vi jelaq i dano s vremeto izgladite i reglamentirate cenite si.

# 1 094

Общи условия

Активация на акаунт