МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас -тема 6

  • 69 995
  • 1 094
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 623
Мамчета ,вече сме на 9 месеца и правим опити за ходене!Купих на моята "мома" обувки за прохождане на КК ,обаче ме притеснява , че стъпва разкрачено( изключвам ,че ходи и на пръсти )и то с едното краче повече!Докато беше с меки обувки или терлици пак беше така !И....гърнето ,кога да я слагам на него не ми е много ясно  - кажете при вас как е било:)
Леко раждане на бъдещите майчета Simple Smile
въпроса ти е за другата тема,но нищо тук ще ти отговоря
аз започнах да слагам Микаела на гърне като стана на 9 месеца,обаче изопщо неискаше да седи и спрех. после започнах да я слагам пак като стана на 10 месеца и от тогава нямаме проблеми  Peace
веднага свикна.то детето си показва кога е готово.а за крачетата по-добре се консултирай с лекаря на детето

# 1 051
  • у дома
  • Мнения: 966
Мимка 77 - и аз раждах нормално в Девата, още когато не бяха влезли договорите с касата. И при мен акушерката отиде на обяд, но считам, че е съвсем естествено и нормално освен с родилки персонала да се занимава и с останалите си задължения, нали така?  Ако ти разкажа как беше в МБАЛ-а ще ти настръхне косъма...
Другите неща, които си написала, ако са верни, според мен не са коректни от страна на болницата. Не може единия ден да ти се каже една сума, на другия друга, защото имало леглоден. Еми, като има такъв да го кажат още от начало - да не би да не се знае? Че чак и до собственика да се стига, да се пита, като че ли, той може да изтрие леглоденя от компютъра. Еми, супер тъпо звучи! Друг е въпроса, че когато аз раждах бях приготвила обявената сума и още 1000 лв. отгоре, че нищо не се знае...
П.С. Дописвам - толкова бях щастлива, че съм родила в "бяла" болница, че въобще не ме интересуваше колко ще платя!

Последна редакция: вт, 18 яну 2011, 12:27 от Проста Мария

# 1 052
  • Мнения: 37
Аз за раждането си в Девата платих точно толкова,колкото ми бяха казали. И не мога да се съглася,че ще ми кажат сума с разлика около 200лв и няма да поискам да ми обяснят за какво точно плащам(ама не да питат шефа по телефона,а да дойде някой да ми разясни). Все пак това не са 5лв!

Деси,Калоян е на 8 месеца и може би от месец го слагам на гърне,от момента,в който започна да седи стабилно. И си седи без проблем.

# 1 053
  • Мнения: 0
Аз също платих точната сума, която е по ценоразпис. Ползвах доста допълнителни услуги (за всяка бях уведомена предварително колко точно ще платя) и нямаше никакъв проблем. И да това все пак е болница, а не хотел независимо че условията са такива Naughty

# 1 054
  • Мнения: 73
то какво сте се раззззззобяснявали, който не желае няма да повтаря Rolling Eyes  Аз лично и 10 бих родила там. Ако я нямаше тази болница щях на 40 да стана, докато се престраша  Joy Толкова бях наплашена от I-ва  #Crazy
Р.Р. Не бях лежала и един ден в болница, а пък в Девата 5 минаха толкова бързо...

# 1 055
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Това е тема за споделяне на опит с болницата, независимо дали сме доволни или не. Не може само хвалби да се пишат в темата  Peace
А за лекаря - нали затова си плащам?  newsm78 За какво ми взимат тогава 200 лв?  newsm78 Нали за да дойде избрания лекар допълнително?  Grinning

# 1 056
  • Бургас
  • Мнения: 306
Това е тема за споделяне на опит с болницата, независимо дали сме доволни или не. Не може само хвалби да се пишат в темата  Peace
А за лекаря - нали затова си плащам?  newsm78 За какво ми взимат тогава 200 лв?  newsm78 Нали за да дойде избрания лекар допълнително?  Grinning

След като си платиш за лекар, той ще дойде заради теб и няма да се занимава с други родилки. Моята докторка дойде, сварши си работата и си замина. Когато не си платиш за лекар, естествено, че няма да се обръща внимание само на теб а и на другите, които раждат. Все пак при едно нормално раждане, акушерката има повече "работа" с родилката, отколкото доктора.
Колкото до момичето, което е платило допълнителни пари, наистина е много неприятно...
Мери, готови ли са календарите? За картите за намаление няма да питам  Stop

# 1 057
  • Мнения: 84
Здравейте момичета, не знам дали тук да си задам въпросчето ако не съм на правилното място моля да ме извините предварително.
Но искам да попитам др.Ковачева води ли раждания в Девата  Simple Smile
Благодаря предварително за отговора  bouquet

# 1 058
  • Мнения: 1
Това е тема за споделяне на опит с болницата, независимо дали сме доволни или не. Не може само хвалби да се пишат в темата  Peace
А за лекаря - нали затова си плащам?  newsm78 За какво ми взимат тогава 200 лв?  newsm78 Нали за да дойде избрания лекар допълнително?  Grinning

След като си платиш за лекар, той ще дойде заради теб и няма да се занимава с други родилки. Моята докторка дойде, сварши си работата и си замина. Когато не си платиш за лекар, естествено, че няма да се обръща внимание само на теб а и на другите, които раждат. Все пак при едно нормално раждане, акушерката има повече "работа" с родилката, отколкото доктора.
Колкото до момичето, което е платило допълнителни пари, наистина е много неприятно...
Мери, готови ли са календарите? За картите за намаление няма да питам  Stop


Дааа,  готови са календарите преди половин час ги получих. Утре сутринта ще излезе съобщение къде и как ще ги раздаваме. За картите нямам отговор ...

# 1 059
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, не знам дали тук да си задам въпросчето ако не съм на правилното място моля да ме извините предварително.
Но искам да попитам др.Ковачева води ли раждания в Девата  Simple Smile
Благодаря предварително за отговора  bouquet

Не, д-р Ковачева не води раждания при нас.

# 1 060
  • Мнения: 84
 merry_ng  благодаря за отговора   bouquet

# 1 061
  • Бургас
  • Мнения: 306
А как ще ги получаваме? Срещу име на детето или как? (питам тук, а не на лични, защото и дугите вероятно ще искат да знаят)  Simple Smile

# 1 062
  • у дома
  • Мнения: 966
сайта на болницата активен ли е ?
Искам да попитам днес кой педиатър е на смяна

# 1 063
  • Мнения: 1
сайта на болницата активен ли е ?
Искам да попитам днес кой педиатър е на смяна

Днес са на работа д-р Хрусанова и д-р Ставрева

# 1 064
  • Мнения: 319
Здравейте бъдещи и настоящи мами...
Надявам се,че нямате нищо против да се присъединя към вас,нищо че маалко съм позакъсняла,тъй като скоро ми предстои раждане,и да задам своите въпроси към вас..пък който може нека отговори...
След дъъълго чудене къде да родя първото ди бебче...реших да е точно в "Дева Мария". Термина ми е 12.03.2011г... Нямам уговорки с доктор,нито с болницата за самото раждане...тъй като не съм от Бургас... В сайта пише,че месец преди термина трябва да отида на преглед при доктора(аз след консултация със сестра ми,която живее в Бургас и две деца е родила, реших да е Д-р Георгиев) и сега началото на февруари мисля да отида на преглед при Георгиев...Решила съм да раждам с операция...Сякъш със секцио ще се чувствам много по-спокойна за бебчето... Та искам да ви попитам и вас,дали имате някакво мнение за Д-р Георгиев?И още нещо... знаете ли дали се прави секцио със пълна упойка,а не епидурална(или спинална..незная точно коя от двете)
Мерси предварително и леко раждане желая на всички:)  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт