True Blood- Свърши сезона,време е за купона- 34 тема

  • 15 603
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558






Благодарение на изобретената от японски учени синтетична кръв, вампирите вече не са легендарни чудовища, а миролюбиви съграждани на останалите хора през нощта.

И въпреки, че хората отдавна са извадени от менюто, мнозина продължават да се страхуват от “съществата, спящи в ковчези”. Религиозните лидери и правителствата по света вече са избрали своята позиция, но в малкото градче Бон Тан в Луизиана решението все още не е взето.

Местната сервитьорка Суки Стакхаус (Ана Пакуин) знае какво е да си аутсайдер. “Прокълната” с дарбата да чува мислите на другите, тя е открита за интеграцията на вампирите в обществото, особено когато се запознава с Бил Комптън (Стивън Мойър) – красив 173-годишен вампир без дом.  И когато Суки е намесена в серия мистериозни случки, свързани с появата на Бил в Бон Тан, толерантността й ще бъде подложена на тест.

Секси, плашещ драматичен сериал от създателя на “Два метра под земята” Алън Бол,  “Истинска кръв” навлиза в старателно изградения свят на писателката Чарлийн Харис. Описан от носителят на награда Emmy Алън Бол като “пуканки за умни хора”, разказващ историята на колоритна група местни неудачници, “Истинска кръв” обещава силни преживявания.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Имената на епизодите в 3-ти сезон:

Season 3: Episode 01 "Bad Blood"
Season 3: Episode 02 "Beautifully Broken"
Season 3: Episode 03: "It hurts me too"
Season 3: Episode 04: "9 Crimes"
Season 3: Episode 05: "Trouble"
Season 3: Episode 06: "What do you know about love"
Season 3: Episode 07: "Let the Bodies Hit the Floor"
Season 3: Episode 08: "Night on the Sun"
Season 3: Episode 09: "Everything is Broken"
Season 3: Episode 10: "I Smell a Rat"
Season 3: Episode 11: "Fresh Blood"
Season 3: Epizode 12: "Evil is Going On"


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Номинации и награди

Scream 2010

НоминацииUltimate Scream- True Blood ; Best Tv Show - True Blood ; Best Horror Actress - Anna Paquin ; Best Horror Actor - Alexander Skarsgard and Stephen Moyer ; Best Supporting Actor - Sam Trammell ; Breakout Preformance-Female - Deborah Ann Woll ; Best Ensemble - True Blood ; Most Memorable Mutilation - Суфлето на Мериан(2 сезон) ; Holy Sh!t Scene Of The Year - Обърнатата глава на Лорена

Линк за гласуване : http://www.spike.com/event/scream/page/vote/category/39444

Дата на церемонията : 19.10.2010 г
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Към новодошлите: В темата обсъждаме свободно както сериала,така и книгите.Имайте го предвид,ако не желаете да знаете какво се случва напред!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЖНО Списък със заетите територии:

Ерик-TraYkovA  Бил-zisska Джесика-Джес Alcide-mamakaty
  Лафайет-Dementia Джейсън-svetla_zlateva Сам- Ян Бибиян
Хесус-Ceciliya Пам- Maria D Франк - Ян Бибиян Рене- Sarcasm™
Суки-WomanitKaКраля-sunnny Хойт-Mamacita Bandida
Тери-ИрПуц Анди- ИрПуц
Томи- plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Кут-Ян Бибиян


Органите на реда,които пазят тези територии са:
командир Патинсъновица/ИрПуц,майор Ел/Dementia,старши лейтенант Tara RZ
лейтенант Дю/R_Dew, сержант Sarcasm™ и ефрейтор plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Ако искате да се присъедините към тях,трябва да кажете/напишете следната клетва
:
"Заклевам се да изпълнявам длъжността пом. шериф и да не залитам по вампири, върколаци и хора, собственост на други съфорумки.
В името Нортманово, Комптъново и прочие (тук да се попълни по избор), амин.
И ще слушам командир Патинсъновица, да не ме хвърли на лошите фенки.Заклех се!!!"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Клуб "Гугутка" с почетен председател zisska

Авторитетният клуб “Гугутка” набира нови членки! Критериите са групирани в три раздела:
-физически
-психически
-бойни умения

Гугутко-български разговорник за начинаещи
Групата на клуба във Фейсбук
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Спешна помощ"
 Всички временно изпаднали в несвяст съфорумки,могат да разчитат на помощта на Джеси и NellyR
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Тайни служби и Контраразузнаване: Ceciliya
 smile3508Тя ще ни показва най-горещите снимки и компромати. smile3521
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Супер забавна статия: "С какво Истинска Кръв печели пред Здрач" 1-ва част, 2-ра част
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Официален сайт:
http://www.trueblood.hbo.bg/
http://www.hbo.com/trueblood/

Трейлър на 1-ви сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=Ci2QHf-Vwko

Трейлър на 2-ри сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=vxytZSAHkWs

Трейлър на 3-ти сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=CVRCaa0Fc7g

Книгите на английски:
http://true-blood.forumh.net/forum-f3/topic-t15.htm

Книгите на руски

Саундтрак на 1 сезон
Саундтрак на 2 сезон
Песните от 3 сезон


1-ви,2-ри и 3-ти сезон на сериала: http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=True+blood … =0&incldead=1

Групата ни във Фейсбук:
Четвъртъчните новини на Командира
Комиксите  … ;а mamakaty
Песнопойката на zisska
Резюмета н … 6;т grauchy
Можете да си поръчате първите 3 книги от поредицата тук
Линк за теглене на книгите на български: "Мъртви пр& … 072;к", "Мъртви в Д … 072;с"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Предишни теми:
Тема 1,Тема 2,Тема 3,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11,Тема 12,Тема 13,Тема 14,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18,Тема 19,Тема 20,Тема 21,
Тема 22,Тема 23,Тема 24,Тема 25,Тема 26, Тема 27 Тема 28,Тема 29,Тема 30,Тема 31,Тема 32,Тема 33

Последна редакция: вт, 21 сеп 2010, 15:41 от TraYkovA

# 1
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
първа урааааа  Heart Eyes темата е прекрасна както винаги,мерси  Hug

# 2
  • Мнения: 1 558
Анкетата е по идея на anbibian.   bouquet

Относно красавеца в подписа ми - това е Мичъл,вампира от Being Human   Peace

# 3
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
в анкетата съм за Франк,определено той ми беше фаворит Joy

# 4
  • Мнения: 3 736
А, йеее! Супер заглавие  hahaha hahaha hahaha

# 5
  • Мнения: 295
Ир-честита годишнина Mr. Green

На мен ще ми липсва Талбът...

# 6
  • Мнения: 3 736
И на мен Талбът ще ми липсва най-много, сякаш...

Мури, какво чакаш, почвай да наваксваш с другия сериал.  Mr. Green

# 7
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
И на мен Талбът ще ми липсва най-много, сякаш...

Мури, какво чакаш, почвай да наваксваш с другия сериал.  Mr. Green
е хайде де,ама на работа не мога,в нас не мога да се доредя,изобщо мъка ти казвам Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 736
Тц тц, взимай мерки, че нали знаеш какво почва вдругиден  Mr. Green Какви въпроси задавам и аз, естествено, че знаеш!

# 9
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Леле,изпуснах старат,идааааааа.

Трайки,моме,както винаги супер тема а заглавието е страшно.  Laughing bouquet
За анкетата:Франк ще ми липсва,голям психопат беше. Joy

Ъъъъ Пуци,какво почва в другиден би? newsm78

Последна редакция: вт, 21 сеп 2010, 12:03 от zisska

# 10
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Тц тц, взимай мерки, че нали знаеш какво почва вдругиден  Mr. Green Какви въпроси задавам и аз, естествено, че знаеш!
знам знам,аз затова сега пускам малко аванта,щото после няма да има никой на компютъра,освен мен  Joy

# 11
  • Мнения: 324
Пу пета  Laughing
На мен Талбът ще ми липсва - много забавен ми беше  Wink

# 12
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Оооо,Катаржино,де одиш мър? Laughing

# 13
  • Мнения: 324
Бягах по лекари, Зис  Tired Единия сополив, другия кашлив. Иде ми да се тръшна и да се направя на умряла вече  ooooh! Ко стана със субовете на Портите, би? Ила пък аз не съм у нея стая сега пък  ooooh! Аре отивам у другото помещение  Wink

# 14
  • Мнения: 3 736
Кате, нарисувай си карта, за по-лесно ориентиране по стаите.  hahaha

Зисе, Свръхестествено почва в петък  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт