True Blood сезон 3-Готови ли сте за финала?-32 тема

  • 16 341
  • 716
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
 

   
 

Благодарение на изобретената от японски учени синтетична кръв, вампирите вече не са легендарни чудовища, а миролюбиви съграждани на останалите хора през нощта.

И въпреки, че хората отдавна са извадени от менюто, мнозина продължават да се страхуват от “съществата, спящи в ковчези”. Религиозните лидери и правителствата по света вече са избрали своята позиция, но в малкото градче Бон Тан в Луизиана решението все още не е взето.

Местната сервитьорка Суки Стакхаус (Ана Пакуин) знае какво е да си аутсайдер. “Прокълната” с дарбата да чува мислите на другите, тя е открита за интеграцията на вампирите в обществото, особено когато се запознава с Бил Комптън (Стивън Мойър) – красив 173-годишен вампир без дом.  И когато Суки е намесена в серия мистериозни случки, свързани с появата на Бил в Бон Тан, толерантността й ще бъде подложена на тест.

Секси, плашещ драматичен сериал от създателя на “Два метра под земята” Алън Бол,  “Истинска кръв” навлиза в старателно изградения свят на писателката Чарлийн Харис. Описан от носителят на награда Emmy Алън Бол като “пуканки за умни хора”, разказващ историята на колоритна група местни неудачници, “Истинска кръв” обещава силни преживявания.

Имената на епизодите в 3-ти сезон:

Season 3: Episode 01 "Bad Blood"
Season 3: Episode 02 "Beautifully Broken"
Season 3: Episode 03: "It hurts me too"
Season 3: Episode 04: "9 Crimes"
Season 3: Episode 05: "Trouble"
Season 3: Episode 06: "What do you know about love"
Season 3: Episode 07: "Let the Bodies Hit the Floor"
Season 3: Episode 08: "Night on the Sun"
Season 3: Episode 09: "Everything is Broken"
Season 3: Episode 10: "I Smell a Rat"
Season 3: Episode 11: "Fresh Blood"
Season 3: Epizode 12: "Evil is Going On"


Саундтрак:

3х01
"Good Behaviour" by Powersolo "Pistol Whip Me (Back Into Your Arms)" by Acumen Nation "Crazed Country Rebel" by Hank Williams III "On The Horizon" by John Lincoln Wright "Between You And I" by Stoll Vaughan "A Drink With Hank" by Sean Patrick "Necroplasm Fix" by Horrorfall "Here In This Nowhere Town" by Agona Hardison "No One But The Dawg" by Steve McComb "Everybody Wants You" by Billy Squier "Back Blood" by Beck

3x02
"Slither Thing" by Collide "Rondeau From Abdelazer" by The Royal Philharmonic Orchestra (Courtesy of Extreme) "Ride My Train" by Jonathan Clark "Walk First" by Steve McComb "Evil Ways" by The Hampton (Rock) String Quartet "Beautifully Broken" by Gov't Mule "Dixie Rocks" by Derrick Procell "Anyone But You" by Sean Patrick McGraw     by Eduardo Ponsdomenech "I'm Alive" by Shelby Lynne

3x03
"Classically Inclined" by Eduardo Ponsdomenech   by The Roadhawgs "Coming Down" by Acumen Nation "One Of Them Days" by Jesse Dayton "Dry Your Tears" by James Clarke "Howlin For My Baby" by M. Ward "Awakening" - Courtesy of Selectracks "Wild One" by Those Darlins "Two Many Days" by Judy Field's "Spoonful" by Howlin' Wolf "Ain't No Invisible Man" by Jakob Dylan "It Hurts Me Too" by Gaye Adegbalola

3x04
"Bonehead" by Onepointsix "Mamasita" by Daddy P, Spiket & Da Diggler "Blame It On The Fact That I'm A Man" by The Mears Brothers "Walk That Midnight Walk" courtesy of Bosshouse Music "Ten Year High School Reunion" by Kevin Fisher "I'll Cry A River For You" by Bettie Wilson "Train Wreck" by Deanna Johnston "Mozart Concerto For Piano & Orchestra Nr. 19" courtesy of Selectracks "S. O. S." by Sennen "Paradise Circus" by Massive Attack "Wolf Blood Honey" by The Upsidedown "Do Not Conceal Thy Radiant Eyes" courtesy of Extreme Music "9 Crimes (Demo)" by Damien Rice

3x05
"Sober Interlude" by Paul Mirkovich "I Got More Bills Than I Can Pay" by Sonny Ellis "Baby, Let's Play House" by Arthur Gunter "Small Town Banjo Breakdown" by Thomas Richard Smith Jr. "Devastation Road" by eBlues Highway "Mozart: Piano Concerto No. 19 in F major, K. 459: I. Allegro" courtesy of Naxos/SourceQ "Damned If I Do" by Jace Everett "Little Moon" by Honneycombs "Trouble" by Jackie DeShannon

3x 06
Jim Prendergast Honky Tonk Baby MC Solaar La Belle Et la Bad Boy* Billie Holliday I Gotta Right to Sing the Blues* Teresa Stratuas Youkali Tango* Courtesy of Naxos/SourceQ Brahms: 2 Rhapsodies, Op. 79: Rhapsody No. 2 in G Minor Art Lilliards Heavenly Band Bizness Changes Jonny SavarinoOver the Moon Courtesy Bosshouse Music Sixty Days on the Road eBlues Highway Double Shot of You Michael Mazochi Oh My My Cary Ann Hearst Hells Bells

3x07
The Benders-"Mountain Radio" Stone Temple Pilots-"Can't Drive Me Away" Jason Charles Miller-"You Get What You Pay For" Zebra Junction-"Small H20 Blues" Townes Van Zandt & Calvin Russell-"Waiting 'Round To Die" PJ Harvey-"Hitting The Ground"

3x08
Eilen Jewell-“Till You Lay Down Your Heavy Load” Fred Eaglesmith-“Dynamite and Whiskey” The Sadies-“Another Year Again” Lucinda Williams with Elvis Costello-“Kiss Like Your Kiss” Deer Tick -“Straight Into A Storm” Beto Villares-“Nacao Postal” Iron Horse -“Night On The Sun” Otep-“Head”

3x09
“How To Become Clairvoyant” by Robbie Robertson   “Tricked Out” by Disposable Youth   “Be My Queen” courtesy of Bosshouse Music   “Take Me Home” by Nathan Barr & Lisbeth Scott   “Heart of Steel” by Galactic   “So Far, So Good” by Jim Bianco   “Holding On Too Tight” by Brit Savage   “Faith” by Alejandro Escovedo   “Heaven Knows” by James Combs & Joey Peters “Dead and Gone” by Los Infernos   “Everything Is Broken” by Bob Dylan

Към новодошлите: В темата обсъждаме свободно както сериала,така и книгите.Имайте го предвид,ако не желаете да знаете какво се случва напред!

ВАЖНО Списък със заетите територии и свободните зони:

Заети

Ерик-TraYkovA  Бил-zisska Джесика-Джес Alcide-mamakaty
  Лафайет-Dementia Джейсън-svetla_zlateva Грант Баулър-Ян Бибиян
Кевин-Ceciliya  Пам- Maria D Франк - Ян Бибиян
Рене-Sarcasm  Суки- WomanitKa Краля-sunnny

Свободни зони

Хойт Анди Тери
Сам Томи

Органите на реда,които пазят тези територии са:
командир Патинсъновица/ИрПуц,майор Ел/Dementia,старши лейтенант Tara RZ
и лейтенант Дю/R_Dew
Ако искате да се присъедините към тях,трябва да кажете/напишете следната клетва:
"Заклевам се да изпълнявам длъжността пом. шериф и да не залитам по вампири, върколаци и хора, собственост на други съфорумки.
В името Нортманово, Комптъново и прочие (тук да се попълни по избор), амин.
И ще слушам командир Патинсъновица, да не ме хвърли на лошите фенки.Заклех се!!!"


Клуб "Гугутка" с почетен председател tanq 70

Авторитетният клуб “Гугутка” набира нови членки! Критериите са групирани в три раздела:
-физически
-психически
-бойни умения

Гугутко-български разговорник за начинаещи
Групата на клуба във Фейсбук

"Спешна помощ"
 Всички временно изпаднали в несвяст съфорумки,могат да разчитат на помощта на Джеси и NellyR

 Тайни служби и Контраразузнаване: Ceciliya
 smile3508Тя ще ни показва най-горещите снимки и компромати. smile3521

Супер забавна статия: "С какво Истинска Кръв печели пред Здрач" 1-ва част, 2-ра част

Официален сайт:
http://www.trueblood.hbo.bg/
http://www.hbo.com/trueblood/

Трейлър на 1-ви сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=Ci2QHf-Vwko

Трейлър на 2-ри сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=vxytZSAHkWs

Трейлър на 3-ти сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=CVRCaa0Fc7g

Книгите на английски:
http://true-blood.forumh.net/forum-f3/topic-t15.htm

Книгите на руски:

Саундтрака на 1 сезон:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=187517&hit=1

1-ви и 2-ри сезон на сериала: http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=True+blood … =0&incldead=1

Групата ни във Фейсбук:
Четвъртъчните новини на Командира
Комиксите  … ;а mamakaty
Песнопойката на zisska
Резюмета н … 6;т grauchy
Можете да си поръчате първите 3 книги от поредицата тук
Линк за теглене на книгите на български: "Мъртви пр& … 072;к", "Мъртви в Д … 072;с"

Предишни теми:
Тема 1,Тема 2,Тема 3,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11,Тема 12,Тема 13,Тема 14,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18,Тема 19,Тема 20,Тема 21,
Тема 22,Тема 23,Тема 24,Тема 25,Тема 26, Тема 27 Тема 28,Тема 29,Тема 30,Тема 31

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 23:31 от TraYkovA

# 1
  • Мнения: 3 736
Чудо на чудесата.  Whistling

Мерси, Танчик!   bouquet О, може ли само да помоля да й сложиш усмихнатото човеченце, за да я намирам по-лесно темата сред останалите.

# 2
  • Мнения: 1 558
Честито Пуци.   Hug Сега излизам,като се върна ще дооправя темата! Peace

# 3
  • Мнения: 324
Ааааа, не е честно, не е честно..... smile3515 Все врътках рефреша и нищо и докато отида да намажа една филия с пастет на бат Емо сте се нашляпали на финала Confused

Ир, честита ти победа  Hug

Отговора ми на въпроса е - НЕ! Не съм готова за финала  Tired

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 12:39 от mamakaty

# 4
  • Мнения: 3 736
Хаха, мерси, Кате, не беше нарочно. Ако искаш да си изтрия мнението, та да не ти е криво?  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 343
Иххх Не не съм готова за финала Sad
Чудя се дали да не си заплюя Томи / така де да се водя обвързана официално иначе съм Иънова вовеки/ ама ще помисля още малко Wink

# 6
  • Мнения: 324
Ти па, Ир! Ама много та обичам, че си готова на това за мен  Hug Wink
Мене Томи взе да не ме кефи нещо! Кво му има на това момче? Освен, че израстнал в по-голям цирк от нашия тук.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 828
Запис Simple Smile
Не съм дочела предната тема, та обсъдихте ли сватбата?
Гледах снимки, ама Алекс нещо не го видях, бил ли е там  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 343
Мене Томи взе да не ме кефи нещо! Кво му има на това момче? Освен, че израстнал в по-голям цирк от нашия тук.

Първо да уточня Кату говоря за ФИ / фейска кръв/ не ВИ / вампирска/. Според проучване на пазара / професионално при това/ ФИ-то набира популярност не само заради вкуса, но и заради качествата си. Тук няма действие на Виагра, но има доста по - добри други - разходки на слънчева светлина, по привлекатрелен външен вид. Някой нашепват, че почваш да отделяш светлина от дланите си спосонбна да победи вакханка или да осмърти вамп на 3 хиляди години, но за сега не е доказано.
Правим опити в акредетирана лаборатория за смеска на Фи с Ви за да стане ФиВи и да добавим качества като бурен секс и свръх сила и скорост Simple Smile При успех още в начално не съвсем тествано ниво ще ви уведомим. За сега цената на Фи е много динамична и не мога да я обявя мени се буквално всяка минута. Очакваме обаче в скоро време както търсенето така и предлагането да влязат в един постоянен ритъм и съоитветно и стойността на стоката да се позадържи на едно ниво.

За Том като му гледам бащата Simple Smile направо чак свестен е да ти кажа Wink А и очаквам под влиянието на брат си да става все по свестен.

# 9
  • Мнения: 324
Бахахахахахаха, моля да ви бъда опитно зайче при тестването на фиви-то. Пък за Фи-то - мчи да де, ние с такова работим  Wink

И аз се надявам да се освести Томито, щото ми беше адски сладък.

# 10
  • Мнения: 78
Оп айде  Hug
Трайки - мерси за темата   bouquet Hug

Не, не съм готова за финала! Като се сетя, че има само още 2 серии  Cry
Томитоо... преди ме кефеше...

Не съм дочела предната тема, та обсъдихте ли сватбата?
Гледах снимки, ама Алекс нещо не го видях, бил ли е там newsm78
Аз последно четох, че е в Швеция да снима филм  Peace

# 11
  • Мнения: 6 365
Като говорихте за Фи- поздравявам ви с една българска и почти истинска фея- Фео Мустакова, първата българска балетмайсторка:



Както си му е редът при феите, изключително здрава, наскоро празнува 102 години.

Аз лично съм доволна от "курабийките" на Съмър, но както винаги си мислех, че добре ще й се отрази един побеснял питбул.

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! От година ви чета, ако не и повече, но едва сега се престраших да се регистрирам и да ви пиша. Изключително забавни сте, след толкова четене имам чувството, че почти ви познавам... А сериалът е фантастичен, меко казано  Simple Smile Приятен ден на всички и до скоро!

# 13
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Хайде и аз да се разпиша..първи ден от отпуска-Здрач ден,все още само на първия,но цялото време е пред мен  Joy

# 14
  • Мнения: 324
trippindaisy, добре дошла в цирка  Hug Ти си една от малкото напълно подготвени и запознати, преминали от раз фейсконтрола  Mr. Green Надявам се често да се вписваш, за да те опознаем и теб  Grinning
Сега да питам - Бил или Ерик  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт