"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ - TEMA 4

  • 48 991
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 138

Я ме светни миличка - от понеделник в кои часове ще дават филма по Фемилито,ако знаеш разбира се!

ПОД ЛИПИТЕ ще се излъчва на 40-минутни епизоди от 18 октомври по Диема фемили от 12.30 до 13.30 и от 22.00 до 23.00ч
Честито
bowuu

другото е... сами си знаете: 2 минути песничка отпред, 2 минути песничка отзад, 10 минути реклами и още толкова автореклами... Simple Smile

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 618
Е-е-е,Алис,нали затова си го заплюх!Дано никоя не се полакоми за него- така наплют-бр-р-р...Той най-тамам ми падна на сърце-готин,тежкар,а и на възраст-горе-долу...
Хахаххаха...нашта Сова как се уреди...Халал да ти е Совеее...със здраве да си го ползваш... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy
Байдауей...алоооуууу Пловдивчанките...нема ли покани за нас от Софето бре...? newsm78

Снощи се изнизах по терлички, извинявам се, но заспивах права на стола. Зизке - добре сте дошли, стига да имаме време и желание, само кажете един ден и ще опънем червения килим.    bouquet  bouquet Тепето ще ни събере всичките!   bouquet

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Мераба  аркадашларки  bouquetГледам на никоя не съм липсвала,а CryДаже някои и ще са били   доволни сигурно Twisted EvilЗа срещата-ако съм свободна(от Езелко hahaha там съм!Нелка,Мечо мен гледаш ли го в Песента,не е лошо филмчето,макар че цАлувките са мноооого кът.Имам пропуск на 3 серии от нашите липички   и сега засядам да гледам.Хади гюрюшурюз  love001

ПП Апропо,Зизуранке тоз гюзелко  докога ще го кисниш бе джанъм,ша гъбяса вече Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 5 138
Злати къде е тая песен бе джанъм с Мачо мен.

# 709
  • Мнения: 0
Злати къде е тая песен бе джанъм с Мачо мен.

Ето, даже и с превод от Севи - Безкрайна песен  Hug

http://vbox7.com/channel:154253

# 710
  • Мнения: 5 138
Злати къде е тая песен бе джанъм с Мачо мен.

Ето, даже и с превод от Севи - Безкрайна песен  Hug

http://vbox7.com/channel:154253


newsm20

# 711
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мераба  аркадашларки  bouquetГледам на никоя не съм липсвала,а CryДаже някои и ще са били   доволни сигурно Twisted EvilЗа срещата-ако съм свободна(от Езелко hahaha там съм!Нелка,Мечо мен гледаш ли го в Песента,не е лошо филмчето,макар че цАлувките са мноооого кът.Имам пропуск на 3 серии от нашите липички   и сега засядам да гледам.Хади гюрюшурюз  love001

ПП Апропо,Зизуранке тоз гюзелко  докога ще го кисниш бе джанъм,ша гъбяса вече Joy Joy Joy
Как да не си липсвала бре...? На мене много ми липсваше...! Hug Heart Eyes
А ся бегам да острим сатъра...че пак си се огледала в Езелко... Joy
Внимавай много...незнайш га може да ти фръкне зелката... hahaha hahaha hahaha

...Мамин благ...

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 51

Зизи,скиваш ли де бях кат ма  нямаше hahaha

# 713
  • Мнения: 3



Благодаря за поканата, много обичам Пловдив!


 Другите ви ги отстъпвам, но си имам един любимец още от
Аси и за него съм готова на всичко ...и срещу хеликоптерите на Зизу ще застана ако трябва!

# 714
  • Мнения: 0



Благодаря за поканата, много обичам Пловдив!


 Другите ви ги отстъпвам, но си имам един любимец още от
Аси и за него съм готова на всичко ...и срещу хеликоптерите на Зизу ще застана ако трябва!
Joy Joy Joy
Е това деденце е велико, без майтап, страхотно играе!

# 715
  • Мнения: 0
 
 

Днешната серия пак ще е интересна  Hug

# 716
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Зизи,скиваш ли де бях кат ма  нямаше hahaha
Само за сведение на тез дет не знаят...тва до Езелко не си ТИ...а Зейнеб Бешерлер... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 717
# 718
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Едно поздравче за всички Йълмазки-Бюлентки.

http://www.youtube.com/watch?v=Lzxo-DUThu8 - bülent inal - Dreams_yb

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 618
http://i53.tinypic.com/2czpwdd.jpg


Благодаря за поканата, много обичам Пловдив!


 Другите ви ги отстъпвам, но си имам един любимец още от
Аси и за него съм готова на всичко ...и срещу хеликоптерите на Зизу ще застана ако трябва!

  bouquet  bouquet  Стига да имате път и желание да дойде под тепетата, сте добре дошли. Няма само в София да има срещи я.  Joy Joy
А това деде е уникален актьор, още от Аси успяваше да лази по нервите, а в Езел е уникален. Обещаваме няма да го закачаме, ама да ти кажа нищо, че е на възраст, налитат му - имаше една снимка на червения килим с Ниргюл. Да го пазиш.  hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт