Хелоуин наближава МАЙчето се пременява - 4 тема

  • 20 639
  • 741
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359

                           
Ние сме 93 мами и очакваме 93 бебета
01.05.2011
mi6lena -  stork-boy
LadyDidi  
gabaritka
julia_m
02.05.2011
zazka  
Мамарина- stork-boy    
Tirirca
03.05.2011
sve82  
 lenybeibi  
Samisi
sladur
правда_z
къщичка в гората - stork-boy

04.05.2011
klukarkata
Хера
мама на Ванко  
05.05.2011
Lussy  
 зу  
 moony
cveti_8203
Джей
06.05.2011
benitta  
margo8211  
menyanthe  
ivk@    
oposum4e  
Sunny me
diana lobodova
Danieli@@
07.05.2011
 
mariasb
08.05.2011
milish  
MaightyBabka  
Льони 77
.polita
09.05.2011
violenzaa  
KaMeTo  
Гери  
10.05.2011
11.05.2011
Merrytime
12.05.2011
princess SHE
dennii

13.05.2011

nins86  
14.05.2011
15.05.2011
milena
meri
spasdidi
anhelika13
Mary Lu
16.05.2011
Hope 4 life  
lina ina  
kukuvica
rufinka 2
ninasnina
17.05.2011
loxten  
tracy t  
kika vn
٠•●love●•٠·˙
лава
silvia1111
18.05.2011
Petinka25  
kamaria   a val
19.05.2011
elissee
20.05.2011
Gergka  
danaq lv  
Nina -  stork-girl
genisi
21.05.2011
nelka bg
sisi_
cvete78
22.05.2011
 Daqnna2008
23.05.2011

24.05.2011
Tony st
dessince
NickyTo
25.05.2011
Ralica85  
archy  
26.05.2011
27.05.2011
ralka.malka
uniqueless
vesy1  
28.05.2011
elfi4ka  
Miss Monk
Maria_I
29.05.2011
*milly*  
winy  
Myst  
30.05.2011
Aivi2006  
jenny b    
wallka- нашата баба
stefani_s
Donna Ani
31.05.2011
Tedy
bonbonkata-maia
01.06.2011
panty  
desi shisha  
mimasugar
04.06
FIRE GIRL



Полезна и интересна информация, относно бременността, раждането, кърменето и живота с новороденото!

Бременност


Средни размери на бебето в различните седмици от бременността


Калкулатор
Календар на бременността
Дневник на бременността
Бременността по седмици
Бременността по седмици (на английски)
Приблизителни размер … бебето по седмици
Средните ехографски фетални размери през бременността (англ. ез.)
Снимки от ултразвук през различни седмици от бременността
Как изглежда бебето през различни седмици от бременността
Биология на вътреутробното развитие
Прегледи и изследвания
Какъв цвят ще са очите на бебето
Хранене по време на бременност
Хранене на бременната жена I
и втора част
За кафето по време на бременност
Билки и бременност
Напълняване по време на бременност
Калкулатор за препоръчително увеличаване на теглото по време на бременността
Запек по време на бременността
Как да се борим със 'сутрешното' гадене, тема от форума
Какво да съблюдаваме по време на бременност
Неудобства и притеснения на бъдещата майка
Коремни болки и спазми по време на бременност
За секса - опасения и погрешни схващания
Йога за бременни, пренатално общуване
Красива бременна
Грип и бременност
Лечение на простуда и грип по време на бременност
Баба каза така - бабини рецепти за простуда, тема от форума
Бременна с второ дете
Информация за всички бъдещи майки
Витамини и бременност
Обезводняване и преждевременни контракции
Подготвителни (Бракстън-Хикс) контракции

Последна редакция: вт, 02 ное 2010, 18:02 от Хера

# 1
  • Мнения: 3 459
Първа  Grinning

Oт мен една картинка, много и се кефя. Хера ако ти харесва може да я сложиш в заглавната страница Simple Smile
И един полезен линк  Hug

Samisi, пратих ЛС Simple Smile

Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 17:45 от Джей

# 2
  • Мнения: 13
Момичета какво стана с паролата за албумчето няма ли кой да ми я прати ?
Всъщност къде е това албумче?

# 3
  • Мнения: 4
Айде и аз да се включа рано рано:)))Днес обиколих почти всички лекари-личен стоматолог,даже успях и кръв да ми вземат.# четвъртъка подред ще ме дупчат ама кво да се прави Simple Smile
Хера благодаря за темичката  Hug

# 4
  • Мнения: 331
Добро утро от мен и честита ни нова темичка  Hug
Donna Ani, добре сме мила, овършах магазина от линка, който бях дала и сега корема може да си расте на воля без притеснения, че нещо ще му стяга. Мислех да го снимам днес, ама бързах за работа , така че другия път.
Аз като си гледам коремааа, той някак си расте в долната част, даже не знам как да го обясня....Не е кръгличък, а само долната част под пъпа ми е яко издадена напред - смешна работа  newsm78
Колкото до магнезия и витамините - аз моите ги спрях - от тях така се подувах жестоко и от желязото такъв запек имах, че не можех да гледам... #Crazy Питах док, той каза, че ако нямам оплаквания и се храня разнообразно са напълно ненужни. Пия само фолиева, вие до кога мислите да я пиете????  newsm78
Хубав ден от мен  bouquet
А и да питам Lady DiDi къде се изгуби?  newsm78

# 5
  • Мнения: 237
запис и да отговоря за фолиевата на мен ми казаха до средата или края на 4ти месец се пие фолиевата

да споделя и нещо от опит...за тия които им се гади по малко,на мен ми се гади почти всеки ден,установих че е от ниското кръвно или по точно ми се събират границите и когато стане започва едно гадене,отвратително,два дни по ред си го вдигам с кока кола понеже кафе не ми понася вече,за съжаление и се чуствам добре няма гадене,няма нищо и главата ми е бистра,не ми се спи толкова много...може да е вредна колата но в случаят за мен се оказа полезна

Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 18:47 от kika_vn

# 6
  • Мнения: 331
запис и да отговоря за фолиевата на мен ми казаха до средата или края на 4ти месец се пие фолиевата
Мерси, kika_vn  Hug
Да ви кажа нямам търпение да спра да пия прогестерони, киселини и тн. Сутрин зле ми става само като ги видя тез хапчета, не знам що така, но още малко... Peace
п.п. да ви питам за съвет относно новата ми "екстра" - цялото ми лице е с едни малки, гадни, дребни пъпчици...каквооо да ги правяяяяя ????  smile3511

Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 19:01 от Hope_4_life

# 7
# 8
  • Мнения: 15
Аз да ви кажа за още нещо полезно - земна ябълка.

Мъжът ми сега ми донесе и се разрових из нета за нея. Съдържа много калций, желязо, витамин А и Ц, инулин (разтворими фибри), както и фрукто-олигозахариди, които действат като пробиотици (против гъбички!)... Понижава кръвната захар и холестерола, спомага за стопяване на тлъстините, помага за запек, възстановява чревната флора и метаболизма като цяло, страхотен имуностимулант.
Аз направо я беля и ям сурова - много ми е вкусна.

# 9
  • Мнения: 4
Мамчета аз да ви кажа не исках да пия нищо газирано,но открих че като пия газирано и не ми се  Sick , да ви кажа вече не ми се гади а направо си отивам и  Sick .Но това е само като ям нещо тежко ,а най - добре ми влияе газирана вода със лимон и мед,направо ми е супер и това си пия Simple Smile и спрайт-това е другото Simple Smile
А земната ябълка и на мен ми е много любима ама сега не съм пробвала да видя как ще я понеса Simple Smile

# 10
  • Мнения: 32
здравейте мамчета Simple Smile взех изпит 1 Simple Smile излезе ми и бхс-то и в началото малко се шашнах но като поразрових се оказа че резултатите ми са чудесани.

samisi на мен ми взеха кръв на 13 и днес излязоха резултатите - значи към 8 дни Simple Smile в интернет ги гледах току що Simple Smile
хера много благодарим за бързата реакция с новата тема Simple Smile
хоуп и аз се чудех - от доста време не е писала Simple Smile

открих че ми е гадно само от пилешкото а от червените меса се чувствам добре и не ми се пие нищо друго освен вода ... Simple Smile

# 11
  • Мнения: 23
уфф аз малко стъпих на крака и сега пак ме събори, днес цял ден съм по пижама в леглото... да не говорим, че  Sick не ме пуска, да му се невиди, преди малко айде пак, амааа няма какво вече, тааа само едни звуции, едно чудо, ще се гръмна. Пак ми се приспа.. отивам да се меря на кантара и лягам.. Лека и спокойна нощ от мене!!! Дано утре е по - слънчево в коремчетата ни!!  Praynig

# 12
  • Мнения: 235
Здравейте здравейте,
може ли малко помощ от Вас.
Аз съм от юнските мами, а през 2006 станах майска мама на принцеса
Та искам да попитам Вас, тъй като сте малко по-опитни Grinning
В момента по калкулатори от нета съм в 4 седмица и 5 дни. Това значи ли 5-та седмица или си е 4-та
Другото и по-важно е....снощи с мъжа се отдадохме на ласки и после текна съвсем малко кръв-до днес при ходене до тоалетната зацапва хартията - кафяво. Звъннах на док и тя каза утрогестан и ношпа. Дали се е случвало на някоя от вас и оправиха ли се бързо нещата?
Предварително Ви благодаря за отговорите, бъдете здрави и усмихнати... Laughing

# 13
  • Мнения: 331
mimic, важното е, че си звъннала на док и че тя е казала какво да се прави. Много момичета тук пием тези лекраства и сме ок! Ще мине, спокойно!  Hug
За седмиците - да, значи си в 5  Flutter
а аз да използвам и да питам - имаше едно поверие (поредното) за пола на бебето - ако се носи високо  - значи бебето ще е .......(мисля, че беше момче, но не съм сигурна) , ако се носи ниско - ...... - ако някой се сеща кое какво значеше да каже.  Peace

# 14
  • Мнения: 119
Привет на всички дами !  Grinning

mimik на мен ми се случи абсолютно същото,което ти разказваш и в същата седмица след ласки  Wink
Оттогава съм на Утрогестан 2х1, още щом започнах да го прилагам кафеникавото зацапване изчезна,но доктора каза да продължа до 9 г.с. и после ще прецени дали има нужда. Так,че не се притеснявай, всичко ще е наред мила  Grinning

Hope_4_life
и аз имам същия проблем,излизат ми едни гадни подкожни пъпки,които много ме болят, много ми е неприятно,а с първата бременност нямах  Cry, аз подозирам,че това е прогестерона, който допълнително взимам сега и ще видя дали като го спра ще ми и зчезнат ,ох дано ! Grinning  За това поверие и аз съм чувала,така е както казваш, момче високо,момиче -ниско, но не знам дали е вярно, сега като се сетя,като бях бременна с дъщеря ми,като ,че ли корема ми беше ниско долу  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт