Януарски мами броят килограми! - 13 тема

  • 31 293
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 12
Добро утро
Пепита мерси за закуската  bouquet
Да честитя и аз празника на именниците

# 751
  • Мнения: 455
Добро утро момичета! Hug
В тази тема се включвах много малко, но ви четях с интерес, надявам се в новата да съм по-активна. Предложението на Мила за име на новата тема много ми допада!
Честит празник на всички именници!
Вчера разгледах отново албумчето с покупки - напълнили сте го с невероятни красоти!!! newsm32

# 752
  • Мнения: 422
Момичета добро утро и ранна почерпка от мен, че днес съм именница


Ура добутах и  аз съм в 8 ми! newsm44

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Честито на всички именици - да сте много здрави, щастлими и обичани   bouquet Hug

# 754
  • Мнения: 93
Говорихме за училището на "9 месеца". На мен ми допадат следните лекции:
19 ноември - "Безпроблемно раждане - контракции, дишане и обезболяване"
26 ноември - "Масаж и гимнастика на бебето. Двигателно развитие през първата година"
Мисля да се запиша, ако се съберем повечко ще е супер Simple Smile

Аз също може да се запиша, че и без друго от другата седмица съм отпуск и ще се чудя какво да правя? Тези в Цум ли бяха лекциите?
Ноеми кефиш ме, хванала те е една позитивна и весела вълна, давай зареждай ни Party

# 755
  • Мнения: 6 442
Аз май се появявам само, за да кажа, че нямате изчитане.
Да излизам болничен вече.

 Tired

# 756
  • Мнения: 539
Здравейте, всички!  Hug

Аз съм от януарки 2010. Минавам само да ви поздравя и да пожелая на всички леко и радостно раждане!
На 11 януари родих сина ми, всичко мина много леко, спокойно и безпроблемно.  И ето, сега на скута ми спи едно прекрасно дете, което вече се учи да ходи и се смее по цял ден.  Не се тревожете. Наслаждавайте се на останалите дни от бременността. Това е уникално време от живота. Стискам палци на всички ви! Бъдете здрави, спокойни и щастливи - сега и след раждането!   newsm2
На фона на всичките ни страхове, заели толкова страници, това е най-точното място за чудесното изказване на sunrise7!!!
Повярвайте му, момичета!
Ще се справим, а после ще имаме най-, ама най-хубавите усещания на света!
Имам и предложение за заглавие на тема, ама за по-нататък (да не бързаме още): "Хайде, идвай вече, чакано човече!" - но това за след Коледа, някъде...

# 757
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Добро утро и честит имен ден на всички именници  newsm51
Май май превишихме лимита на страниците в тая темичка,ако има можещи нека пуснат нова  Hug
Аз имам питане, колко време след раждането се чистиш от лохиите и обилни ли са?

# 758
  • Мнения: 58
...Аз имам питане, колко време след раждането се чистиш от лохиите и обилни ли са?

това,което изчетох по статии  и форуми за лохиите- като цяло казват 40 дена. Но има жени,при които и по-малко-15-20 дена. И си вадя извода,че при всеки е различно. Незнам дали са обилни,може би в началото...

# 759
# 760
  • Мнения: 11
Добро утро, момичета!
Mish, Честит Имен Ден! Носи си името със здраве и благоденствие, а януари месец - да гушкаш едно хубаво малко здраво човече!!!   bouquet smile3541
И двете предложения за заглавие на новата тема - на Мила Иванова и на Az i ti - СА МНОГО ГОТИНИ!!!
Относно страховете за раждането - като се има предвид, че ще ми е за първи път, ме е страх и от двата начина, понеже е непознато. Иначе не чета излишно страхотии, опитвам се да не мисля много-много за болки, разрези и т.н. Важното е бебчето и аз след всичко да сме добре. Иначе искам нормално раждане - просто все пак секциото си е операция, а мен такива работи не ме кефят!!! То ясно, че болка и минуси има и при двата вида раждане.
Относно лохиите - стана ми любопитно и ето какво намерих в Интернет:
http://www.az-jenata.bg/index.php?page=article&aid=1879

Общи условия

Активация на акаунт