Ту наляво, ту надясно, януарско бебче ритка бясно! -14 тема

  • 22 581
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Бостън
  • Мнения: 13 597
Simple Smile)) Много ви се радвах последните страници! Освен да си сложа и аз мнението по горещите теми и да ги затворим за около месец, а  Wink?

Мастта - ползвана е дълго, ако е екологично чиста и правилно обработена не виждам особена разлика в сравнение със съставките на много от реномираните мазила (които пък също понякога съдържат и парабени и други не особено  приятни неща на основата на деривати на нефта). Според мен, пак подчертавам, само според мен едно здраво бебче не само че не би имало проблеми със мастта, но може и да му повлияе добре... обаче аз никога не съм мазала себе си или дете заради миризмата.

Т.нар. осоляване винаги съм ги го представяла като щипка сол във ваната с цел да се имитира морска вода, защото знайно е морската вода е много целебна за всякакви кожни проблеми (кожата ми става страхотна и всички пъпки и ранички ми изчезват след 3 дни на море). Това, коеото вие пишете, че децата се покриват с морска сол до изгаряне не съм го знаела и наистина е шокиращо!

Всяка майка си решава с какво и колко познавайки детето си, опитва, отхвърля... това, че на едно бебе му понася Бюбхен не означава, че и на другото ще му понесе. Което за капак на означава, че козметиката е лоша, а просто, че бебетата има различна поносимост към различни съставки.

Споровете могат да бъдат и много забавни, когато са с чуство за хумор и убеждението, че няма една единствена света правда по въпроса как се гледа бебе  Grinning Аз много оценявам всякакъв споделен личен опит и съм благодаран на момичетата, които отделят време да споделят, пък дали и кога бих го приложила на моите вече е друг въпрос. Но и аз съм отгледана от 1-ва седмица с кисело краве мляко и по всички форумни логики трябва да съм силно алергична, а това не е така... убедена съм, че нашите хлапетии ще оцелеят и пораснат и на кърма и на формула и ранно захранени...

Така и така станах многословна да ви покажа снимките на 2 хлапета, които гоних в събота за да снимам натоварена с 2 фотоапарата, раница и 4 обектива  Crazy това в продължение на 3 ч - накрая се носех като пияна стринка от умора и бях убедена, че ще родя до вечерта!

IMG_3470-PPL by

IMG_3548-PPL by

ПС Някой ми беше задал въпрос за снимки и се опасявам, че съм забравила кой и какво питаше и много ме е срам  Embarassed Моля, момичето, което ме питаше да ми пише, че е безобразие да съм толкова изкуфяла!

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 15:37 от Agent Provocateur

# 736
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Mish, значи има още 8 седмици до края, нали? Всяка седмица ако качва по 150гр, както през последния месец, ето ти ги още 1200 гр. Значи общо ще станат поне 2900. Да, ама то от тук насетне като почне да шишкавее с по 200-250 гр. на месец, ще направи доста повече. А това "измерване на теглото" на ехографа ... според мен е с доста големи отклонения.
Не се притеснявай, нали доктора е казал че си е в норма!   Hug

# 737
  • Мнения: 1 424
Изобщо не сте ме разбрали правилно, имам предвид да четем и споделяме инфо, като разказваме от опит. А не да се обиждаме и нападаме, за мнения които не споделяме.

На практика обаче не мога да подмина, когато някой нарече моят избор "безумие", както в 2-3 поста по-нагоре, при все че и аз и други момичета призовахме за толерантност и уважение на правото на избор на всяка една от нас. Кому са нужни подобни квалификации    ooooh!

# 738
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
 Jorjianaaa, не разбирам защо ме цитираш. В случая имах предвид пост на друго момиче.  Peace

# 739
  • Мнения: 488
Jorjianaaa, не разбирам защо ме цитираш. В случая имах предвид пост на друго момиче.  Peace

В подкрепа на твоя пост, споко  Hug

# 740
  • Мнения: 1 424
 ooooh! днес нещо ми липсва словесната комуникация.

 tonche исках да кажа, че те подкрепям  Peace

# 741
  • Мнения: 93
хи-хи, днес ме кефите! Ама не смея вече да се включа в спора- мас, газ или Chanel  Joy

Мен пък утре ми е последен работен ден и се настройвам отпускарски. А кой ще прави следащата тема, че тази вече прелива?

# 742
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
 JorjianaaaEmbarassed   bouquet

# 743
  • Мнения: 2
Момичета, хормоните нещо май са се разбушували Simple Smile  Hug Айде някой да пусне нова тема и да се кротнем Simple Smile

Ох, половин час се чудя какво щях да ви питам, ама се сетих Simple Smile Ние хубаво обсъдихме свекитата, ама как се справяте с майките си (и бабите, за тези, които все още имат такива)? Аз предния път много пъти си хапах езика да не кажа нещо по-остро на майка ми, която все даваше акъл кое и как трябва да се прави, после по едно време тя се усети и спря, но сега пак започна отдалеч. То не беше "ама ти пак ли ще кърмиш" (предният път тя и свекърва ми ми извадиха душата да съм го била захранела това дете - едната искаше да му давам кисело мляко в трети месец, другата - кашичка в четвърти, щото само кърмата не му била стигала и то било гладно, а детето си качваше като по учебник над кило на месец), то не беше да му топя бибероната в медец, че да си спинка сладко, то не знам какво не беше. Сега след месец майка ми ще дойде при нас да помага в началото и аз вече съм стресирана Simple Smile Та, как е положението при вас?

# 744
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Мацки, има ли някоя друга като мен дето ще ходи на работа до последно?

Та да запазя за себе си оправданието, не стига че бременна, ами и изпушила от работа   Laughing

# 745
  • Мнения: 180
Та, как е положението при вас?
Подобно TiredА като отрежа по-рязко ми се и сърдят(майка ми)другите само се правят на расеяни,все едно не са чули.
Днес пак много хубаво време,пак много разходки,ама нещо пак забравих водата и като ми стана топло
Crazyпак щях да се пъркулясам...ужас.Днес нещо много ми пада кръвното,ще взема да си го премеря...

# 746
# 747
  • Мнения: 422
Mish, значи има още 8 седмици до края, нали? Всяка седмица ако качва по 150гр, както през последния месец, ето ти ги още 1200 гр. Значи общо ще станат поне 2900. Да, ама то от тук насетне като почне да шишкавее с по 200-250 гр. на месец, ще направи доста повече. А това "измерване на теглото" на ехографа ... според мен е с доста големи отклонения.
Не се притеснявай, нали доктора е казал че си е в норма!   Hug
Благодаря ти за подкрепата явно всички ни хваща параноята накрая   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт