SUPERNATURAL - Give me back my soul

  • 20 930
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 0
Записвам се първа Wink Стиче, мерси за темичката, ако имаш нужда от помощ, насреща съм. Simple Smile

Buddy TV както винаги се стараят да не скучаем между епизодите и още днес следобяд излезна статия с прелюбопитното заглавие "What happened to Sammy's Soul?" Естествено има 3-4 теории след днешния епизод, ако не искате да се спойлерирате, не отваряйте линка: http://www.buddytv.com/articles/supernatural/supernatural-theory … -happe-38527.aspx
А за мое огромно изумление, авторът на статията не по-зле от нас е успял да намеси дори Самулета в интригата! Wink

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 19:49 от Dana_Scully

# 2
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Пу втора Laughing Стиче,  Hug, тъкмо си мислех, ще ли ни заключат ако прехвърлим петдесетака Laughing
Да ни е честита новата тема и да я изпишем по-бързо и от предишната. Нямам търпение да разбера каква е новата концепция на Главната.

# 3
  • Мнения: 1 343
Третааааалюбимо число.

# 4
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
  bouquet

# 5
  • Мнения: 12
Запис и от мен, да ви следя.

Благодаря за темата        bouquet

# 6
  • Мнения: 1 162
Здравейте, момичета  Hug . Чета ви от известно време и харесвам темата ви.
Преди ден изгледах всички серии на сериала и с ръка на сърцето си признавам, че съм зарибен горд фен. Мириел от много време ме агитираше да го гледам, но все не оставаше време. После започна да съжалява, че ме е накарала, защото се надяваше да стана фенка на Сами, но... не извади късмет. Както и да е, това е друга тема.
Няма да ви занимавам и с впечатленията си за всеки сезон, герой и т.н., че ще ме отпишете още преди да сте ми прочели фермата.
Само ще кажа, че се надявам да приемете сред редиците си още една запалена фенка на Дийн (винаги на първо място), Кас, Сами и свръхестествените същества.  Simple Smile

# 7
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Примък и аз в новата тема Grinning Улучих да съм седма Party

Stitch
,  Hug    bouquet

Да доложа, че още не съм гледала новата серия. Най-вероятно утре ще свърша тази работа. Интересна ли е? Grinning


mi6eto_ , добре дошла на Маракана Grinning  bouquet

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 20:05 от Izida

# 8
  • София
  • Мнения: 44 120
  bouquet

mi6eto_ - добре си ни дошла Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 20:09 от Angel_Dust

# 9
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
mi6eto_ ,  Hug Хе-хе, викаш сега Мириел си посипва русите коси с пепел, а? Laughing
 На мен специално ще ми е интересно да прочета за впечатленията ти от сезоните и героите, все има още нещо за казване и обсъждане.
Изи, ми интересна е. Как ще устискаш до утре-не знам Rolling Eyes Laughing

# 10
  • Мнения: 1 162
Добре заварила. За Маракана ако има някакви уговорки за тренировки, стреляне със снимки и т.н. казвайте, че Мириел крие всичко от мен.

Относно впечатленията ми, предполагам, че се покриват с вашите, но може би има само едно нещо, за което няма да сте съгласни с мен. Поне Рали ме анатемоса като чу (буквално). Та на мен много ми се искаше да видя Дийн като Михаил. Някак исках да го видя този мъж още по - властен, силен, могъщ. Може би леко арогантен, не знам защо. Но много ми се искаше да каже "Да", дори и да е само за малко. Разбира се, после щеше да остане като зеленчук, но Кас можеше да измисли нещо.

# 11
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Това за Дийн и Михаил не е лоша идея. Сигурно щеше да е опасно властен Heart Eyes На мен даже младия Джон ми хареса, като се "даде" на Михаил и като сложи пръст върху усните си, а иначе хич не ме влече.

# 12
  • Мнения: 1 162
Това за Дийн и Михаил не е лоша идея. Сигурно щеше да е опасно властен Heart Eyes На мен даже младия Джон ми хареса, като се "даде" на Михаил и като сложи пръст върху усните си, а иначе хич не ме влече.

Абсолютно съм съгласна с теб. То и на мен тогава ми се прииска да видя и Дийн така. Но мисля, че Адам не го направи както младия Джон, или поне на мен не ми се понрави толкова много.

# 13
  • Мнения: 3 818
Стиче, мерси за темата  love001

Добре дошли и на мишето и Катрин Grinning

Ще гледам и после ще коментирам Grinning

# 14
  • Мнения: 436
Благодаря за труда по новата тема, Стиче!
Гледах, хареса ми, интересна е серията. Няма да казвам друго.

Добре дошла на новата мараканка!

Общи условия

Активация на акаунт