Отговори
  • Мнения: 2
Добре дошли на всички бъдещи Юнски мами.
За сега сме 55, очакваме още нови попълнения.

01.06
panty-второ дете
Donna_Ani - второ дете
Ана2 - второ дете
Kреола




02.06

nilata - второ дете



03.06
FIRE_GIRL -второ дете




04.06




05.06
chin- първо дете - София
vova- второ дете - Варна





06.06


Alexxx- първи деца -(близнаци) София - 31г




07.06

Mаidenly – първо дете
Volna_peperudka - четвърто дете - Варна/ Алпите
deskatta - първо дете




08.06
Silver_Angel - първо дете - гр. Варна
             ЙО- първо дете - гр. В.Търново
Severinka -  второ дете





09.06

macinda - първи деца



10.06

lbaltova – първо дете
sunshine33- първи деца





11.06
avgusta21, второ дете
    Шунка, второ дете - София
    eva_82, първо дете - Пазарджик
    dimar_t, първо дете, 31 г.
    tzvetich - второ дете
mund





12.06
iani87, първо дете, 23 г.
          А н и, второ дете - Шумен                                          
 Mia-mia, второ дете - София
m-i - първо дете





13.06
sisi_dac - второ дете
Буби - първо дете





14.06
mama_nanka -  второ дете
misi- второ дете
buffy - второ дете
bubulina83 - първо дете
the blue fairy





15.06

Terrana – второ дете




16.06
Мама_Звярка - второ дете - 30г.




17.06



18.06



19.06

m-g -първо дете (татко)

TinaT - първо дете
Mi6ki
М@я – второ дете





20.06

РаО - първо дете




21.06

ҳ̸Ҳ̸ҳBunnyҳ̸Ҳ̸ҳ – първо дете
Zzvercheto - първо дете
ВяраВики - второ дете



22.06



23.06

silvia7712 - първо дете




24.06

mama_Pufa - второ дете




25.06

aneli- второ дете
didolinkata - второ дете
mu6moronko




26.06




27.06

juji123 - първо дете




28.06



29.06

enny_art - второ дете




30.06

GARLEY
Nakri88 - второ дете



Полезни линкове и статии



Калкулатор
Календар на бременността
Бременността по седмици
Приблизителни размери на бебето



Прегледи и изследвания
Хранене по време на бременността
Калкулатор за препоръчителното наддаване по време на бременността



Коремни болки и спазми по време на бременността

За секса по време на бременност
Запек по време на бременността
Красива бременна
Грип и бременност
Как изглежда бебето през различните седмици от бременността
Неудобства и притеснения на бременната
Баба каза така...
Дневник на бременността
Билки по време на бременност



Албум - www.snimka.bg -> mamajune2011, парола на ЛС

Предложения за заглавия :
„Гаденето си отиде вече, тупка сърчицето на Юнското човече”
„Първият триместър почти отмина за Юнската дружина”


Очакваме още много бъдещи мами да се присъединят към нас..

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 10:44 от mamajune2011

# 1
  • Мнения: 74
Здравейте, момичета!
Аз ли ще сефтосам новата тема   bouquet
Вещицата и Ади и бебе напълно ви разбирам особено Ади и при нас е подобна ситуация само ,че не кървя поне за сега.Контракции си имам както и ,когато бях с Мони и незнам как ще се бременее.Дано всичко да се оправи и да е само период  Praynig
Само аз ли още не съм видяла сърчице май,май така излиза.... newsm78
Чин честито за изпита все така да ги вземаш!
За дрехите ще си вземам някакъв панталон или дънки ,моите съм ги дала на някоя приятелка и не мога да се сетя на коя?
Има панталони и по 40-50лв.

# 2
  • Мнения: 1
благодаря за темата на чин и мая newsm51 и с това лилавоооооо много ми е любимо сега  bouquet
анели аз още на скан не съм била,а мислех че само аз не съм видяла бебо:(

# 3
  • Мнения: 90
Спокойно дами,и аз не съм го видяла още това "малко чудо"  Grinning Запазих си час във вторник,дано всичко е наред!
Ади,радвам се,че пак се появи!  Hug
Вещичка,какви са тея контракции?Да не си се пренатоварила нещо?пий си хапченцата и нека по-бързо да се оправиш! Praynig
Аз отивам да нанкам,че утре "работната мама" пак е на работа  Laughing Лека и спокойна на всички!

# 4
  • Мнения: 274

Добро утро!Слънчев и усмихнат ден на всички! newsm51

# 5
  • Мнения: 4 413
Добро утро дами
Как сте днес? Дано всички неразположения са поутихнали.

Аз пък цяла седмица не мога да се събудя и има чувството, че мога да заспя на всяко едно място. Днес обаче съм се ококорила рано рано. Имам уговорка с една приятелка да поизлезем и точно като дойде часа ще ми се доспи. Ненормална работа е това  newsm78

# 6
  • Мнения: 71
Добро утро,мами Simple Smile

chin страхотна ни е новата темичка Simple Smile Аз си пожелавам в нея да няма никакви прокървявания,контракции,болни,сополиви...Само с хубави новини да ни се пълни темичката  Flowers Four Leaf Clover

FIRE GIRL как ми се допи виенско кафе... Simple Smile

Момичета,благодаря за подкрепата.Аз цяла нощ не можах да спя-ни на ляво става,ни на дясно.Боли ме и това си е.Но не са контракции,което си е напредък голям.Някакво дърпане и тежест усещам и ги отдавам на това,че матката се разтяга.Не искам да си мисля друго,това ми действа успокояващо.Инче но-шпа си свърши работата.Абе няма страшно,докато се пият хапчета,всичко ще е под контрол Simple Smile

Шунка  съжалявам,че и ти си в отбора с контракциите,но си пий но-шпа и ще видиш колко бързо ще минат.Това е,защото матката е по-чувствителна Simple Smile Няма страшно.А за личната...ми те всичките са така,аз не знам някой да си спазва раб.време.И аз се чудя защо плащам здр.осигуровки,но не мога да си отговоря.В замяна получавам едно голямо нищо.А и да подадеш оплакване,за съжаление,ще си като глас в пустиня.Никой няма да му обърне внимание.Пожелавам ти бързо да спират контракциите.И се радвам,че и и бебо е добре Simple Smile

adi_i_bebe повече почивка,съмнявам се,че някой ще приеме за нагло,ако го помолиш да ти помогне(в случая баба ти).Мисли положително,всичко ще бъде наред,но трябва и малко помощ.В гадна ситуация си,но винаги има вратички Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 837
Добро утро и от мен! Да се запиша и аз! Имам син на 4 години, след това обаче преминах през два спонтанни аборта в 8-а и 10-а седмица и сега отново очаквам бебе. Преминахме през много притеснения, откакто разбрахме за вързопа, защото имам лоши имунологични резултати и се наложи да взимам доста хранителни добавки за подобряване на имунитета, правих вливания, отделно като много от вас съм на утрогестан и аспирин протект. Много се надявам този път финалът да е успешен!
Терминът ми по цикъл е 1 юни, но бебчето засега върви по-голямо и е възможно включване още през май.
В сряда бях на ранен УЗ скрийнинг, бебчо се развива чудесно засега, не спря да се върти за ужас на доктора Simple Smile Другата седмица си чакам резултатите от БХС.
adi i bebe, Hug! Не знаеш как те разбирам. По време на втората ми бременност Румен беше на година и девет месеца и наистина беше невъзможно да не го вдигам изобщо. Добре, че беше лято и част от времето мъжът ми беше в отпуск. Щом имаш вариант за баба обаче, не се притеснявай да я използваш, а и след малко дете няма изчистване, така че просто не обръщай внимание на тези неща. Знам, че е трудно, но пробвай!
Деската, при всяка бременност вечер ми се доспива с кокошките, а през нощта се събуждам и като караконджул се въртя в леглото, често до сутринта. Отделно ходя до тоалетната по няколко пъти...Луда работа...
Вещичке, при мен допреди една-две седмици имаше едно постоянно усещане за придърпване на матката и болка, отделно усещах как се движи въздух по червата,  но премина. Дано и при теб мине бързичко!

# 8
  • Мнения: 338
здравейте. Имате си чудесна нова тема, но за съжаление аз я напускам. вчера ми правиха кюретаж. Сърцето на бебето спря. Случило се е преди ден два, защото размерите му отговаряха на седмиците. аз се наревах едно хубаво вчера и се примирих. Това беше последен опит за мен. нямам сили за повече опити. Ще си гледам момченцето да е живо и здраво и това е. Д ано имате лека и безпроблемна бременност и юни да се радвате на здрави бебенца. успех на всички

# 9
  • Мнения: 14
Sas3, много съжалявам  Cry Каквото и да ти кажа няма да е достатъчно. Просто бъди силна Praynig

# 10
  • Мнения: 0
Добро утро момичета.
Благодаря за страхотната темичка newsm51 newsm51
Много сажалявам sas3 Cry

# 11
  • Мнения: 3
ЕЕЕЕЕ, *амка му и скапан,несправедлив живот! sas3  Rolling Eyes горе главата момиче, не се отказвай Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 142
Добро утроооо

Добре дошла, Ана2, дано всичко се развива добре оттук-нататък за теб и бебето Hug

adi_i_bebe, и аз ще се присъединя към останалите и ще кажа, че според мен е нормално твоите близки да ти помагат в такава ситуация и не вярвам, че някой от тях ще го приеме за нахално или неприятно...а пък освен това нали знаеш, че има теория, че негативните мисли водят след себе си негативнивни емоции и случки...това може да "обясни" склучката с телефоните Crazy затова опитай се да си положителна, колкото и да ти е трудно, така ще предивзикаш хубавите неща да идват при теб...дано не звуча твърде налудничаво hahaha

Разгледах албумчето - много красиви мами са се събрали тук!! Впечатлена съм колко сте хубави и чаровни всички  Flutter

sas3, току що видях, много съжалявам  Cry тъй като съм го преживявала, знам, че думите не помагат, затова няма да ти казвам да си силна и т.н...но не се отказвай Hug

Последна редакция: нд, 14 ное 2010, 10:32 от Sleeping Beauty

# 13
  • Мнения: 0
GARLEY, току що видях, много съжалявам  Cry тъй като съм го преживявала, знам, че думите не помагат, затова няма да ти казвам да си силна и т.н...но не се отказвай Hug

не съм аз а sas3

# 14
  • Мнения: 2 456
Добро утро..
Радвам се, че ви харесва новата темичка.
Fire, благодарско за закуската.. Simple Smile
сас3, много съжалявам...    bouquet  Praynig Знам, че нищо не може да те утеши, затова само ще те  Hug
Ана2, добре дошла... леко бременеене... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт