Идеи за бизнес - 11

  • 74 656
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
... вие как борите стреса?

С усмивка и добро настроение!  Grinning

# 751
  • Мнения: 2 222
Naneto, така е  Confused Аз имам нещо като мантра: "Това е просто работа" и си я повтарям всеки път, когато съм на път да изпуша и напрежението ми идва в повече. Всякакъв вид некоректност, разминавания, несполуки след толкова вложени усилия, слагам в графата "Случва се" и продължавам напред. Истината е, че трябва да се стремим да сме изрядни, но да не си го "слагаме на сърце", когато не се получава. Или поне моята истина, аз не съм максималист. Отделно че не всичко зависи винаги от нас. Не мога да си позволя да се психирам от каквото и да е, щом имам деца, които трябва да отгледам и които зависят от мен. Това е моята философия през последните години. Когато понякога се събуждам нощем, с мисли и притеснения относно бизнеса, просто си представям коя би била най-лошата възможна перспектива, обмислям я и виждам варианти как ще я преодолеем и нея. След това заспивам отново и на сутринта гледам само напред. От доста години влагам всичко в бизнеса и все пак семейството и децата са ми по-важни. Общо взето това е при мен  Hug

Или както е казал tigar: С усмивка и добро настроение  Grinning

Понеже не знам дали ще ме разпознаете, преди пишех в темата с ник Tess Peace

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 15:54 от Dana_2010

# 752
  • Мнения: 54
И моята логика е подобна, представям си кое е най-лошото което може да се случи с бизнеса ми при неуспех, приемам го и решавам, че няма за какво да се ядосвам.ПАк по същия начин разсъждавам и за това, че трябва да съм психически и физически здрава, за да мога да съм насреща на децата си и си пазя вътрешния комфорт
За да владееш ситуацията, трябва да си извън нея, да не те е завладяла тя.

# 753
  • Мнения: 1 569
Здравейте! Чак сега попадам на тази тема, страхотна е! По принцип съм журналист, но по ред причини не съм сигурна дали това е нещото, с което искам да се занимавам, особено 100% от времето и до края на живота си. Искам да имам собствен бизнес. Прочетох по-назад идеята на Териса за новинарски сайт. Ех колко съм го мислила и аз, но по същите причини изброени след това 'против', моят собствен бизнес (поне на този етап) няма да се основава на медии. От 3 години обмислям идеята за сватбен агент, а от скоро за откриване на детски парти и занимателен клуб. Мисля, че и в двете (особено първото) все още може да се каже, че има останало парче от тортата и ако сега не се захвана, след 2г. вече ще съм изпуснала влака. Бях пуснала една анкета, но май на грешното място за това ако Вие трябваше да избирате между двете, кое бихте избрали? В момента обмислям 'за' и 'против' и за двете и нещото, което най-много ме притеснява специално за детския клуб е огромната огооврност, свързана с грижата за чужди деца. Недай си боже да падне отнякъде и си счупи ръката аз ще съм виновна.  Confused Та ще ми е интересно да чуя вашите мнения.  Peace

# 754
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Бърборанка, вратите се отварят и затварят постоянно! Трябва само да успееш да ги видиш в подходящия момент и да имаш куража да прекрачиш!

# 755
  • Мнения: 1 569
Тигар-Мигар, точно така е!  Май в момента точно събирам кураж. Hug

# 756
  • Мнения: 82
Aз мисля че детски център е по-добрият вариант, защото всеки родител иска най-доброто за детето си. Чудя се дали да се включа в кампанията на AMWAY. Някакви отзиви?

# 757
  • София
  • Мнения: 2 840
Бърборанке, скоро разбрах за мои познати, отворили фирма за организиране на сватбени тържества, явно вдъхновени от своята собствена сватба.
Може и да има хляб в това, имайки предвид, че и Златка/русата Златка, не се сещам за фамилията й, плеймейтката/ и тя искала да става сватбен агент. Много се смяхме коя ли младоженка ще иска баш Златка да й се разхожда на сватбата и да си контактува с младоженеца преди това, даже и тема някаква такава имаше тук... Mr. Green

# 758
  • Мнения: 157
Пускам новата тема, че вече сме на 51 стр.

# 759
  • Мнения: 1 569
Бърборанке, скоро разбрах за мои познати, отворили фирма за организиране на сватбени тържества, явно вдъхновени от своята собствена сватба.
Може и да има хляб в това, имайки предвид, че и Златка/русата Златка, не се сещам за фамилията й, плеймейтката/ и тя искала да става сватбен агент. Много се смяхме коя ли младоженка ще иска баш Златка да й се разхожда на сватбата и да си контактува с младоженеца преди това, даже и тема някаква такава имаше тук... Mr. Green

Хи-хи, права си.  Simple Smile А между другото по случай на новото й амплоа вчера БТВ й направиха страшно евтин ПР в "Денят е прекрасен".  Shocked Щях да падна. Докъде стигнаха медиите и на какви хора се кланят!  ooooh! Милата 2 изречения на кръст не може да върже.

# 760
# 761
  • Мнения: 5
Aз мисля че детски център е по-добрият вариант, защото всеки родител иска най-доброто за детето си. Чудя се дали да се включа в кампанията на AMWAY. Някакви отзиви?
Тепърва ще се регистрирам за техните продукти и отворя собствен магазин. И ще видя как ще потръгне newsm78

Общи условия

Активация на акаунт