Нова година - нова визия

  • 24 636
  • 421
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 323
Честита Нова година на всички!

voltage13, по-голямата част от месечните теми в Родени 2005 са изключително неактивни.
Една е пусната през март 2009 г и до тук има 15 страници, друга е от юни 2008 г. и досега има 15 страници изписани в нея, трета има 30-тина страници от април 2009 досега, в четвърта, за същото време (близо 2 години) са изписани 20 страници едва. "Живи" са едва 2-3 теми в Родени 2005 г..
Абсолютно излишно е съществуването на цял подфорум само заради единични теми, а и трябва да направим "място" за новите майки - на родени 2011 г.
Също така подобни не особено активни теми биха се изгубили изцяло в общия отчетен подфорум. По-добре една тема, но жива и динамична, отколкото 12 теми, но изпаднали на задните страници.
Освен това възрастта на децата вече е такава, че предполагам голяма част от родителите ще се прехвърлят в темите, касаещи предучилищните групи, което още повече ще отслаби интензивността на писане в отчетните теми по месеци.
В допълнение на това на такава възраст вече разликите от месец-два във възрастта на децата са незначителни, което още повече обезсмисля съществуването на отчетна тема за родените в точно определен месец.
Вярвам, че една обща тема за родени 2005 г. ще е много по-жива, по-актуална (в началните страници на всички отчетни теми има списъци от около 100-тина имена, а списващите вътре надали са повече от 20-тина вече), ще обогати контактите и ще помогне да срещнете и други потребители, да намерите и други приятели, като в същото време запазите контакта с хората, с които общувате и досега.

# 31
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Да е честита новата визия!
Запазете магията на коледния дух и еуфорията на празничното настроение през Новата 2011г.!
Да е здрава, щастлива, благодатна и изобилна!

# 32
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Мамма, благодаря за отговора!   bouquet
(Извинявам се предварително, че разводнявам тази тема, но за мен/нас е наистина важно, а и преди време писах в една от закованите теми в подфорума, но не получих отговор)
Разбира се, има логика в съображенията, които сте изтъкнали.  
Но все пак ми се струва, че е възможно да съществуват отделни теми по месеци в общия отчетен форум, а по метода на изклюването ще преживеят тези, в които се пише.
Мисля, че на никого няма да сме в тежест.
Нашата тема "Октомври 2005" замря след като се разбра, че ще минаваме в обща тема.
Същите терзания ги има и в редовната тема Септември 2005.
Направихме група във Фейсбук, но не е същото и не ни е уютно. Искаме да сме тук. Това са близо 6 години заедно! Ние живеем в нашата тема и това не са просто думи!
Със сигурност в общата тема ще намерим нови приятели, но много от нас казват, че няма да пишат там (просто констатация). В Родени 2004 активността също не е никак висока - последната тема е от март 2010.
И още нещо - за нас не е важно разликата в месеците на Родени 2005, а това, че имаме спомени заедно, ние се познаваме, правим редовно срещи по градове, имахме  общонационална среща. За нас темата има сантиментална стойност и е свързана с най-ценните трепети отпреди почти 6 г.
От името на всички редовно списващи в този подфорум,  мисля, че най-хубавия подарък ще ни бъде възможността да имаме отделни теми.
Оставам с надежда  Praynig

И още нещо: Добре са дошли "Родени 2011"  Hug



 

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 14:44 от voltage13

# 33
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Супер! Поздравления!  Hug  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 395
Честита Нова Година - Нова Визая - Нови Теми.....
Звучи обещаващо

# 35
  • Мнения: 7 821
В Родени 2004 активността също не е никак висока - последната тема е от март 2010.
Родени 2004 е замряла, защото те се прехвърлиха в обща Предучили& … 4;а№2 в Училищния подфорум. И с приближаването на новата учебна година ще стават все по-активни. Преди време родени 2003 също имаха някакви мераци да се делят, но с времето сами видяха, че заедно е много добре, темата е активна и с прекрасни отношения.

Ако не се лъжа, с вас преди време си писах (извинявам се ако греша) и тогава предположих, че и родени 2005 от септември най-вероятно ще си пуснат тема на същото място, защото предучилищната е част от училището.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 840
Във връзка с новата визия, питам доколко в подписите на потребителите могат да стоят линкове към различни страници?

Визирам потребителя Christian, в чийто подпис стои сайтът на ГНМ България. Излишно е да коментирам отношението си към това "течение", крайно негативно е.

В тази връзка, казвам, че се опитах да ползвам бутона за информиране на модератор/за пръв път във форумната си практика Mr. Green/ и мисля, че не ми се получи. Затова докладвам, че потребителят пропагандира антисемитизъм и отказ от медицинско лечение, популяризирайки преследвано в почти цяла Европа нетрадиционно лечение. В тема, извън темата за ГНМ.
Тук

ЧНГ!!! Grinning

# 37
  • Мнения: 6 323
Във връзка с новата визия, питам доколко в подписите на потребителите могат да стоят линкове към различни страници?

Това не касае новата визия, а правилата на форума.
Забранено е в подписите да се поставят линкове към комерсиални сайтове, сайтове, съдържащи реклами, както и, разбира се, към противозаконни такива.

Има много линкове (а и теми), които не ни харесват, но ако/когато няма явно закононарушение, за съжаление няма какво да направим.
Ако има явно доказателство, че въпросният сайт е противозаконен, веднага ще го премахнем.
Има ли забрана на това течение в рамките на ЕС (наистина не съм запозната и нямам информация)?

# 38
  • Мнения: 6 323
Ще има ли функция, която да замества "Запис"-а, "Цоп"-ването и от сорта?

Горе, в потребителското поле, добавихме линк към страницата с Известия от потребителския профил.
Така всеки потребител ще може лесно да следи темите, за които е заявил желание да бъде известяван.
Не е нужно да се "записва" с публикация в дадена тема, а само да натисне бутона Извести за темата, която го интересува. Ако не желае да бъде известяван по е-мейл, то в настройките на същата страница с Известия, може да отбележи да не му се пращат мейли за новите отговори.
С две думи - ще може да се заявява абонамент за тема и лесно да се следи списъка с теми, за които е абониран, без да се залива пощата с известия.


# 39
  • София
  • Мнения: 2 840
Мама, не съм съвсем наясно и аз. Персона се занимаваше с тая работа. Хамер, създателят на ГНМ. е преследван в Австрия, доколкото зная, ГНМ не е призната, водят се дела за умъртвени деца, против родителите им, които са отказали лечение и са ги поверили на Хамер. Самият Хамер се укрива, а дейността му е НЕЛЕГАЛНА.

В темата на Персона" Тъмната страна на ГНМ" имаше много данни по въпроса.

НЕ можах май да си публикувам с бутона "информирай модератор", затова се цопнах тук, супер нахално.
Извинете ме, моля!

# 40
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Днес следобед още не беше факт, а сега 17 30 вече работи. Харесва ми!   bouquet

# 41
  • Мнения: 6 323
Още не е  Grinning
Постепенно прехвърляме.

# 42
  • Мнения: 2 577
искам да влезна в клйкарника, но ми излиза прозорец, който търси потребителско име и парола
Само че проблемът е, че не ми приема паролата!

# 43
  • Мнения: 6 323
В самия подфорум Клюкарник или в точно определена тема от него?


П.П. Хванат и оправен е проблемът.

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 17:50 от Mamma

# 44
  • Мнения: 27
искам да влезна в клйкарника, но ми излиза прозорец, който търси потребителско име и парола
Само че проблемът е, че не ми приема паролата!
И на мен това ми излиза постоянно. Иначе новата визия е много хубава.

Общи условия

Активация на акаунт