Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 25

  • 46 746
  • 729
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313









Продукция: Kanal D (Türkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия













bTV 20.00ч - ОТ понеделник ДО петък












АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlül = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 










Официален сайт на сериала 








Снимки от сериала:





 



 

 

 













Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24,




   
     

   Епизодите от Алекс 

   Епизодите в gledaiseriali.com 

   Епизодите в zamundai.com 

   


Резултати на анкетата от тема 24








ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата       








# 1
# 2
  • Мнения: 0
Честита нова тема!   bouquet
Дано да ни донесе още повече приятни минути от предишната.  Hug
Пиленцата са много сладички  Two Hearts Flowers Bouquet

# 3
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 4
# 5
  • Мнения: 17
Честита нова тема!

# 6
  • Мнения: 3 262
БЛАГОДАРЯ ЗА НОВАТА ТЕМА

# 7
# 8
  • Мнения: 0
    Здравейте, много хубава тема   bouquet,благодарим  Hug За анкетата  отговорих друго,защото в различните етапи от живота може да  се наложи да постъпя като всяка една от тях,зависи от обстоятелствата. А и никоя като темперамент не е близо до моя,за да се индентифицирам на сто процента с нея и действията й,само знам че за/от  любов и в нейно име всичко е възможно. Заради това разбирам донякъде всяка,а Бихтер-като нея може да постъпи само жена,която обича много -истински и всеотдайно,само крайностите не одобрявам. По-голямата част  от действията  й са много близо,до това ,което бих направила  и съм правила за любовта. Донякъде тя се явява събирателен образ на останалите,но много наситен- преглъща като Елиф, страда безмълвно като Нихал,мазохистично гледа отстрани като Мадмоазел,взема крайни мерки като Фирдевс,но освен всичко друго -основно- се бори докрай.
  Фирдевс е много проницателна и практична,знае че връзката Б-Б няма да донесе нищо добро на никой,защо само не седне да обясни това на участниците и най-вече на дъщеря си,не знам.Те нямат бъдеще заедно, защото поне единият от двамата няма да може да се откаже от сегашния си безгрижен и охолен живот,не са способни да печелят пари и да се издържат,въобще не мислят за последствията. А тя вместо да вземе да ги светне,седнала да ги изнудва  ooooh! Sick

Последна редакция: сб, 22 яну 2011, 16:00 от charovnica

# 9
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Терзийска тази кака няма шия бе hahaha hahaha hahaha

# 10
  • Мнения: 3 262
Терзийска тази кака няма шия бе hahaha hahaha hahaha

Сега видях ,че няма и сигурно затова гледа така учудено

# 11
# 12
  • Sofia
  • Мнения: 270
Записвам се да следя новата тема Simple Smile Не отговорих на анкетата все още, но пък аз харесвам мадмоазел:сдържана, възпитана, премерена, истинска дама. Другият ми фаворит във филма е Бехлюл, разбира се..... Grinning

# 13
  • Мнения: 0
За какво и е шия, като си има други дадености.  Grinning

В анкетата отговарям категорично - Като Нихал.
Според мен тя много се доближава до мен, като характер, поведение, дори отрицателните черти. На моменти съм много капризна и глезена. Освен това сме почти на една възраст така че... И конкретно по анкетата и аз така правя като харесам някого. Мълчалива, тиха, всеотдайна....

# 14
  • Мнения: 0
Защо няма отговор - като Катя?
 Обличаме нощницата и хоп в стаята на любимият.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт