Фондация "Искам бебе" вече и в РУСЕ!

  • 28 627
  • 516
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 622
Здравейте, мили настоящи и бъдещи майки и бащи от Русе!  Hug

Казвам се Мариета Волф, на 38 години (все още:) и съвсем отскоро съм координатор на Фондация "Искам бебе" в Русе.

Обръщам се към всички вас, борещи се за дечица с новината, че не сме за пореден път „на опашката“, а че и тук, в нашия град „ще се случва нещо“, а именно - Фондация „Искам бебе” ще има свой мобилен информационен и психологически център!

Това, което е планувано първоначално, е през април да започне да функционира постоянна група за психологическа помощ на жени с проблемно забременяване. Основната ни цел ще бъде да се научим да говорим за проблема си и да преодолеем стреса, да обсъждаме следващите стъпки по пътя, който ще ни доведе до постигането на мечтата ни. Аз самата съм майка на бебе ин витро. Аз знам, че  психологическият проблем може да е много по-сериозен от репродуктивния.

На 12.04.2011, преди Цветница, Фондация „Искам бебе” ще открие в Европейски Информационен Център „Европа Директно“ в Доходното здание една уникална фотоизложба под надслов Ангели с мисия - продължението. Модели в изложбата са бебета, заченати ин витро. Автор на снимките е фотографката, която „говори с бебетата” – Калина Арсова, а проектът е финансиран от NIVEA BABY.

Свържете се с мен! Нека покажем на обществото, че ние не сме притеснени или подтиснати, а хора, твърдо решили да постигнат мечтата си. Просто трябва да се преборим за нея!

Тел. 507 659
Моб. 0888 87 35 87
Facebook: Marieta Wolf
skype: lote_fireball70

Очаквам ви!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 302
Координаторке, успех!  bouquet

Момичета от Русе, Мариета е страхотен човек, тя е моя приятелка и съм сигурна, че ще стане и ваша! Доверете й се, потърсете я и ще бъдете заразени от нейната положителна енергия! Желая на всяка от вас сбъдване на най-святата мечта Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 6 232
Марги,пожелавам ви много сбъднати мечти и в Русе  Hug

# 3
  • Мнения: 820
Мариета, успех и от мен! Желая на всички момичета да сбъднат мечтата си! На теб ти пожелавам да бъдеш мсе така позитивна и полезна. Ще помагаме с каквото можем   bouquet

# 4
  • Мнения: 7 263
Пожелавам много успехи и късмет на Фондация "Искам бебе" в прекрасния град Русе! Peace Peace Peace
Момичета от Русе не се колебайте - вижте се, поговорете си, отворете душите си и ще видите, че щастието ще изгрее и във вашия град и на вашата улица.
Със сигурност мога да кажа, че ви завиждам, защото доскоро имах редкия шанс да се виждам с Мариета  Hug доста често и тези срещи бяха едни от най-прекрасните за мен и за всички наши общи приятели - душата на нашата компания си избра да заживее отново в родния си град и сега вие имате шанса да се запознаете с нея и да станете нейни приятели - не го пропускайте!  Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 2 908
Марги,успех и късмет!  bouquet
За пореден път се убеждавам че ти си страхотен човек!

 

# 6
  • Мнения: 599
Margaritka, невероятно добра инициатива!Възхищавам се на хора,за които борбата за сбъдване на мечтата си не приключва със постигането й а продължава с желанието да се помогне и на другите да гушнат своята мечта.Поздравления,страхотна си!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 2 367
Марги, страхотна инициатива, ти си човек с голямо сърце, знам ,че ще бъдеш полезна на много момичета  Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 090
Мариета, поздравления!   bouquet Желая на всяка жена сбъдване на тази мечта! Нуждата от хора като теб е голяма! Hug Ако с нещо мога да помогна - насреща съм.
Ще посетим изложбата задължително.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 142
Момичета от Русе, имате си истинско съкровище- възползайте се!
Марги, успех!  bouquet Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 758
Грети, и аз те поздравявам за ентусиазма и смелостта да споделиш и помагаш на жени и мъже да осъществят най-святата мечта в живота си   bouquet

# 11
  • Мнения: 37
Марги ако имаш нужда от помощ ние сме насреща и ще се отзовем.

# 12
  • Мнения: 2
УСПЕХ, Мариета!!!!!   bouquet Ще свършиш страхотна работа, сигурна съм!!! От теб струи толкова положителна енергия и ентусиазъм, че със сигурност е заразно  Laughing Само напред и нагоре!!!! Бебчета са ни нужни - колкото повече, толкова повече  Heart Eyes  bouquet

# 13
  • Мнения: 207
Много съм щастлива за тази инициатива в моя роден град!   bouquet
Дано много момичета с мечта за детенце се включат и постигнат своя толкова дълго желан връх!  Hug

# 14
  • Мнения: 115
Това е страхотна новина. Не може ли да си организираме една среща повече момичета и да се запознаем ?

Общи условия

Активация на акаунт