Отчаяни съпруги - изненадите продължават (Сезон 7, тема 3)

  • 37 792
  • 723
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 350
Отчаяни съпруги / Desperate Housewives
(2004-2011)

Клюки.
За повечето домакини,те са безобидна форма на развлечение,
Обмяна на пикантности,касаещи интересния живот на околните.
Но когато,се случи нещо много интересно,клюките се превръщат от развлечение...
във фикс-идея.




## Режисьор : Майкъл Тейлър

## В ролите :
Ванеса Уилямс, Тери Хатчър, Ева Лонгория, Фелисити Хофман, Марша Грос, Рикардо Чавира, Николет Шеридан, Дъг Сейвант, Бренда Стронг, Джеймс Дийтан, Андреа Боуман, Зейн Хюит, Джой Лорън, Кайл МакКлоклан, Дъгрей Скот, Джош Хендерсан, Линдизи Фонсека, Дейна Дилайни, Шон Пуфрон, Ричард Бърди, Нийл МакДоно   и др.

## Резюме :

В сериала “Отчаяни съпруги” ще видите историята в американския й вариант. Главните героини са пет жени : някои от тях съпруги, други не съвсем; някои от тях са изрядни домакини, а до ястията на други – по-добре не припарвайте; някои от тях са изкусни флиртаджийки, други не могат да поканят на вечеря и съседа си. Всички те имат обаче нещо общо: живеят в един и същ квартал и въпреки, че личните им истории се различават, и петте се нареждат под общия знаменател на “Отчаяни съпруги”.

Сезон 1   Сезон 2   Сезон 3   Сезон 4   Сезон 5  Сезон 6  Сезон 7



Сайтове за субтитри:
http://www.tvsubtitles.netl - на английски
http://DMCA-removal-from-Google
http://subs.unacs.bg

Полезни линкове:
Официален сайт на сериала
За сериала в IMDb
За сериала в Wikipedia
Desperate_Housewives Games

Любов. Вяра във вечното посвещение един към друг, бяла рокля и клетви във вярност.
Размяна на пръстени и думите на свещеника ”..докато смъртта ви раздели”.
Така започва всичко. Така мечтите на всяко малко момиче стават реалност.
Така се изпълва живота ви със смисъл... и така приключва сезонът на илюзиите.
Историята звучи познато. Историята звучи изумително еднакво на почти всички езици по света.

Предишни теми:
Сериалът "Отчаяни съпруги"
Сериалът "Отчаяни съпруги" - тема 2
Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4
Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема2
Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема 3
"Отчаяни съпруги" - сезон 5
"Отчаяни съпруги" - сезон 5, тема2
"Отчаяни съпруги" - сезон 5, тема3
"Отчаяни съпруги" - сезон 5, тема 4
"Отчаяни съпруги" - в очакване на 6-ти сезон
"Отчаяни съпруги" - сезон 6
"Отчаяни съпруги" - сезон 6, тема 2
"Отчаяни съпруги" в очакване на сезон 7
""Отчаяни съпруги"-очакваме нови изненадки (сезон 7, тема 2)

Всяка буря донася със себе си надежда...
че някакси,на сутринта,всичко ще бъде отново чисто,
и дори най-притесняващите петна ще изчезнат,
както съмненията в невинността му...
или последиците от неговата грешка.
Както страховете от предателството му...
и спомените от целувките му.
Така,ние чакаме бурята да отмине,надявайки се на най-доброто.
Въпреки,че знаем в нашите сърца,че...
някои петна са незаличими...
нищо не може да ги отмие

Гледай онлайн "Отчаяни съпруги"



Wallpapers : 1 2 3 4 5 6


От момента,в който се събудим сутрин до момента,в който си легнем вечер
животът ни е изпълнен с въпроси.Повечето изискват лесен отговор и бързо се забравят.
Но други са трудни за задаване,защото се страхуваме от отговора.
Ще мога ли да видя как растат децата ми?
Греша ли,като се омъжвам за този мъж?Дали някога ще
ме обикне истински?
А какво става,когато си зададем най-трудния въпрос и получим най-желания отговор?
Е,тогава започва щастието.

# 1
  • Мнения: 5
Явно ще съм първа в новата темичка! Party
Джес, много добро оформление на темата! Благодаря! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 77
В анкетата гласувах с "Не" и дори си мисля, че при тях ще има хепиенд!  Sunglasses

# 3
  • Русе
  • Мнения: 1 770
И аз мисля, че няма. Май се сети за Зак като видя пистолета.
Кои не харесвам? Ох, много ми е трудно. Може би, Катрин ( ама това не е толкова до външен вид), Паркър Сакаво е доста грозничък и оня Еди ( удушвачът). Общо взето главните герои ми харесват всичките. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 350
Следващия епизод излиза на 13.02.2011г. в USA. Епизода се казва Flashback.
Ето и промото му какво ни очаква в деня на Св.Валентин или Трифон зарезан по нашенски: цъкни ме

Спойлер относно епизода (в бяло): Франк ще умре. Сюзън неочаквано получава бъбрек. Майката на Линет ще се опита да принуди фамилията си за семеен портрет и именно тогава ще се случи нещо неприятно. Габи отказва да се изправи срещу миналото си и докато е на терапия открива какво може да и причини новата и мания. Бри продължава да пази съществуването на сина на Кийт от него. А Майк ще направи малко мини разследване. Край на спойлера.

# 5
  • Мнения: 0
Харесвам всяка една съпруга по еднакво!Колкото и да се опитвам не мога кажа коя повече и коя по-малко.От мъжете ме кефят всички и те си имат чара и пак не мога да кажа кой повече и кой по-малко.Иди страшно много харесвах,както и Катрин.И за никви букли или мукли не биха ми пречели,за да харесам някого.И пак ще кажа,че сериала щеше да бъде много по-различен,ако Иди беше останала,както Анджи,Катрин и така нататък.Но Иди....


В анкетата гласувах с "не" и съм убеден,че няма да я пипне.

# 6
  • Smallville
  • Мнения: 994
И мен ме е яд за Иди,не мога да я прежаля още,много добър образ беше Crossing Arms

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Гласувах с "Не".
По-принцип харесвам всички герои в сериала, но Орсън ми е безграйно неприятен, и не само героят му, не мога да понасям самия актьор.

# 8
  • Мнения: 9 093
Темата е страхотно оформена, благодаря  bouquet

Доста персонажи ме дразнят, но все пак - хора са, играят добре, външният вид си е индивидуалност Simple Smile Относно характерът на даден персонаж - много са ме дразнили през годините, но за щастие ги махат бързо Laughing
В анкетата още не съм гласувала...Честно казано, идея си нямам какво ще стане с Бет, все пак историята с Фелиша трябва да се развърже и да приключи някак, а и Пол трябва да получи наказанието си - и се чудя, дали няма Бет да е изкупителна жертва и наказание едновременно Thinking

# 9
  • Мнения: 63
Гласувах с "Не".
По-принцип харесвам всички герои в сериала, но Орсън ми е безграйно неприятен, и не само героят му, не мога да понасям самия актьор.


същото.. Simple Smile И особено след като стана инвалид, стана по-коварен, съвсем не искам да ми се мярка.. в ХУАНИТА е истината   bouquet

# 10
  • Мнения: 4 393
И аз гласувах с "НЕ". То стана ясно, щом я спря с одеалата да не тръгват на почивка. Чакам с нетърпение следващия епизод, много дълго чакане.

# 11
  • Мнения: 106
Гласувах с "Не".
По-принцип харесвам всички герои в сериала, но Орсън ми е безграйно неприятен, и не само героят му, не мога да понасям самия актьор.


същото.. Simple Smile И особено след като стана инвалид, стана по-коварен, съвсем не искам да ми се мярка.. в ХУАНИТА е истината   bouquet
Абсолютно!
Мерси за темичката Hug

# 12
  • Мнения: 28
Гласувах с не знам ,защото наистина се колебая м/у да и не .

# 13
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Джес, благодаря за хубавата тема.

Ох, изчака ми се чакалото вече. Naughty
Искам нова серия.

# 14
  • Мнения: 0
Пропуснах да кажа,че децата на Габи уникалноооооооооо много ме радват!Особено Силия!Няма такова дете простоооооо!Обожавам я! Mr. Green по-голяма сладурана в сериал,не съм виждал! Mr. Green Hug

Общи условия

Активация на акаунт