Какво беше менюто Ви за днес за бебета и деца над 1 година? 4

  • 34 559
  • 467
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 63
З-питка със сирене,компот от круши;
о-картофено пюре с кюфтенца
со-тиква с мляко и бисквити
в-ориз със спанак.

# 421
  • Мнения: 2 321
З - овесени ядки със сирене
о - заешко с ориз, киноа и спанак
сз - палачинка, ама не я яде
в - крем супа червена леща

# 422
  • Мнения: 802
З- кус кус.
О- агнешка супа.
С- мляко с грис.
В- агнешко с картофи.

# 423
  • Мнения: 63
Овес със сирене и масло,фреш от ябълки и портокал;
Боб и пълнозърнеста пшенична питка;
Млечна каша с тиква,банан,овес,жито и ориз;
Кафяв ориз със зеленчуци.

# 424
  • Мнения: 2 321
з - каша елда със сирене
о - картофена супа и пуешки кюфтенца на фурна
сз - остатъка от елдата с кис. мляко и ябълка
в - сьомгова пъстърва с гарнитура варени броколи, карфиол, грах и печена чушка

# 425
  • Мнения: 63
Попара от пълнозърнеста питка,сирене,масло+фреш от круша и мандарини;
Ориз със спанак и агнешко;
тиква с бисквити;банан,сок от ананас;
леща.

# 426
  • Wonderland
  • Мнения: 835
закуска - АМ, препечена филийка с кашкавал,сирене и яйце

банан

обяд - яхния свинско с грах и картофи

закуска - бисквитена торта

вечеря - зеленчукова крем супа/картоф,морков,грах,прясно мляко и масло/,АМ

# 427
  • Мнения: 63
Вчера:
овес със сирене и масло,фреш от ябълка и круша;
червена леща с кюфтенца и пълнозърнеста питка;
млечна каша с овес,жито,кафяв ориз,киноа и сини сливи;
боб с пълнозърнеста питка.
Днес:
макарони с масло,сирене и амарант;настъргана ябълка;
боб с питка;
млечна каша с киноа и банан;
супа топчета и питка.

# 428
  • Мнения: 4 358
Да подновя темичката Коледно
днес
закуска-каша овес с пресен банан и кисело мляко
обяд-тиква с картофи и пуешко месо
вечеря-грах с моркови, баница с кисело мляко и сирене и късметче Heart Eyes

# 429
  • Варна
  • Мнения: 2 819
З.корнфлейкс с мляко, мандарина, банан
О.пилешка супа, плодово мляко
С.З.сандвич с луканка, салата снежанка  Laughing, фреш от портокали
В.руски пелмени с пълнеж -картоф  Mr. Green /съседката ми е рускиня, много странно ми звучеше с картофен пълнеж, но бяха страхотни - топли и вкусни и хапнахме дружно всички/
после малко от супата и малко шоколадови боклучки от Коледния ботуш  Whistling

# 430
  • Мнения: 63
З-попара;сок от круши;
О-супа с пуешко месо и ръжена питка;
СО-мляко с грис и сини сливи;
В-ориз със зеленчуци.

# 431
  • Мнения: 3 063
овесени ядки със соево мляко,сок Спирулина с портокал
пуешка лазаня ; салата от цвекло,зеле и моркови; нар
зелеви постни сърми ;кисело мляко; мандарини

# 432
  • София
  • Мнения: 373
Попара
Телешко със спанак
Кисел с тиква
Картофи на фурна

# 433
  • Мнения: 3 063
гофрети с мляко с мед;банан
супа от нахут,царевица,броколи,зелен фасул,сладък картоф и чушка;плодова салата с киви,боровинки и круша
омлет с гъби,зелен лук и маслини;салата от авокадо и домати;йогурт

# 434
  • Мнения: 549
Да се запиша, че останаха още 2 месеца да се гледаме у дома
Чист спам, сдруги думи, само ще чета  Blush

Общи условия

Активация на акаунт