Мечтаем януари догодина да бъдем вече трима или четирима :) - тема 57

  • 22 960
  • 725
  •   1
Отговори
# 570
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Благодаря ви момичета.Аз не му се надявам много,но то винаги става когато най-малко очакваме Sunglasses
Файърче жив и здрав да ти е рожденника и ще стискаме палчета за подаръка Mr. Green
Лейди време ви е вече да се видите с мъничето Peace
Блумелинка одеве забравих welcome
marrdata височко е.Дано бързо го вкарате в норми и нещата ще се наредят.
Криси fingerscrossed да е било рано за теста.
 fingerscrossed за всички.
Отивам да поизчистя,че вкъщи все едно бомба е паднала нещо тези дни #Crazy
 Hug ви

# 571
  • Мнения: 115
Пиленце, честито!! Много се радвам, че вееш имаме положително тестче в темата! Лека бременност ти желая  smile3525 smile3525
Кали, честит рожден ден на патерици   bouquet  bouquet
Персона, добре дошла, дано ви се случи чудото в най-скоро време fingerscrossed
Вагабондче, и аз мисля, че е по-добре да ти е спокойно сега, и да не се притесняваш от пътувания и тн  Hug Hug
Поспаланчеnewsm10 че сте действали и супер, че всичко е ОК! А дано да ги уволниш лекарите от живота си в скоро време  Laughing
Блумелинаwelcome
Фаиърче, весело изкарване довечера и много fingerscrossedfingerscrossed
Мардатаspoko

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 19:37 от *SlanchogleD*

# 572
  • Мнения: 2 483
Криси, ами то си е за обнадеждаване това 37.2  Blush Какъв тест си взе? Да не би да е по-висока чувствителност?  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

marrdata, имаш ли си ендокринолог? Ако не, сигурна съм, че Начев ще те оправи с подходящата терапия и бързо ще вкарате ТСХто в норма за забременяване  Hands Thumbsup

Firegirl, късмет!  fingerscrossed

Поспаланке, браво за добрите резултати!  Grinning

atadarче, душа, виждам се на първо място във всеки твой дълъг пост и чак взе неудобно да ми става  newsm56 Много ти благодаря!  Heart Eyes Hug

Lady Vi, благодаря ти, че отговори от мое име на всички питки-любопитки  Grinning Успех с избора на лекар!

Момичета, турнала съм ви долу едно тикърче и докато не изтече, тест няма да има  Grinning
Мисля, че ви бях споделила, че док има рожден ден идната сряда, когато ми е 15-и ден от инсето, тъй че резултат най-рано другата седмица по това време и... дано подаръци да има за всички от сърце  Flowers Four Leaf Clover Praynig
(ако, разбира се, до тогава не ми дойде  Blush)

# 573
  • Мнения: 284
Кафенце, взех си шуар чек касета...нищо не им разбирам на тестовете, но ми стига дебелата и тлъста самотна черта, която видях  Sad

# 574
  • Мнения: 1 201
Здравейте дружки
Файергърл честито на момчето ти ,много да те слуша Hug Hug
Блумелина добре дошла при нас и скоро да се сбъдне и твоето чудо Hug Hug Hug Hug
Аз днес ходих на маникюр,после на кафенце с приятелки и така.Лека вечер на всички Hug Hug Hug Hug

# 575
  • Мнения: 1 339
Мили момичета, прекрасни сте, много ви обичам и съм ви безкрайно благодарна за подкрепата и милите думи  bouquet, за пожеланията за моя мечо също Blush
rendence,star_g, БЛИЗНАЧЕ,Плодчe,marrdata,pospalancho,*SlanchogleD* ,Café con leche,dianastml и тези които пропускам, невероятни сте Hug Hug Hug
Аз не чакам по календар утре, по мой сметки в други ден, но М. при мен е винаги много точна и с тестове няма да бързам, ще изчакам, пък да видим, дано, толкова силно искам да го зарадвам Praynig Praynig Praynig
За всички бебеносна, приятна и уютна дъждовна вечер Heart Eyes

# 576
  • Мнения: 115
Файърче, дано рожденника получи най-хубавия подарък, и то точно след рождения си ден  Hug Hug

# 577
  • Мнения: 258
Здравейте девойки! Аз наминавам да ви измрънкам. Днес бях на гинеколог, каза че имам доста голяма раничка на шийката на матката (около 3см), която я притеснява. Даже ме пита дали не ме боли като правим секс. Сега ще чакаме цитонамаската, за да решим какво ще правим, но била толкова голяма, че незнае дали ще се повлияе от медикаменти или ще трябва да я гори. Така като гледала скоро лелка нямало да има. Задължително ще трябва да си изследвам хормоните ама трябвало да ми дойде и така. За хормоните си предполагах, ама това горене нещо не ми харесва като идея. И каза никакви бебета докато не видим с това какво ще правим.

# 578
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 382
marrdata - дано съвсем скоро да са в норма  Confused
bubu_123 - неприятна история, но всичко ще се нареди  Hug
Пожелавам на всички ви спокойна и ползотворна нощ, за тези които ще се възползват от нея  Mr. Green

# 579
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
bubu_123, krisi dimirtova , съжалявам милички...
star_g , *SlanchogleD* Hug
Кафенце, аз посещавам Начев. Терапията ми започна преди 45 дни. ТСХ беше 12,76. С 50мг Л-тироксин за 45 дни е слязло до 3,8...но явно още трябва да слезне. И сега най-накрая май ще ми дойде... Почна ми зацапване. Пфу, вече исках да ми дойде!

# 580
  • Мнения: 786
marrdata   action032-все пак е паднало доста това ТСН -и това е много добре-нищо чудно следващия месец да е с прекрасна стойност и да няма вече никакви пречки Praynig Hugдано скоро стане чудото  при вас! Hug
bubu_123 наистина доста неприятни новини но горенето не е толкова страшно -и най-важното е че ако намазката ти е добра може и да не се стигне до горене !има много алтернативи и варианти -има различни начини за обгаряне а понякога става и с намазване с препарати-при мен когато откриха раничка  и лоша група ходих при д-р АЛЪН НАЧЕВ във София -Майчин дом и СЛАВА БОГУ всичко се опрви-гори ме с лазер -става бързо и не е болка за умиране-само месец се пазиш и почваш и секс да правиш пък защо не е и за бебе!!!да ти кажа честно след като съм минала по този път мога да ти кажа че не е страшно изобщо-важното е да е хванато навреме!!!!твоята гинеколожка добре ти е казала в случая нещата!!стискам палци за добър резултат и евентуално лека терапия! Hug
 Firegirl  браво за търпението-пожелавам си и аз търпение като твоето!иначе много искам да ни зарадваш и половинката и нас с положителен тест още утре даже!!! Wink
dianastml браво !чудесно си уплатяваш времето-човек точно така трябва да прави а не да се измъчва с мисли непрестанно-ще се постарая и аз така !
Криси графиката ти продължава да е страхотна!!!за разлика от моята която ей не мръдва нагоре и това си е!аз тоя месец по принцип наситна вече съм го отписала де! TiredДАНО ни зарадваш!!! Praynig Hug
 Café con leche   то не останало....супер се вълнувам!усещам нова бремелинка!пу пу пу!имам добро предчувствие! Praynig Hug Peace
дано новия ден донесе много хубави емоции!!!!!аз пък днес не учих защото половинката цял ден ме разсейва но утре......люто съм се заканила на уроците-ще им видя сметката!!! Whistling

# 581
  • Мнения: 90
Здравейте, момичета, неотдавна писах в темичката - имах някои притеснения. Незнам дали ме помните, но виждам името си на 1-ва страничка, за което благодаря на Кафенце  Hug  Незнам дали това ми е дало късмет, но на 29.04. видях  EFP Много се радвам , но докато не отида на док., ще ми е много притеснено, затова ще помоля да не ми честитите все още Peace Минавам да ви споделя с надеждата да ви вдъхна кураж, че ЩЕ стане!
УСПЕХ, момичета!!!  

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 23:27 от Grace ♥

# 582
  • Мнения: 786
охо май си имаме нова бремелинка в този късен час..... Winkдобре няма да викам и да честита само тихичко ще ти кажа че много се радвам и дано всичко бъде наред!!!!! Praynig Hug Hug  bouquetблагодаря за надеждата и куража!пък ако може и да споделиш някои бременни симптоми....и подробности за тестването ще бъда много благодарна! Hug

# 583
  • София
  • Мнения: 742
Grace, стискаме палци!!! Всичко ще бъде наред!!!  Hug Hug Hug

# 584
  • Варна
  • Мнения: 193
 Praynig Grace ♥ Peace

Общи условия

Активация на акаунт