Отчаяни съпруги - Какво ли ни очаква през сезон 8?

  • 48 782
  • 739
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 350
Отчаяни съпруги / Desperate Housewives
(2004-2011)

Клюки.
За повечето домакини,те са безобидна форма на развлечение,
Обмяна на пикантности,касаещи интересния живот на околните.
Но когато,се случи нещо много интересно,клюките се превръщат от развлечение...
във фикс-идея.




## Режисьор : Майкъл Тейлър

## В ролите :
Ванеса Уилямс, Тери Хатчър, Ева Лонгория, Фелисити Хофман, Марша Грос, Рикардо Чавира, Николет Шеридан, Дъг Сейвант, Бренда Стронг, Джеймс Дийтан, Андреа Боуман, Зейн Хюит, Джой Лорън, Кайл МакКлоклан, Дъгрей Скот, Джош Хендерсан, Линдизи Фонсека, Дейна Дилайни, Шон Пуфрон, Ричард Бърди, Нийл МакДоно   и др.

## Резюме :

В сериала “Отчаяни съпруги” ще видите историята в американския й вариант. Главните героини са пет жени : някои от тях съпруги, други не съвсем; някои от тях са изрядни домакини, а до ястията на други – по-добре не припарвайте; някои от тях са изкусни флиртаджийки, други не могат да поканят на вечеря и съседа си. Всички те имат обаче нещо общо: живеят в един и същ квартал и въпреки, че личните им истории се различават, и петте се нареждат под общия знаменател на “Отчаяни съпруги”.

Сезон 1   Сезон 2   Сезон 3   Сезон 4   Сезон 5  Сезон 6  Сезон 7
Сезон 8 - 25 септември 2011



Сайтове за субтитри:
http://www.tvsubtitles.netl - на английски
http://DMCA-removal-from-Google
http://subs.unacs.bg

Полезни линкове:
Официален сайт на сериала
За сериала в IMDb
За сериала в Wikipedia
Desperate_Housewives Games

Любов. Вяра във вечното посвещение един към друг, бяла рокля и клетви във вярност.
Размяна на пръстени и думите на свещеника ”..докато смъртта ви раздели”.
Така започва всичко. Така мечтите на всяко малко момиче стават реалност.
Така се изпълва живота ви със смисъл... и така приключва сезонът на илюзиите.
Историята звучи познато. Историята звучи изумително еднакво на почти всички езици по света.

Предишни теми:
Сериалът "Отчаяни съпруги"
Сериалът "Отчаяни съпруги" - тема 2
Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4
Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема2
Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема 3
"Отчаяни съпруги" - сезон 5
"Отчаяни съпруги" - сезон 5, тема2
"Отчаяни съпруги" - сезон 5, тема3
"Отчаяни съпруги" - сезон 5, тема 4
"Отчаяни съпруги" - в очакване на 6-ти сезон
"Отчаяни съпруги" - сезон 6
"Отчаяни съпруги" - сезон 6, тема 2
"Отчаяни съпруги" в очакване на сезон 7
""Отчаяни съпруги"-очакваме нови изненадки (сезон 7, тема 2)
Отчаяни съпруги - изненадите продължават (Сезон 7, тема 3)



Гледай онлайн "Отчаяни съпруги"



Wallpapers : 1 2 3 4 5 6


От момента,в който се събудим сутрин до момента,в който си легнем вечер
животът ни е изпълнен с въпроси.Повечето изискват лесен отговор и бързо се забравят.
Но други са трудни за задаване,защото се страхуваме от отговора.
Ще мога ли да видя как растат децата ми?
Греша ли,като се омъжвам за този мъж?Дали някога ще
ме обикне истински?
А какво става,когато си зададем най-трудния въпрос и получим най-желания отговор?
Е,тогава започва щастието.

Последна редакция: пт, 27 май 2011, 14:56 от Джес

# 1
  • Мнения: 11 818
Джес, благодаря за новата тема! Страхотна е!  bouquet

Аз гласувах с първа опция.. и усещам, че ще забъркат "коктейл" между Рене и Том!! Все пак там има недовършена история, показваха ни, че Рене има все още чувства към него.. положението на Том отговаря изцяло на стандарта на живот, който е свикнала да води.. А и Том все още го жегваше.. а и има нужда точно от това.. Рене най-добре ще разбере желанието му да изригне и ще му пасне, не случайно го показа с дизайна на кабинета.. Интересно ще е.. Убедена съм, че натам ще развият нещата и без това около Рене нищо по-сериозно не се е случвала и все стоеше като второстепенна героиня, допълваща, а не като една от съпругите..

# 2
  • Мнения: 58
И аз като Сиси ♥♥ гласувах с опция №1. И на мен отношенията между Том и Линет биха ми били най-интересни за момента. И аз смятам, че Том и Рене ще продължат започнатото преди години. Но това да се случва пред очите на децата им с Линет нещо не ми се нрави. Ще видим... Peace
А за Линет, крайно време и тя да излезе от ролята на майка и домакиня и да я видим вече като жена. Не си спомням в кой от сезоните имаше една заигравка /първата и последна за тази героиня/ с един готвач от техния ресторант. Нещата не им се получиха заради семейното й положение и Том, но си спомням, че тогава много ме беше яд. Видно беше, че Линет също не беше безразлична към този мъж. Peace

Много хубава тема! Поздравления!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 9 977
И аз като Сиси ♥♥ гласувах с опция №1. И на мен отношенията между Том и Линет биха ми били най-интересни за  Видно беше, че Линет също не беше безразлична към този мъж. Peace

А той не беше никак лош, имаше химия между тях Simple Smile

# 4
  • Мнения: 459
Няма да гласувам, защото нито една от изброените опции не ме грабва! Сезонът свърши доста безинтересно за мен! Дано в новия сценаристите да се постараят повече!

# 5
  • Мнения: 29
Да се запиша и аз,да не изтърва някоя клюка  Simple Smile
Темата е страхотна.С пожелание,повече да се гледа първа страница от новите потребители  Whistling    bouquet   bouquet   bouquet

Аз гласувах с опция N3 Ще ми е интересно да видя,какво ще стане с Габи,Карлос и как ще скрият Алехандро.

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз не гласувах, просто защото очаквам всичко от изброените да видя, не мога да преценя кое най-много Grinning

# 7
  • Мнения: 0
Записссссс,разбира сее  Heart Eyes

Интересно защо само Габи и Карлос са включени в опцията номер 3?Като чара на последната сцена беше,че съпругите ги обединиха и петимата ще се занимават със смърта...  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 5 550
Честно казано не искам да размесват семейство Скаво...

# 9
  • Мнения: 2 081
Запис в новата тема   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 329
Запис! Вече ми липсва този сериал! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 0
А добавила си го вече новия съсед  Mr. Green

Според вас ще има ли нов съсед в осми сезон?  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 5 710
Хареса ми, че Скаво малко провокират връзката.
Рене според мен дори да има връзка с Том ще е кратка, щото Том и Линет в крайна сметка ще се съберат ( някой съмнява ли се). По-интересно би ми било да видя Линет с алтернатива  Wink

Това, което ще се случи обаче в 8ми мисля, че ще бъде не толкова  пристигането на нов човек ( фактор) и нова интрига, а самата тайна, която решиха да споделят,  ще ги разяде и това виждам, че ще е провокацията на 8ми сезон.

# 13
  • Мнения: 0
Да,това определено е връзката.Но много се надявам за някоя мадама като Анджи примерно. Wink

# 14
  • Мнения: 417
А добавила си го вече новия съсед  Mr. Green

Според вас ще има ли нов съсед в осми сезон?  Rolling Eyes

Да.Надявам се.Почти винаги има нови съседи,а в седми върнаха бивши съседи.И аз много харесвах Анджи Peace

Общи условия

Активация на акаунт