Пазарджик - 47

  • 63 100
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 350
Мече,има надежда Simple Smile Днес специално звъннах на Ганчев и каза ,че вече има събрана една група деца в училищна възраст Hug Репетициите започват във вторник 18-ти,мисля ,че от 18 часа каза в залата бившето кино Лико.Точно срещу ОУ "Проф.Баталкиев" се намира Simple Smile
Каза също ,че събира още една група деца от 4 до 7 годишна възраст,мойто сигурно още догодина ще го изстрелвам да танцува,че много иска  Laughing Laughing LaughingСпоред мен Ганчев е хиляда пъти по-добре от Таня Димитрова ,да не говорим пък за новата на "Детство" Naughty
missus Vermeer,ми неприятна ми е ,подкупна ,лицемерна и най-вече й се дразня на това ,че работи на базата на лични интереси и умее чудесно да си приписва чужди заслуги.Аз съм свидетел какво прави в ОДК откакто е начело,знам я много добре каква беше ,каква стана сега  Confused Много некоректен човек.
п.п.Трябва да вземда да ти се обадя като сте с Таня и Марти,аз те познавам по физиономия коя си ,но все забравям да те уведомя Crazy

# 751
  • Nearby
  • Мнения: 194
не е ли време за нова тема?  Wink

# 752
# 753
  • Мнения: 0
Гери, предварително ли ти трябват бройки за купона ? Ще събирате ли пари ? Бройте ме и мен за сега....... newsm78
Иве, честито ти студентство! Laughing  bouquet  bouquet  bouquet

И моята голямата иска народни танци, щото не мога да я взимам при големите при нас. Но в Младежкия имало някаква деспотична церберка, която си позволява и коментари за телосложението. А пък щерката е едричка, едричка и не искам да я смаже някоя устата лелка. Взела съм телефони за записвания, ще видя ако Борис Ганчев прави група.
Парите месечно са нищо в сравнение удоволствието и ползата за детето. Да не говорим колко се харчим за глупости. Пък и всеки труд трябва да се заплаща. Ще питам, мерси.
Парите месечно са нищо в сравнение удоволствието и ползата за детето. Да не говорим колко се харчим за глупости. Пък и всеки труд трябва да се заплаща. Ще питам, мерси.
Стига всичко да е в рамките на закона. Да не се злоупотребява с доверието и амбициите на родителите.

# 754
  • Мнения: 3 483
Разбира се. Закон за тази работа не знам да има, но и да има, по-важно е, че има нова тема, където обсъдихме и болните родителски амбиции.  Laughing Народните танци за възрастни са по 25 лв месечно, не виждам колко може да са за деца. Впрочем другият път ще разбера. Впрочем като се замисля, детските градини повече злоупотребяват с портфейлите на родителите, отколкото танците Joy

Общи условия

Активация на акаунт