Пазарджик - 48

  • 64 707
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 483
Привет. По принцип правят и във фирмите, извършващи тапицерски услуги. Има една между ОББ и Пощата отзад някъде беше, можеш да попиташ.

# 721
  • Мнения: 941
Привет момичета..пак аз..с продължение на сагата за "самотния татко и трите му деца"

https://www.facebook.com/notes/619695991421702

срещаме огромен проблем с осигуряване на дрешки и обукви за батковците, които са на 14 и 15г., но са доста високи момчета и носят обувки с ноемра 44-46  Sad



Бъфи, има химическо чистене на ул. Найчо Цанов - там и боядисват дрехи.

Намира се, улицата от адвокатурата, продължаваш към бул.Руски...първия ъгъл - мисля че е Градинарска.. - ако не ме разбра, пиши да те опътя по-подробно  Hug

# 722
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Мерси, Гери, разбрах къде е  Hug  bouquet

# 723
  • Мнения: 319
Извинявам се за нахълтването в прекрасната ви тема. Искам да попитам къде в Пазарджик шият калъфи за мека мебел, по точно за дивани.
Благодаря предварително Hug
Ако ти трябва да се УШИЯТ калъфи, а не да се ТАПИЦИРА мебел, всяка шивачка шие. Аз лично съм шила калъфи при шивачка, а съм тапицирал точно дето ти е обяснила Малинарка, между старата и новата ДСК уличката.


# 724
  • Мнения: 3 483
То хубаво...Въпросът е, че когато аз ших преди години, две шивачки ми отказаха заради дебелия плат, който бях избрала (машините им не били пригодени) и ме пратиха в тапицерски фирми, където ми свършиха работа Thinking

# 725
  • Мнения: 137
Благодаря за отговорите, майка днес е ходила при шивачка и е казала, че  след средата на януари ще е свободна. Става въпрос за калъфи, а не за тапициране, диваните са нови, но са различни цветове Peace

# 726
  • Мнения: 941
Пак аз  Grinning

издирвам един дарител...

Става въпрос за случая със самотния ттако и тритер му момчета.
https://www.facebook.com/notes/619695991421702

С радост ви съобщавам, че не спират да се отзовават хора, които искат да помогнат на смейството.

На всички, които са попитали как и къде да предадат даренията си,ако не им е удобно лично на мене или на Лили,  сме ги насочвали в хотел-ресторант "СТАРАТА КЪЩА"при Верчето.

Днес също има получено дарение в "Старата КЪща"- обувки за единият от батковците, но дарителят е пропуснал да си остави името.
Споменал е само моето - че ще ми се обади.

Чакам с нетърпение, да ми се обади Simple Smile, за да можем да опишем и това дарение с получател!

п.с. съжалявам, но не успявам да запомня всички, с които говоря по случая..а държим всяко дарение да е описано по дарител, съдържание и дата.

# 727
  • Мнения: 2 214
Затова ви молим когато оставяте или предавате дарение, сложете в чантата бележка с името си за да можем да сме коректни към дарителите си!

# 728
  • Мнения: 2 577
Gwen, аз много рядко влизам тук вече, но пък ето каква хубава новина чета! Честито, желая ти лека бременност и да връзваш панделки! Hug

# 729
  • Мнения: 941
Заповядайте в

НОВА ТЕМА

# 730
  • София
  • Мнения: 1 511
Gwen, аз много рядко влизам тук вече, но пък ето каква хубава новина чета! Честито, желая ти лека бременност и да връзваш панделки! Hug
Благодаря ти от сърце!  Hug  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт