На море в Гърция - 4

  • 137 957
  • 744
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Хи хи първа съм. Много предстоящи летни емоции в новата тема. Peace

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
В новата ни тема пожелавам на всички прекрасни изживявяния по плажовете на Егейско море

# 3
  • София
  • Мнения: 721
Честита ни нова темичка Simple Smile
И да попитам - някой да е ходил на Лимнос?

# 4
  • софия
  • Мнения: 25 477
Да следя какво се случва, че след вчерашните новини леко се притеснявам (не, че не знам как преувеличават нашите медии, ама знае ли се).

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 126
И аз се надявам да няма никакви проблеми и да има много слънце другата седмица. Simple Smile

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Тази година или поне лятото може да пропуснем Гърция, но пък държа да следя темата Grinning.

# 7
  • Мнения: 2 255
И аз тук с надеждата, че няма да подминем гръцкото моренце тази година поне за няколко септемврийски дни  Praynig

# 8
  • Мнения: 7 160
И аз благодаря за новата тема.  bouquet
В гръцкото море ни е спасението за сега. Дано имаме и финансова възможност за да си доставяме това лятно удоволствие.
Пожелавам същото и на вас.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 682
Вече ходих, но да се запиша - пак ми се ходи. Grinning

# 10
  • Мнения: 246
Вместо запис - миналата година обикаляхме Халкидики и Тасос. Тази бяхме вече на Корфу и Санторини. През август сме на Закинтос. Heart Eyes Всяко местенце си има своята красота и очарование.  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 211
И ние вече бяхме, но си мечтая до края на лятото - пак. Simple Smile
milly ме пита как е водата - хладничка си е още, особено на първо пипане, но бързо се свиква и според мен вече става за къпане. Щом и малката се къпа...
Хубави емоции на всички в любимата ни Гърция.

# 12
  • София
  • Мнения: 360
За сега просто смятам да изключа от плановете си островите - за съжаление. Имам опасения от стачки по фериботите.
Но категорично нямам намерение да се отказвам от Гърция!

# 13
  • Мнения: 53
Zdraveite momicheta!
Izvinqvam se za pisaneto no lap topa mi e malko razvalen i ne moga da pisha normalno!

Iskam da pitam za firma Balkan-tourbox nqkoi ot vas rezerviral li e chrez neq,
molq vi za mneniq!



# 14
  • София
  • Мнения: 3 857
Благодаря за новата темичка на kloi   bouquet

Дано всичко това,което се пише за масовото теглене на пари не е някаква истерия на бг медиите. Спомням си миналото лято в разгара на сезона раздухаха историята за комара-убиец.

Общи условия

Активация на акаунт