На море в Гърция - 2

  • 153 211
  • 726
  •   1
Отговори
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540



# 1
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Очаквам с нетърпение отзивите ви от почивката ви това лято в Гърция  Hug

На мен все още ми предстои и се надявам времето да си остане все така хубаво. Party

# 2
  • Мнения: 934
Следващата седмица отново сме на Вурвуру.
Искам да попитам за плажа Fava beach, нали е на1-2км след Кариди?

# 3
  • Мнения: 1 417
Миналата седмица бяхме на Каламитци за няколко дни, беше много добре, сравнително спокойно. Времето беше супер, починахме си. Wink

# 4
  • Мнения: 3 387
Запис - ще следя темата.
Всъщност, утре сме си планирали еднодневна екскурзия до Гърция  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз да ви следя, замислям се ако успеем да се органзиираме за 19-22.09 да си направим една почивка по гръцкото море  Hug
Само, че идея си нямам къде , а пък за хотел съвсем  Tired

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Записвам се в темата. Другата година обаче мислим да ходим на море или в Гърция или в Турция. Само с четенето и снимките ще си остана тази година. Ходихме на море в Бг.

# 7
  • Мнения: 11 097
На тези, които се интересуваха за Тасос само да кажа, че там по принцип ниският сезон започва от 11-и септември... но след това пък не е сигурно дали на време можеш да разчиташ.

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
В сряда заминаваме за Ситония....нямам търпение! Дано изкараме супер...  Simple Smile

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
В сряда заминаваме за Ситония....нямам търпение! Дано изкараме супер...  Simple Smile
Да кажеш после как е Flutter

# 10
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Записвам се в темата. Другата година обаче мислим да ходим на море или в Гърция или в Турция. Само с четенето и снимките ще си остана тази година. Ходихме на море в Бг.
И ние така ! Peace

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 573
В сряда заминаваме за Ситония....нямам търпение! Дано изкараме супер...  Simple Smile
Да кажеш после как е Flutter

Ще кажа задължително  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 3 857
Ние бяхме 10 нощувки на остров Корфу.Хотелът се казва Aquis Pelekas Beach.Хотелът е 5 звезди, но според мен може да мине за 4.В Гърция традиционно звездите не отговарят - мое мнение.Корфу ми хареса много, може би защото ми прилича на Италия.Островът е много зелен, а морето е изумруденосиньо и кристално чисто.Почивахме на AI, храната беше много и разнообразна.Плажът е само пясък, няма миди, няма водорасли.Беше много топло и задушно. Мисля,че юли и август са непосилно топли за нас.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 880
я, и аз да се запиша, че още не сме решили какво да ги правим тези 4 почивни дни, които се събират около 22 септември. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 387
Здравейте!
Направихме си заплануваната еднодневна екскурзия до Кавала. По стечение на обстоятелствата бяхме с автомобил с газова уредба. Много се изненадах, че не видях да има газ по бензиностанциите, включително Шел.  newsm78
Пропуснала ли съм, или там наистина няма от къде да си заредиш?

Освен това на същия плаж в Кавала, където миналата година имаше много морски таралежи, сега нямаше и един, чисто и приятно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт